HANDBAL

dashi (106 mesaje) (Utilizator)
15-Dec-2007, 09:12 Top

Dupa cum bine se stie zilele astea se desfasoara in Franta campionatul mondial de handbal rezervat echipelor feminine, dupa un meci neindicat persoanelor cu probleme cardiace, echipa noastra nationala a invins clar echipa gazda Franta calificandu-se in semifinalele acestei competitii unde va intalni campionana en titre Rusia.
Va fi o reeditare a ultimului act de acum doi ani, atunci cînd, la Sankt Petersburg, echipa lui Trefilov a trecut de fetele noastre cu 28-23.
Sa tinem pumnii echipei noastre si mai ales Luminitei Hutupan....CEL MAI BUN PORTAR DIN LUME !

HAI ROMANIA !

trapper (161 mesaje) (Utilizator)
15-Dec-2007, 12:12 Top

echipa noastra nationala a invins clar echipa gazda Franta calificandu-se in semifinalele acestei competitii


Clar? in ultimele 3 minute poate... Am crezut ca fac infarct la meciul asta. In prima repriza asa linistit am fost... Sa speram ca azi fetele o sa aiba acelasi psihic de fier si indiferent de rezultat sa lupte pana in ultima secunda.

HAI ROMA NIA !!!

kralizec (3,373 mesaje) (Administrator)
15-Dec-2007, 12:12 Top

In ultimele 3 minute din repriza a 4-a de prelungiri! Poate iar au scris ziarele noastre ca "am invins clar". Smiley

cosmin11 (0 mesaje) (Utilizator)
15-Dec-2007, 05:12 Top

Foarte prost jocul pe care l-am facut atat in atac cat si in defensiva, prea multe greseli, era aproape imposibil sa avem un atac decent, asta este felicitari oricum Romania

Acest subiect este închis.