Sincronizari subtitrari seriale

CatalinV (34 mesaje) (Utilizator)
2-Iul-2016, 11:45 Top

Dle / dna DISTEL,

Daca esti nervos / nervoasa, stai prost cu nervii, mergi la un psiholog.
Eu nu ti-am vorbit / adresat urat.
Eu doar am cerut niste sincronizari, nu subtitrari, pentru variantele WEB ale serialelor Hell on Wheels - 05x09 & Wayward Pines - 02x03.
Si da, casc bine ochii, ma uit de fiecare data in arhiva pe care o urcati.
Daca ai timpul si dispozitia necesara, vizioneaza aceste 2 episoade si ai sa vezi ca subtitrarile sunt decalate.
E adevarat, eu folosesc varianta FUM (am ceva pe creieri cu aceasta varianta), mai iau si varianta AFG.
Cum se face ca la alte seriale, cu rating mare, gasim pentru un singur episod 15 subtitrari (vezi Game of Thrones)?
Decat sa ma uit la un episod care are o subtitrare decalata, mai bine nu ma mai uit.

Pe viitor, n-ar strica sa fi mai diplomat / diplomata.

DISTEL (2,505 mesaje) (Administrator)
2-Iul-2016, 14:51 Top

Ai specificat ca vrei pentru WEB. Pentru WEB-DL existau in arhive de multe zile la amandoua cererile tale. CIne are nevoie de psiholog, eu sau tu?
De unde naiba sa stiu eu pentru ce versiune vrei tu? Nu sunt Mentalist. Puteai sa specifici clar ca vrei pentru variantele FUM. Acum mi-am adus aminte de tine. Esti tipul care ai mai cerut aici pe forum pentru variante avi FUM.
Nu o sa fac sincronizare pentru FUM nici la Hell on Wheels - 05x09 si nici la Wayward Pines - 02x03. Ai in arhiva versiunile AFG care sunt tot avi, adica ceea ce vrei tu.
Iti recomand sa-ti faci cont pe https://www.iptorrents.com/ sau sa te invite cineva daca cumva au inregistrarile inchise.
Pe acest tracker gasesti variantele AFG. Daca nu reusesti, atunci cauta cat e netul asta mare pe Google si o sa gasesti mai greu, dar o sa gasesti si AFG-urile.
Nu sta nimeni pe caldura asta sa-ti faca tie sincronizari pentru ceva la care exista alternativa in arhive.
Eu unul nu-ti voi face nicio sincronizare la FUM, atata timp cat exista AFG in arhive.
Pe viitor n-ar strica sa fii mai clar in exprimare.

Modificat 3-Iul-2016, 01:28

Acest subiect este închis.