Trailere Trailere filme si seriale https://subs.ro Thu, 21 Jan 2021 21:51:12 GMT Copyright 2005-2012 Subs.ro web@subs.ro web@subs.ro 60 Subs.ro : Trailere filme si seriale https://cdn.subs.ro/img/subs-rss-logo.png https://subs.ro 88 31 Trailere filme si seriale Hilda Thu, 21 Jan 2021 21:51:12 +0300 subs.ro https://subs.ro/trailer/hilda-2018/15883 N/A!]]> The Hunger Games: Mockingjay - Part 1 Thu, 21 Jan 2021 20:47:01 +0300 subs.ro https://subs.ro/trailer/the-hunger-games-mockingjay-part-1-2014/15882 Katniss se recuperează după extenuantele Jocuri ale Foamei, întrebându-se încontinuu dacă a avut vreun rost surprinzătorul complot împotriva Capitoliului ce a salvat-o de la o moarte sigură. Fără ţel, eroina priveşte cum cei din jur se pregătesc ...!]]> Jirga  Wed, 20 Jan 2021 23:36:29 +0300 subs.ro https://subs.ro/trailer/jirga-2018/15881 Jirga is a movie starring Sam Smith, Mohammad Mosam, and Kefayat Lag Humani. Former Australian soldier, Mike Wheeler, returns to Afghanistan, seeking redemption from the family of a civilian man he killed during the war.!]]> The Funeral Guest Wed, 20 Jan 2021 18:16:41 +0300 subs.ro https://subs.ro/trailer/the-funeral-guest-2015/15880 A lonely girl seeks love, connection and family by crashing funerals.!]]> Spycraft Wed, 20 Jan 2021 17:31:58 +0300 subs.ro https://subs.ro/trailer/spycraft-0/15879 N/A!]]> Daughter From Another Mother Wed, 20 Jan 2021 17:28:04 +0300 subs.ro https://subs.ro/trailer/daughter-from-another-mother-0/15878 N/A!]]> Hello Ninja Wed, 20 Jan 2021 17:25:38 +0300 subs.ro https://subs.ro/trailer/hello-ninja-0/15877 N/A!]]> Quarantine Girl Wed, 20 Jan 2021 17:23:02 +0300 subs.ro https://subs.ro/trailer/quarantine-girl-0/15876 N/A!]]> 24 Frames  Wed, 20 Jan 2021 17:21:09 +0300 subs.ro https://subs.ro/trailer/24-frames-2017/15875 24 Frames is an experimental project made by filmmaker Abbas Kiarostami in the last three years of his life. It is a collection of 24 short four-and-a-half minutes films inspired by still images, including paintings and photographs.!]]> Alex Rider Tue, 19 Jan 2021 23:03:57 +0300 subs.ro https://subs.ro/trailer/alex-rider-2020/15874 Serialul urmărește povestea lui Alex Rider, un adolescent din Londra care a fost instruit fără să știe pentru lumea periculoasă a spionajului încă din copilărie. Forțat să investigheze moartea unchiului său și ce legătura are aceasta cu asasinat...!]]> Waste Land Tue, 19 Jan 2021 17:31:17 +0300 subs.ro https://subs.ro/trailer/waste-land-2010/15873 Un documentar înălțător despre puterea transformatoare a artei și frumusețea spiritului uman.Vik Muniz, artist contemporan apreciat și bine vândut, ne poartă într-o călătorie emoționantă din sumbra și toxica Jardim Gramacho - cea mai mare groap...!]]> Trautmann  Mon, 18 Jan 2021 21:07:56 +0300 subs.ro https://subs.ro/trailer/trautmann-2018/15872 Trautmann is a movie starring David Kross, Freya Mavor, and John Henshaw. The love story of a young English woman and a German PoW, who together overcome prejudice, public hostility and personal tragedy.!]]> The Climb Mon, 18 Jan 2021 18:53:07 +0300 subs.ro https://subs.ro/trailer/the-climb-0/15871 N/A!]]> Walker Sun, 17 Jan 2021 22:52:58 +0300 subs.ro https://subs.ro/trailer/walker-0/15870 N/A!]]> Mr. Mayor Sun, 17 Jan 2021 22:35:21 +0300 subs.ro https://subs.ro/trailer/mr-mayor-0/15869 N/A!]]> Henry's Crime Sun, 17 Jan 2021 22:21:25 +0300 subs.ro https://subs.ro/trailer/henry-s-crime-2010/15868 Proaspăt ieşit din închisoare, unde a fost trimis pe nedrept pentru a fi jefuit o bancă, Henry Torne pune ochii chiar pe banca pentru al cărei jaf a fost judecat şi încarcerat.!]]> Project Ithaca Sun, 17 Jan 2021 18:41:33 +0300 subs.ro https://subs.ro/trailer/project-ithaca-2019/15867 Filmul debutează cu un grup de străini care se trezesc la bordul unei nave extraterestre fără să știe modul în care au ajuns în această situație. Sunt prinși ca într-o capcană fara a avea o ieșire, peretii fiind fără uși. Aceștia nu se cunosc...!]]> Action Sun, 17 Jan 2021 17:54:37 +0300 subs.ro https://subs.ro/trailer/action-0/15866 N/A!]]> Call Me Kat Sat, 16 Jan 2021 18:46:39 +0300 subs.ro https://subs.ro/trailer/call-me-kat-0/15865 N/A!]]> Il colore nascosto delle cose  Sat, 16 Jan 2021 18:07:54 +0300 subs.ro https://subs.ro/trailer/il-colore-nascosto-delle-cose-2017/15864 N/A!]]>