Painkiller Jane dvrip/topaz

mazare (6 mesaje) (Utilizator)
25-Ian-2010, 01:01 Top

as dori foarte mult daca se poate sa se faca subtitrarile la varianta dvdrip/topaz a serialului Painkiller Jane. Am subtitrarea sincronizata in limba engleza. insa am nevoie de ea in limba romana, nu e pt mine. e pt cineva care nu stie lb engleza. sunt dispus sa ii dau subtitrarile traducatorului care doreste sa le faca. sunt greu de gasit si cele in limba engleza si am cautat de nebun. va multumesc anticipat Smiley ps: cele de pe site nu-s bune pt dvdrip Smiley .... am bagat cele de la 1-20 ...mai sunt 21-22 ...cine vrea sa le faca sa zica ceva ... Smiley multam'

streszau (55 mesaje) (Utilizator)
25-Ian-2010, 01:01 Top

Este tradus in romana. Daca te referi la sincronizari, poate te poate ajuta un sincronizator. Smiley

Nebuna (692 mesaje) (Moderator)
25-Ian-2010, 05:01 Top

Daca vrea sincronizare va trebuie sa posteze in alta parte.

Yesterday is History, Tomorrow a Mystery, Today is a Gift, Thats why it's called the Present.
mazare (6 mesaje) (Utilizator)
25-Ian-2010, 01:01 Top

oameni buni, ce nu intelegeti? NU SUNT BUNE CELE DE PE SITE . Sunt pt varianta de TVrip. /Smiley ...sincer cred k ma lipsesc si mi le fac singur. credeti k sunt ca toti aia de 12-13 ani care deschid topicuri aiurea asa? daca vrea cineva sa ma ajute, sa zica pana diseara. altfel ma apuc eu X(.

kralizec (3,373 mesaje) (Administrator)
25-Ian-2010, 01:01 Top

Si tu de ce nu intelegi ca esti la "cereri subtitrari"?! De asta ti s-a raspuns ca serialul e tradus. Pentru sincronizari exista sectiunea http://forum.subs.ro/forumdisplay.php?f=135" class="link"> asta

streszau (55 mesaje) (Utilizator)
25-Ian-2010, 06:01 Top

... sa zica pana diseara . altfel ma apuc eu X(.


Eu am zis: Este tradus in romana. Daca te referi la sincronizari, poate te poate ajuta un sincronizator. Nu e clar ?! Nu am inteles prima data ce ai vrut sa zici, si tocmai de aceea "am raspuns" cu doua varianate: 1. Subtitrarile in romana sunt pe site. 2. Daca le doresti pentru alte variante de serial, adreseaza-te unui sincronizator. Se pare ca n-am fost destul de clar, data viitoare ma voi adresa in vietnameza, poate vei intelege.

Nu e nimeni obligat sa faca ceva. Ce se face aici, se face din PLACERE. Rectifica-ti "tonul" si apuca-te tu de sincronizat.

mazare (6 mesaje) (Utilizator)
25-Ian-2010, 10:01 Top

SUNT O VARZĂ filmul la TV este mai scurt ca dvdripul. si au si acelasi fps. si nu e singurul serial la care lipsesc faze in TVrip decat in dvdrip. se scot scene din filme.

kralizec (3,373 mesaje) (Administrator)
25-Ian-2010, 10:01 Top

Acest mesaj considera-l un ultim avertisment. Daca n-ai invatat sa te comporti civilizat, du-te in alta parte...

mazare (6 mesaje) (Utilizator)
26-Ian-2010, 01:01 Top

pt ce frate avertisment? ca nu intelegeti voi?