sex and death 101

(Vizitator)
21-Ian-2008, 06:01 Top

ce se intampla?
trad e incompleta, cineva a mai postat, sunt cateva linii!!!!!!!!


oricum suntetzi super!!!!!!!!!!!!!!

gabip (23 mesaje) (Utilizator)
21-Ian-2008, 08:01 Top

Ho, ca ai mai tipat si pe dincolo. Titrarea a fost trunchiata de un destept care a facut adaptarea pentru 1 CD. Cea pentru 2 CD-uri e ok.

Apropo de asta, cea existenta acum pe site, cu comentariul "Corectata si adaugat pentru Sex.and.Death.101.2007.LiMiTED.DVDRip.XviD-iMOVANE. Enjoy it!" este cea a lui Avocatul31, nu "NET" cum scrie.

(Vizitator)
21-Ian-2008, 09:01 Top

Am editat, cum era si firesc. In cele din urma, e ok subtitrarea ?

gabip (23 mesaje) (Utilizator)
21-Ian-2008, 09:01 Top

Partial. Arhiva contine acum 2 subtitrari.
Sex And Death 101.srt - e in continuare trunchiata.
Sex.and.Death.101.2007.LiMiTED.DVDRip.XviD-iMOVANE.srt - e completa.

Nu stiu prima subtitrare pentru ce versiune e. Ideea e ca, la final, trebuie sa iasa vreo 1731 de linii. Cea trunchiata, care a nascut discutii, se termina la 1640.

(Vizitator)
21-Ian-2008, 09:01 Top

Aceea e dvdscr, probabil. In cazul asta, cealalta o scot din arhiva pentru a nu induce in eroare, iar cine are nevoie de subtitrare pentru o alta verisune, n-are decat sa se foloseasca de cea completata.

(Vizitator)
21-Ian-2008, 09:01 Top

De fapt, cred ca ramane, e ceva adaptare facuta de Adevarat pentru dvd. Probabil versiunea respectiva era taiata la final. In plus, e si munca lui de sincronizare.

gabip (23 mesaje) (Utilizator)
21-Ian-2008, 09:01 Top

O fi munca lui, dar a facut-o prost. Lipseste finalul, de aici si acest topic. Pe aici stiu ca nu exista bad, deci... Poate ar fi bine de adaugat in comentariu ceva pe tema asta, poate sincronizeaza cineva si finalul, pe care-l poate lua de la cealalta versiune.