The Riches

neoh (187 mesaje) (Utilizator)
8-Iul-2007, 12:07 Top

Ma apuc si de The Riches sa fac sub. Exista pe titrari subtitrarile la tot sezonul dar sunt varza. Am semnalat asta k sa nu se trezeasca vreunul sa zica k am furat nush ce.

trapper (161 mesaje) (Utilizator)
8-Iul-2007, 12:07 Top

Sa fi atent sa nu lasi loc de interpretari..

neoh (187 mesaje) (Utilizator)
8-Iul-2007, 12:07 Top

Merci oricum. O sa vada k e alta pt k aia e varza rau.

(Vizitator)
8-Iul-2007, 03:07 Top

pai dc? nu termini Psych intai ? eu stiu ca Psych sez 1 nu are doar 3 episoade in el sau tu ai tradus doar 3 episoade pt ca erau deja numai 3 traduse deja ?

(Vizitator)
8-Iul-2007, 05:07 Top

Astept cu nerabdare urmatorul episod din Psych. Eu zic sa termini ce-ai inceput si pe urma sa te apuci de altceva... nu de alta, dar daca lasi balta un serial pentru altul, exista riscul sa-i dezamagesti pe cei care asteapta noi episoade. Spor la treaba ! Smiley

trapper (161 mesaje) (Utilizator)
8-Iul-2007, 05:07 Top

Astept cu nerabdare urmatorul episod din Psych. Eu zic sa termini ce-ai inceput si pe urma sa te apuci de altceva... nu de alta, dar daca lasi balta un serial pentru altul, exista riscul sa-i dezamagesti pe cei care asteapta noi episoade. Spor la treaba ! Smiley


Asa zic si eu... Sa continui cu Psych daca tot ai inceput... The Riches are titrari pe cand Psych nu are de la ep 4 pana la 15. Bafta.

neoh (187 mesaje) (Utilizator)
8-Iul-2007, 08:07 Top

da. asa o sa fac. Comtinui la psych.

danjoe (3 mesaje) (Utilizator)
11-Aug-2007, 02:08 Top

@ neoh,
ca sa nu te mai chinui, vezi ca le-a pus cineva si aici, pe [url]www.subs.ro[/url] .
ai o varianta, sa-mi stergi numele si sa ti-l pui pe al tau, daca ti-e vanitatea satisfacuta.
danjoe

neoh (187 mesaje) (Utilizator)
11-Aug-2007, 04:08 Top

nu mah k nu mai fac la serialul asta k am vazut k ai facut u.Nici la asta nu prea mai fac dar o sa termin ep 4 k sa vezi k nu se aseamana deloc cu al tau.

danjoe (3 mesaje) (Utilizator)
11-Aug-2007, 10:08 Top

@neoh,
la forma de exprimare nu-mi permit decat o singura fraza, si care nu-mi apartine:
"fericiti cei saraci cu duhul...", restul il pui de la tine, cu tz, cu sh cu ksi cu kk,
daca tu vrei sa te faci de "kko", as you wish, kiddo!
fara stima,
danjoe.·.

SHAKTI (1,093 mesaje) (Administrator)
11-Aug-2007, 10:08 Top

Fara flame-uri please! Smiley

lost in translation
neoh (187 mesaje) (Utilizator)
12-Aug-2007, 12:08 Top

@neoh,
la forma de exprimare nu-mi permit decat o singura fraza, si care nu-mi apartine:
"fericiti cei saraci cu duhul...", restul il pui de la tine, cu tz, cu sh cu ksi cu kk,
daca tu vrei sa te faci de "kko", as you wish, kiddo!
fara stima,
danjoe.·.


:? fii mai explicit.

mariusmishu (9 mesaje) (Utilizator)
13-Aug-2007, 09:08 Top

Smiley) mai explicit de atat nu se putea

Smiley)