subtitrare

mihai82 (2 mesaje) (Utilizator)
20-Feb-2015, 20:37 Top

salut
de ce apare asa tarziu subtitarea pt serialul
BLACK SAILS?
MULTUMESC

Elga (82 mesaje) (Utilizator)
21-Feb-2015, 00:27 Top

O, ce dragut, ti-ai facut cont doar sa intrebi asta ?

PrInTz (81 mesaje) (Moderator)
22-Feb-2015, 08:34 Top

mihai82 să spui MERSI că apare.
Traducătorii sunt şi ei OAMENI, obişnuieşte-te cu ideea asta! Au şi ei probleme, familie, viaţă. Fac munca asta din plăcere, pasiune, ca să facă o mică bucurie altor oameni şi GRATIS, fără să primească vreun beneficiu de la cineva. Nu mai spun de timpul pe care îl pierd ca să traducă UN SINGUR episod, circa 8-10 ore.

Vino în grupul cinemaniacilor http://www.FilmeSeriale.cf
myhaycracyun (127 mesaje) (Utilizator)
24-Feb-2015, 20:48 Top

Eu cred ca nu ar trebui sa traduca gratis... Cred ca multi am fi dispusi, ar trebui sa fim dispusi, sa platim munca acestor oameni...mi se pare normal...poate gasiti o solutie in acest sens. Cu o suma extrem de modica de la fiecare am rezolva dpmdv...

Modificat 24-Feb-2015, 21:44

HiceCristian (118 mesaje) (Moderator)
24-Feb-2015, 22:05 Top

50 de bani pt o subtitrare Smiley... Sa vezi tu atunci traduceri si traducatori Smiley..(dar pe bune, vorbind la absurd, ar fi genial, chiar si 50 de bani pt o traducere, film sau un episod dintr-un serial Smiley)... La cate mii de descarcari au unele film sau seriale... avere, va spun eu Smiley

Modificat 24-Feb-2015, 22:06

Cu cât ajungi să cunoşti mai bine oamenii, cu atât îţi plac mai mult câinii!
myhaycracyun (127 mesaje) (Utilizator)
25-Feb-2015, 00:11 Top

Stiu...este vb de putin de la fiecare. Orice munca trebuie platita. Fiecare ar trebui...saptamanal...lunar...sa dea ceva..apoi un admin sa imparta banii proportional...filme...seriale de 20, 40, 50.sau 60 min. Chiar si 50 de bani...tot e ceva..de la fiecare. Bineinteles ca nu vom vom da 50.de bani...vom da cate ceva per episod per sezon in avans...nu ca la pay per view. Nu ar trebui sa fie ceva obligatoriu. Eu cred ca o buna parte de pe acest site ar da. Oamenii merita....munca si timpul lor. Poate faceti un cont...un admin are grija de el si de traducatorii si sincronizatorii inscrisi pe site. Unul va da mai putin altul mai mult iar oamenii vor fi platiti iar noi vom beneficia in continuare de serviciile lor. So ? Poate facem un topic sondaj despre acest lucru. Daca vreti eu va stau la dispozitie sa facem niste calcule si sa bineinteles sa facem un sistem de acest gen.

Modificat 25-Feb-2015, 00:17