HOTII DE SUBTITRARI (nesfarsit)

AMC (1,453 mesaje) (Administrator)
12-Iun-2007, 07:06 Top

Carcotasule s-a demonstrat vreun furt? se putea sa nu aberezi tu?

Te credeam om serios...uita-te atent si tu ce naiba...

(Vizitator)
12-Iun-2007, 10:06 Top

The Sopranos (Sezon 6) (1999)
Downloads: 58 N/A squirrel67 adio67 30 2007 (19:11:04)
Comentariu: Arhiva contine sincronizari pentru sez.6 ep.13-20. Arhiva se va updata pe masura traducerii de noi episoade .


Nu stiu ce drepturi are userul squirrel67 pe acest site de updateaza el tot timpul arhiva de mai sus, dar la ultimul episod poate sa astepte mult si bine... It's not gonna happen... Poate doar daca va traduce el.

Salutari,
adio67

Palaviccini-Centurion (595 mesaje) (Utilizator)
12-Iun-2007, 10:06 Top

N-are niciun drept acest squirrel. Stiu ca uploadase sub.cu numele tau schimbat, dar a fost modificat. Daca mai face asa ceva, va fi banat pe viitor.

adicoto (306 mesaje) (Moderator Junior)
12-Iun-2007, 11:06 Top

The Sopranos (Sezon 6) (1999)
Downloads: 58 N/A squirrel67 adio67 30 2007 (19:11:04)
Comentariu: Arhiva contine sincronizari pentru sez.6 ep.13-20. Arhiva se va updata pe masura traducerii de noi episoade .


Nu stiu ce drepturi are userul squirrel67 pe acest site de updateaza el tot timpul arhiva de mai sus, dar la ultimul episod poate sa astepte mult si bine... It's not gonna happen... Poate doar daca va traduce el.

Salutari,
adio67


Si eu am modificat ceva arhive ca sa apara numele tau adevarat. Stim ale cui sunt si incercam sa facem ordine si curatenie pe cat posibil.

(Vizitator)
13-Iun-2007, 09:06 Top

ma amuza toate treburile astea

aceste furturi sunt facute tocmai de useri care downloadeaza de aici si vad acele mesaje in care scrie "NU incurajati furtul" ... fac asa doar sa testeze nervii alorlalti de pe titrari

poate s-o fura intr-adevar, dar cum zicea Jackie, rezolvati fratilor pe messenger, ce intereseaza pe useri problemele si certurile interne?

voi ati inceput sa puneti gaz pe foc si tot voi va plangeti

in fine... Smiley

AMC (1,453 mesaje) (Administrator)
13-Iun-2007, 09:06 Top

ma amuza toate treburile astea

aceste furturi sunt facute tocmai de useri care downloadeaza de aici si vad acele mesaje in care scrie "NU incurajati furtul" ... fac asa doar sa testeze nervii alorlalti de pe titrari

poate s-o fura intr-adevar, dar cum zicea Jackie, rezolvati fratilor pe messenger, ce intereseaza pe useri problemele si certurile interne?

voi ati inceput sa puneti gaz pe foc si tot voi va plangeti

in fine... Smiley

Crezi ca asta e de acum. I s-a spus de cam 6 luni cand a furat prima titrare---dovedit.
Apoi la Omen cand iar a furat si vezu dragulita doamne, dupa ce i-am atras atentia a bagat la comentariu ca s-a ajutat numai la italiana de subul meu.
Sa vada lumea cu ce persoane au de a face, ce dupa ce veverita e hoata mai e si rusinoasa?Si cum era sa uit userul jeez se transforma in robin....o da...subtil Smiley
Si kuniva...cred ca nu vezi cine fura, sau nu vrei sa vezi.
Cred ca intellect a fost destul de explicit, dar daca nu intelegi spune, sa-ti dau un link.
Oricum de tine zicea webman ca ziceai fuck subs?

WebMan (551 mesaje) (Utilizator)
13-Iun-2007, 09:06 Top

Kuniv@, dar ce e cu fuck subs.ro ????

Smiley

(Vizitator)
13-Iun-2007, 09:06 Top

da, sunt ofticat de preamarirea care v-o faceti aici pe site, bravo voua ca sunteti cei mai buni dar atata lauda... te cam sictireste la un moment dat :sleep: In momentul ala eram sictirit, parca s-a mai linistit treaba acum

acum incep sa prind ura pe faza cu hotia in public... cum am zis... intrati pe MESSENGER si discutati ca altfel ajungeti ca Bashul fostului si defunctului torrents.ro (trackerul, nu ce e acum) si nu prea o sa aiba nimeni de castigat... o sa vedeti mai incolo, nu acum... presimt atacuri si floduri stupide in curand (dupa modul in care evolueaza "treburilii")

WebMan (551 mesaje) (Utilizator)
13-Iun-2007, 09:06 Top

Stai liniștit tu cu floodul, nu o să ne afecteze cu nimic....

Fii mai atent la UNELE AFIRMAȚII data viitoare, nu de alta, dar iese "panarama" aiurea...

Mai ales când vine din partea OUTSIDERILOR ...

