Daca ai venit cu trenul Duminica de la Hunedoara.........te

AMC (1,453 mesaje) (Administrator)
3-Sep-2007, 09:09 Top

Copii mai sunteti. Sabian imi dadea dreptate, de aia ranjea asa.

Cat despre a fi misogin... EU?! Doamne fereste. Eu iubesc femeile. Smiley

Dar nu pe toate o data Smiley

SHAKTI (1,093 mesaje) (Administrator)
4-Sep-2007, 12:09 Top

Copii mai sunteti. Sabian imi dadea dreptate, de aia ranjea asa.

Cat despre a fi misogin... EU?! Doamne fereste. Eu iubesc femeile. Smiley


Si ele pe tine Cucubau?:

Ma iubeste femeile si e moarte dupe mine... Smiley

Misteriosul din tren mai bine s-ar pune pe tastat un raspuns pentru Maria. Tine fata pe jar dupa ce il cauta atat. Discutati in privat, nu e nevoie sa se afle ca v-ati gasit, numai gasiti-va o data!!! :o

lost in translation
Anubis20 (139 mesaje) (Utilizator)
4-Sep-2007, 01:09 Top

Evident ca nu pe toate o data.
Ele pe mine... sa le intrebati voi pentru ca mie imi vine complet aiurea sa pun intrebari de genul "ma iubesti?". Smiley Si din cauza intrebarii si sa o tot repeet atat. Smiley Si sper sa nu fie moarte dupa mine, ci fericite dupa mine. Smiley

maria (33 mesaje) (Utilizator)
4-Sep-2007, 12:09 Top

Hai ca imi place de voi, v-ati pus pe treaba si va scrieti unii la altii.....de cand nu ati facut asta?pt ca urmand indemnul vostru am incercat sa ma familiarizez cu site-ul vostru , si am constatat ca va scrieti cam rar , nu?
Dar ati vazut si voi ca se poate .....puteti comunica intre voi ,- unii dintre voi,(cei mai multi), sunteti minunati si va intelegeti chiar bine. Ar trebui sa va scrieti mai des, sunt sigura ca ati gasi subiecte de discutie ................poate mai vin eu cu unul. Smiley Smiley daca imi permiteti...

Oricum eu va multumesc tuturor celor care m-au sustinut , si care au fost alaturi de mine , dar cum ''misteriosul'' nu a aparut nici azi , deja ma simt penibil si m-am hotarat sa inchei povestea asa cum de altfel a prevazut criss fara final fericit ( mai trebuie sa fie si dintr-astea nu? ).


va pup pe toti si sper sa ne mai scriem si la alte subiecte, (o sa imi fie dor de voi)


Maria

scumpica (86 mesaje) (Utilizator)
4-Sep-2007, 12:09 Top

Mda... naspa moment... Ce sa mai zic? Baietii sunt baieti nu ai ce face nu ai cum sa-i schimbi Smiley rar sunt baieti care sa se poarte cu o fata asa cum merita si sa respecte o fata, multi doar profita de fete Smiley
Maria faci cum vrei, dar sfatul meu e sa nu mai continui asa cum ai zis si tu pt. ca in primul rand e pierdere de timp
si baiatul respectiv nu merita sa te zbati atat sa-l gasesti Smiley
Ai incercat nu a fost sa fie si asta e.

SHAKTI (1,093 mesaje) (Administrator)
4-Sep-2007, 01:09 Top

Nu-i vorba de nimic penibil. A fost un topic interesant iar baiatul nu cred ca l-a vazut. Iti va scrie atunci cand ai sa te astepti mai putin, cel putin asa ar fi frumos. It's all about destiny. Smiley

lost in translation
Palaviccini-Centurion (595 mesaje) (Utilizator)
4-Sep-2007, 01:09 Top

Mda... naspa moment... Ce sa mai zic? Baietii sunt baieti nu ai ce face nu ai cum sa-i schimbi Smiley rar sunt baieti care sa se poarte cu o fata asa cum merita si sa respecte o fata, multi doar profita de fete Smiley

Oana, nu toti baietii sunt la fel, la fel cum nu toate fetele sunt la fel. Mai precis, fiecare baiat (fata) e o fiinta unica. Unul (una) se va comporta intr-un anumit mod, altul (alta) in alt mod si tot asa. Depinde de caracterul sau (ei), cum a fost crescut(a) acasa, educat(a). Asta era ideea: ca fiecare din noi suntem diferiti.

Anubis20 (139 mesaje) (Utilizator)
4-Sep-2007, 03:09 Top

Dar tanarul respectiv din cate iti aduci tu aminte a spus ca este un utilizator care intra frecvent? Un obisnuit al casei, ca sa spun asa? Sau era unul dintre cei care intra ca vendeta, cel de la invitatii torente, care intra si la primul sau post cere invitatie pe un site. Eu unul nu voi da niciodata vreun invite pe undeva unei asemenea persoane, fara nicio suparare.
Poate ca iti va raspunde pana la urma. Daca nu... asta e, viata merge inainte.

sabian (166 mesaje) (Utilizator)
5-Sep-2007, 12:09 Top

Copii mai sunteti. Sabian imi dadea dreptate, de aia ranjea asa.

Cat despre a fi misogin... EU?! Doamne fereste. Eu iubesc femeile. Smiley

Corect! :ro:
Parerea mea e ca Maria e o "clona" si face misto pe aici. Smiley

maria (33 mesaje) (Utilizator)
5-Sep-2007, 06:09 Top

Rog moderatorii sa inchida subiectul ,
multumesc



Maria

Acest subiect este închis.