ha.ha.ha. azi am urcat 3 sincronizari siau fost scoase toate

Serban_Ionut_Stelian (418 mesaje) (Utilizator)
20-Dec-2008, 04:12 Top

ziceai sa stau calm
am urcat azi 3 sincronizari i toate 3 au fost scoase
daca am gresit eu ceva ,ala care le scoate sa dea bai frate un pm cu ce am gresit,daca am gresit
daca ie vreun palmas care are chef de stouri inseamna ca dati anumite drepturi la niste oameni care nu merita
daca ie vreunu' care nu vede ca este diferenta intre DVDRip si BRRip iar imi da de ganditla ce oameni au putere de decizie pe site
si da titrarile de la dvdrip nu se potrivesc la brrip
de data asta la revedere si ne vedem altadata si atunci
sarbatori fericite

Ashrak (3,470 mesaje) (Administrator)
20-Dec-2008, 04:12 Top

ziceai sa stau calm
am urcat azi 3 sincronizari i toate 3 au fost scoase
daca am gresit eu ceva ,ala care le scoate sa dea bai frate un pm cu ce am gresit,daca am gresit
daca ie vreun palmas care are chef de stouri inseamna ca dati anumite drepturi la niste oameni care nu merita
daca ie vreunu' care nu vede ca este diferenta intre DVDRip si BRRip iar imi da de ganditla ce oameni au putere de decizie pe site
si da titrarile de la dvdrip nu se potrivesc la brrip
de data asta la revedere si ne vedem altadata si atunci
sarbatori fericite

Reurca-le.

ashrak@subs.ro
Voie buna. In limita stocului disponibil.
Serban_Ionut_Stelian (418 mesaje) (Utilizator)
20-Dec-2008, 05:12 Top

le-am urcat din nou
am spus de fiecare data daca gresesc cu ceva cred ca am dreptu sa fiu si eu anuntat ca sa nu mai repet greseala

multam
oricum imi pare rau de persoana respectiva ca a fost sanctionata , nu ar fi fost dorinta mea asta da nici sa-si bata joc de munca mea nu-mi convine

Ashrak (3,470 mesaje) (Administrator)
20-Dec-2008, 07:12 Top

le-am urcat din nou
am spus de fiecare data daca gresesc cu ceva cred ca am dreptu sa fiu si eu anuntat ca sa nu mai repet greseala

multam
oricum imi pare rau de persoana respectiva ca a fost sanctionata , nu ar fi fost dorinta mea asta da nici sa-si bata joc de munca mea nu-mi convine

Am pus in arhivele originale ce ai sincronizat tu.

ashrak@subs.ro
Voie buna. In limita stocului disponibil.
Gabriel (350 mesaje) (Administrator)
20-Dec-2008, 08:12 Top

Regula de bază cel puțin pe subs.ro este să existe o singură arhivă cu toate sincronizările existente. Dacă de aici înainte vezi că îți mai dispare vreo sincronizare făcută, caută arhiva principală că e foarte posibil ca sincronizarea ta să apară acolo. Și încă ceva, așa cum tu te așteptai să primești pm de la cel care ți-a șters eronat sincronizarea, așa ar fi fost normal să faci și tu, să dai pm-uri în vederea rezolvării problemei, nu să deschizi în fiecare zi un topic pe aceeași temă.
Închis.

Pentru probleme tehnice, contactati-ne pe discord

Acest subiect este închis.