SHAKTI (1,093 mesaje) (Administrator)
13-Iun-2007, 09:06 Top

da, sunt ofticat de preamarirea care v-o faceti aici pe site, bravo voua ca sunteti cei mai buni dar atata lauda... te cam sictireste la un moment dat :sleep: In momentul ala eram sictirit, parca s-a mai linistit treaba acum

acum incep sa prind ura pe faza cu hotia in public... cum am zis... intrati pe MESSENGER si discutati ca altfel ajungeti ca Bashul fostului si defunctului torrents.ro (trackerul, nu ce e acum) si nu prea o sa aiba nimeni de castigat... o sa vedeti mai incolo, nu acum... presimt atacuri si floduri stupide in curand (dupa modul in care evolueaza "treburilii")


Crezi ca nu s-a discutat pe messenger? S-a discutat destul. Pot altii sa confirme acest lucru: din ambele tabere.

lost in translation
AMC (1,453 mesaje) (Administrator)
13-Iun-2007, 10:06 Top

Atat timp cat spui un lucru si maine se ia de la cap...degeaba mai vorbesti in privat.

(Vizitator)
13-Iun-2007, 10:06 Top

Bagatul in seama si vorbitul in oala... doua practici ce prind bine la romani. Chiar nu vedeti nici o asemanare in aceasta luare de cuvant a lui kuniva cu cea a lui jackie ? Singurul lucru pe care ei l-au inteles este ca acest forum a fost creat pentru a ne lauda cu ce nu pot face altii nici prin 100 de reorganizari cu supervizori in coada. Si nu au inteles esenta, anume faptul ca prea putin ne intereseaza ce fac ei si mai ales cat. Daca pentru a lua din stanga si a pune in dreapta fara acordul posesorului bunului, cu scopul evident de a obtine un avantaj, e interzis sa folosesti cuvantul "furt", atunci sa ne defineasca ei activitatea lui jeez si a userilor fantoma ai lor reflectata in cele peste 300 de subtitrari (poate vor sa le zicem... donate?!) ajunse fara acordul autorului la ei pe site numai in acest an, decupate in batjocura si oferite cu o generozitate aproape sincera de cei trei care deschid cu imaginea lor luminoasa prima pagina a site-ului.

intellect (63 mesaje) (Utilizator)
13-Iun-2007, 10:06 Top


poate s-o fura intr-adevar, dar cum zicea Jackie, rezolvati fratilor pe messenger, ce intereseaza pe useri problemele si certurile interne?
in fine... Smiley


Păi să facă bine userii (ăia ipocriți cu trei fețe, care-și declară sus și tare nepăsarea, nu toți) și să-i intereseze. Dacă vor subtitrări, să nu muște mâna care-i hrănește. Și să mai lase deoparte mentalitatea asta cretină și tâmpită românească cu "dacă-i gratis e al nimănui, nu valorează doi bani și pot să fac ce-mi taie capul, că oricum nu pățesc nimic". Aceiași useri vin și cer câte 10 subtitrări deodată, la filme din cele mai cretine, se supără dacă nu-i bagi în seamă, dar când e vorba să respecte un lucru decent și omenesc, brusc nu-i mai interesează și nu-i mai privește nimic.

He he, ce amuzantă ar fi o grevă generală a traducătorilor de vreo două-trei luni, să nu mai apară nici o subtitrare nouă, să vezi atunci cum userii o să devină brusc interesați, o să-i privească și forumul o să fie plin de emoticoane rugătoare. Din păcate, nu se va întâmpla niciodată...

(Vizitator)
13-Iun-2007, 11:06 Top

Subs.ro, pentru ca este o adevarata echipa, ar putea face asta, insa cred ca ar fi prea mare deranjul in vecini. Unii ar ramane fara obiectul muncii si ar trebui sa se orienteze spre alte chestii similare in viata de zi cu zi, iar altii n-ar mai face fata fizic si psihic la avalansa de prospaturi ce le-ar poposi in ograda. Nu cred ca acesti carcotasi inconstienti ar dori sa-l streseze in halul acesta pe supervizoru', mai ales ca, din cate stiu, cativa i-au trimis niste mesaje private solicitandu-i traduceri de filme si s-au trezit cu injuraturi pe care le spui aurolacilor prin Gara de Nord. Asadar, aviz amatorilor care nu stiu ce vorbesc.

Ah, aproape uitasem: Cea mai noua subtitrare efectuata de subs.roTeam, "Peaceful Warriors" a ajuns, in sfarsit, furata, si pe titrari.ro. Sa fie vreun user oarecare sau vreun frate de-al lui jeez ? Timpul o va confirma. Singura problema este ca nu a fost doar furata. Subtitrarea nu contine nici macar numele autorului in interior... Adica atunci cand cineva o descarca si se uita la film, nu va stii pe cine sa-l injure sau sa-l laude in gand. Nu stiu de ce mai joaca acel teatru penibil de a face un regulament intern, daca tot nu-l respecta niciunul din moderatorii de acolo. In fine, am bifat si a 199-a subtitrare furata. Asteptam aniversarul 200 ! ==

SHAKTI (1,093 mesaje) (Administrator)
13-Iun-2007, 11:06 Top

Pregatiti sloganurile in care sa ne laudam ce tari si buni suntem.Pai daca nu va plac subtitrarile noastre, nu le mai luati!! E simplu. Faceti voi si laudati-va, nu va stam noi in calea fericirii si a satisfacerii orgoliului vostru.

lost in translation