caut un film

claudiu_d33p (4 mesaje) (Utilizator)
26-Dec-2007, 10:12 Top

e un film mai vechi dar care din pacate nu mai tin minte cum se numea , sau ce actori jucau in el
va dau un story mic cu ce mai tin minte din el, poate il recunoaste cineva si imi spune si mie
o blonda lucra la un ziar sau ceva de genu, avea un articol unde femeile isi spuneau problemele si ea trebuia sa le ajute cu un raspuns, dar nu se pricepea mai deloc(doh, asa-s blondele Smiley no ofence Smiley) si primea doar cate o scrisoare din an in paste. ea trebuie sa plece nush unde pt ceva timp, si pt ca nu avea de munca si avea nevoie de bani(parca asta era motivu din ce tin minte), se apuca prietenu sa lucreze in locu ei ca sa castige niste bani.
incepe sa aibe succes, primeste din ce in ce mai multe scrisori(e o faza comica, cand incepe sa lucreze se duce sa ia posta si sunt doar vreo 2 scrisori, iar dupa aceea incep sa vina scrisorile cu sacii)
in fine, vine acasa aia, afla ca el a facut asta si are succes, nu mai tin minte ce probleme mai apar dupa dar sper ca ati prins ideea
daca recunoasteti careva ce film ar putea fi, sau actori care ar fi jucat in ceva de genu, dati-mi niste idei va rog Smiley

claudiu_d33p (4 mesaje) (Utilizator)
2-Feb-2008, 11:02 Top

dupa chinuri seculare care au durat cateva luni mi-am adus aminte de un actor din film si am reusit sa aflu cum se numeste : Good Advice Smiley