"Goodbye, Mr. Black" - Subtitrare Furata

Claudia75 (23 mesaje) (Moderator Junior)
11-Apr-2016, 21:13 Top

Solicit stergerea de pe site a packului de subtitrari pentru drama coreeana 'Goodbye, Mr. Black' pentru ca este o subtitrare furata. Subtitrarile imi apartin, le urc personal pe site-ul de profil www.avistaz.to, pe masura aparitiei episoadelor dramei ce ruleaza actualmente pe MBC. Numita ana59 a urcat doar 8 episoade pentru ca atatea episoade au rulat si atatea am lucrat eu.
Pentru detalii, va stau la dispozitie. Dar, inca o data, solicit stergerea packului urcat acum pe site.

DISTEL (2,499 mesaje) (Administrator)
11-Apr-2016, 22:17 Top

S-a sters arhiva. Bine ca ne-ai atentionat. Nu aveam de unde sti.
Te asteptam cand vei completa serialul Goodbye, Mr. Black sa-l urci si aici. Multumiri pentru tot ce-ai urcat azi, Claudia.
De la indiene, ai trecut in forta la asiatice. Sanatate!

Claudia75 (23 mesaje) (Moderator Junior)
12-Apr-2016, 20:49 Top

Multumesc pentru promptitudinea cu care s-a raspuns rugamintii mele.
Am trecut la asiatice de multisor, iar ce am urcat aseara a fost munca mea din toata perioada asta cand, chipurile, m-as fi lasat de tradus. Si am luat decizia de a le urca pe toate aici ca sa nu ma mai confrunt pe viitor cu un incident similar.
Pe viitor, voi urca tot ce lucrez www.subs.ro, site din a carui echipa am facut parte. Cei ce vor sa-mi urce suburile in alta parte s-o faca pe cont propriu.
Referitor la packul "Goodbye, Mr. Black", acesta continua sa apara pe subtitrari-noi.ro semnat de acelasi traducator fals, apelul meu ramanand fara raspuns.
Multumesc inca o data. V-ati dovedit a fi singurii care va respectati blazonul !