PSYCH (2006) - sezonul 7

ledro (49 mesaje) (Utilizator)
4-Mar-2013, 10:39 Top

http://www.imdb.com/title/tt0491738/
Poate incerca cineva sa traduca Psych?
Multumesc mult!

alexynho91 (14 mesaje) (Moderator Junior)
4-Mar-2013, 16:33 Top

Voi incerca, insa nu garantez nimic. Am mai avut tentative cu sezonul 6 si am dat rateuri, asa ca daca vrea altcineva sa-l faca, e binevenit.

ledro (49 mesaje) (Utilizator)
5-Mar-2013, 13:10 Top

Alexynho: nu cred ca se inhama cineva la asta. Iar la sezonul 6 de ce spui ca ai dat rateuri?? Ca nu l-ai terminat? Asta-i altceva. Dar nu ai dat rateuri. Cand poti si cum poti, si daca ai chef atunci le vei face.

alexynho91 (14 mesaje) (Moderator Junior)
5-Mar-2013, 15:58 Top

Pentru mine orice proiect inceput dar nefinalizat este considerat rateu. In sezonul trecut, m-am oprit la episodul 5, cel cu baseball-ul. Nu cunosteam terminologia baseball-ului, asa ca am zis ca voi incerca sa recuperez in timp acel episod. De atunci, nu am mai vazut niciun episod din niciun serial pana prin decembrie, cand am intrat in vacanta.

Am inteles ca in episodul 5 din acest sezon va fi un muzical, asa ca iar ma tem ca voi abandona serialul prematur.

Totusi, mi-am propus ca in vara, daca voi putea, sa recuperez sezonul 4 si sezonul 6 (si daca va fi cazul, desi sper sa nu, cu sezonul 7).

ledro (49 mesaje) (Utilizator)
6-Mar-2013, 11:15 Top

Alexynho: Sezonul 4 il voi termina eu. (Sunt foarte buna la copiat!!). Dar va mai dura vreo cateva luni. (Il iau de pe Universal). Raman celelalte sezoane.

alexynho91 (14 mesaje) (Moderator Junior)
6-Mar-2013, 14:19 Top

Poti sa faci si episoadele 9-12 ? Smiley Alea sunt primele mele tentative de subtitrari, si chiar ca nu sunt reusite deloc. Smiley Incepusem la un moment dat sa corectez, si din 100 de linii, am corectat 90. As ramane dator. Smiley Si apropo, cred ca pe sambata (cel tarziu duminica, pentru ca vorba aia, maine ore toata ziua, iar vineri 8 martie), voi urca si eu primul episod.

ledro (49 mesaje) (Utilizator)
7-Mar-2013, 11:44 Top

Eu ma gandeam sa le pastrez pe ale tale. Dar, daca vrei, le pot face si pe primele.

alexynho91 (14 mesaje) (Moderator Junior)
10-Mar-2013, 16:51 Top

Gata cu primul episod. Mi-a dat mari batai de cap, deoarece s-a vorbit foarte mult si foarte repede. N-am fost niciodata nevoit sa comprim atat de mult. Enjoy !

ledro (49 mesaje) (Utilizator)
11-Mar-2013, 12:21 Top

Singurul loc unde-ti pot multumi e pe subs.ro.
Pe titrari.ro nu prea stiu cum.
Iti multumesc pentru toate episoadele care le-ai facut si care le vei mai face. (Bineinteles cand ai timp, chef).

alexynho91 (14 mesaje) (Moderator Junior)
12-Mar-2013, 22:51 Top

Nicio problema, Ledro. Sezoanele 7 si 8 anunt oficial ca le voi face, iar la vara voi traduce si restul de 12 episoade din sezonul 6 (plus revizuirea celorlalte 4)

matey2o09 (8 mesaje) (Utilizator)
26-Oct-2013, 16:49 Top

Mai traduce cineva sezonul 5? va rog