IMPORTANT PENTRU TOATA LUMEA !

(Vizitator)
19-Sep-2007, 10:09 Top

A venit toamna... Ce frumos... ::Angel:: A venit si vremea numaratului bobocilor. Incepand de astazi, 19 septembrie 2007, ne-am luat halatul pe noi, matura in mana si am inceput... curatenia generala. Pentru ca nu dorim sa ajungem ca altii, sa atingem 10.000 de useri inactivi sau care nu ne viziteaza deloc (grandomania nu ne caracterizeaza), de unii ne vom desparti. E vorba de acei useri cu care nu am avut ocazia sa ne cunoastem pana in prezent. Astfel, in urmatorul interval de timp vor fi sterse toate conturile care:

- au fost create insa userii nu au intrat niciodata pe forum

- au fost create, userii au intrat pe forum, dar n-au avut nici o activitate on line (cu alte cuvinte, nu au nici macar un post la vreun topic)

De asemenea, pe viitor, daca in interval de o luna de la deschiderea unui cont pe acest forum, titularul lui nu are cel putin un post in cadrul unui topic, contul acestuia va fi sters fara avertisment. Consideram ca toti cei care isi creaza un cont pe acest forum sunt interesati de munca echipelor noastre de traducatori, a moderatorilor rubricilor legate de filme si de chestiunile discutate pe forum. Daca intrati de curiozitate si considerati ca nu gasiti nimic interesant aici, luati termenul de o luna ca pe o perioada de proba si nimeni nu se va supara.

O TOAMNA PLACUTA TUTUROR !

Acest subiect este închis.