CONCURS SUBS.RO

(Vizitator)
30-Iun-2007, 09:06 Top

http://i11.tinypic.com/66cwt8m.gif

Prin acest topic, site-ul [url]www.subs.ro[/url] lanseaza pentru prima oara un concurs cu premii. Oricine poate participa la aceasta prima editie a lui, cu exceptia, bineinteles, a organizatorilor implicati in acest proiect, daca sunt respectate 2 conditii obligatorii:
- participantul sa aiba cont deshis pe forumul subs.ro
- userul sa fie unul activ , prin aceasta intelegandu-se sa aiba cel putin un post la vreunul din topicurile de pe forum.

Concursul va presupune 3 etape, care se vor desfasura pe durata unei luni calendaristice, in zilele de sambata si duminica ale sfarsitului de saptamana. Subiectul concursului il reprezinta lumea filmului si, indirect, subtitrarile realizate de echipele subs.ro. Probele nu vor fi prea dificile, incercandu-se oferirea sansei de a participa la concurs cat mai multor useri. Vor fi premiate, cum e si normal, primele 3 locuri, premiile constand in discuri pentru dvd, neinscriptionate.

Nu se admite participarea cu conturi multiple a acelorasi useri, orice astfel de incercare fiind sanctionata cu excluderea userului respectiv nu doar din concurs, ci si de pe forum. Comitetul de organizare se va ocupa de validarea rezultatelor, confruntarea lor, eliminarea tentativelor de fraudare si orice tine de organizarea acestui concurs. Odata cu inceperea primei faze a concursului, va fi anuntata si adresa de mail unde se vor primi raspunsurile si modul in care concursul se va desfasura propriu-zis.

http://i18.tinypic.com/4v5la9j.gif

Prima etapa a concursului va debuta pe data de 7 iulie 2007 , ora 0: 00 raspunsurile fiind acceptate pana la data de 8 iulie 2007 ora 23:59. In functie de punctajul obtinut si stabilit ca barem se va accede in faza a doua, care se va derula o saptamana mai tarziu. Ultima etapa, care va duce la departajarea finala, se va desfasura in ultima saptamana a lunii. Rezultatele si baremele se vor face publice dupa incheierea fiecarei etape.

MULT SUCCES TUTUROR CELOR CARE VOR PARTICIPA !

(Vizitator)
30-Iun-2007, 11:06 Top

nice nice nice Smiley .. buna ideea Smiley ... GL Smiley

(Vizitator)
30-Iun-2007, 11:06 Top

Ceva foarte creativ , si neobisnuit in acelasi timp. Super ideea! Smiley

pispuck (84 mesaje) (Utilizator)
30-Iun-2007, 11:06 Top

Buna ideea asta cu concursul Smiley ,felicitari la toata lumea care a fost cu ideea Smiley
P.S. Daca ar fi sa castig,cred ca ar costa mai mult,sa imi trimiteti premiul,decat el propriu zis Smiley

(Vizitator)
30-Iun-2007, 11:06 Top

Ei, faci si tu o donatie celui care ar veni dupa tine, ca ai suflet mare...

P.S. Daca ti-am trimite o masina ultimul tip cred ca la fel de multe taxe am plati... singura diferenta e ca atunci cand ar trebui sa donezi masina... nu prea te lasa sufletul... sau ma insel ? Smiley

neoh (187 mesaje) (Utilizator)
1-Iul-2007, 12:07 Top

Buna ideea. Bv Smiley Sa mai faceti si altele.Poate va dau si eu o idee. Smiley

casor777 (21 mesaje) (Utilizator)
1-Iul-2007, 12:07 Top

Smiley Super ideea , nu premiul conteaza , poate sa fie si o scobitoare infipta intr-o maslina , dar daca mai are si motoras de Mercedes ... ??? e bestiala ... Smiley . Felicitari ! tineti-o tot asa , putin cate putin se face departajarea ... stiti voi la ce ma refer . Bafta multa ! Smiley

(Vizitator)
1-Iul-2007, 12:07 Top

buna idee, ne mai dati de lucru...

(Vizitator)
1-Iul-2007, 02:07 Top

:o Smiley im in

(Vizitator)
1-Iul-2007, 02:07 Top

I`m in ... let`s hope I`ll keep the step with you guys Smiley :p

(Vizitator)
1-Iul-2007, 03:07 Top

super tare .. ne bagam Smiley Smiley

sisu (1 mesaj) (Utilizator)
1-Iul-2007, 04:07 Top

Foarte tare frate! Smiley Smiley

pispuck (84 mesaje) (Utilizator)
1-Iul-2007, 07:07 Top

Ei, faci si tu o donatie celui care ar veni dupa tine, ca ai suflet mare...

P.S. Daca ti-am trimite o masina ultimul tip cred ca la fel de multe taxe am plati... singura diferenta e ca atunci cand ar trebui sa donezi masina... nu prea te lasa sufletul... sau ma insel ? Smiley

Cred ca toti am fi pe aceiasi unda. Voi nu mi-ati trimite masina si eu nu as dona-o Smiley

ghencea20 (10 mesaje) (Utilizator)
1-Iul-2007, 09:07 Top

EXCELENT......ne bagam in forta Smiley

(Vizitator)
1-Iul-2007, 10:07 Top

abia astept!javascript:emoticon('Smiley')
Smile