Donatii???

pacoste80 (5 mesaje) (Utilizator)
10-Ian-2009, 03:01 Top

De ce nu se poate (daca cineva vrea) sa se doneze bani?, fiecare cu cit vrea si cu cit poate!!!
Nu aven bani sa platim subtritrarile dar poate ca, citiva dintre noi putem sa donam ,,ceva,, , in special ca dupa cum spuneti, pe cei care lucreaza nu-i plateste nimeni. Asa poate sar aduna ceva si pentru ei.
Nu o spun cu rautate si nu vreau sa jignesc pe nimeni, dar alte saituri o au si nu obliga pe nimeni!!!!
Astept raspuns.Smiley

sabian (166 mesaje) (Utilizator)
12-Ian-2009, 01:01 Top

Asa poate sar aduna ceva si pentru ei.

:yeah:Smiley
Uite asa imi fac si eu vila in Piperaaaaaaaaa!!! :subs:

Ashrak (3,470 mesaje) (Administrator)
12-Ian-2009, 01:01 Top

:yeah:Smiley
Uite asa imi fac si eu vila in Piperaaaaaaaaa!!! :subs:

Te faci vecin cu Jiji?
Smiley

ashrak@subs.ro
Voie buna. In limita stocului disponibil.
AMC (1,453 mesaje) (Administrator)
12-Ian-2009, 12:01 Top

Prea complicat si in plus, cunoastem romanii.
Cine vrea sa ajute, ne ajuta ci site.

sabian (166 mesaje) (Utilizator)
14-Ian-2009, 02:01 Top

Te faci vecin cu Jiji?
Smiley

Nuuuu... Cu Teo Trandafir si Prigoana.:roll:

Ashrak (3,470 mesaje) (Administrator)
14-Ian-2009, 02:01 Top

Nuuuu... Cu Teo Trandafir si Prigoana.:roll:

Nu vrei sa-l ai pe Jiji vecin? :mad:


Smiley

ashrak@subs.ro
Voie buna. In limita stocului disponibil.
mosu90 (3 mesaje) (Utilizator)
15-Ian-2009, 11:01 Top

amc cu paypal e usor, si oricum macar banii de hosting poate ii scoateti...sunt unii care apreciaza munca

(Vizitator)
17-Ian-2009, 03:01 Top

Contul meu este: RO999C.R.I.S.9999999999-99999, deschis la Casa de Ajutor Reciproc sucursala Hellvile. Se accepta donatii doar din partea fanilor asiatici ai filmului asiatic - sunt cateva sute de milioane peste miliard - , sub forma de "bacnote" verzi neindoite. A se evita paypal, chinezii nu prea sunt obisnuiti si s-ar pierde circa un miliard de potentiali donatori.

Dincolo de glume, cred ca aceasta propunere izvoraste dintr-o simpatie sincera a unora pentru munca traducatorilor subs.ro, lucru care este de apreciat. Cum spunea si AMC, cine vrea sa ne ajute e deja alaturi de noi, prin munca depusa sau prin premiile pe care ne ajuta sa le acordam celor ce ne sunt fideli. Cine traduce pentru subs.ro o face din placere, iar sprijinul vostru il regasim atat in criticile voastre (daca sunt bine intentionate) cat si in multumirile ce le adresati, multi din voi, chiar personal traducatorilor. Asa ca utilitatea unui astfel de sistem ar fi indoielnica si n-ar face decat sa trezeasca rautatea unora la adresa noastra si a site-ului nostru. In plus, e vreme de criza, baieti... pastrati-va economiile sub saltea ! Smiley