Subtitrari Subtitrari filme si seriale https://subs.ro Fri, 25 Jun 2021 00:15:13 GMT Copyright 2005-2012 Subs.ro web@subs.ro web@subs.ro 60 Subs.ro : Subtitrari filme si seriale https://cdn.subs.ro/img/subs-rss-logo.png https://subs.ro 88 31 Subtitrari filme si seriale The Neighborhood - Sezonul 2 Fri, 25 Jun 2021 00:15:13 +0300 subs.ro https://subs.ro/subtitrare/the-neighborhood-sezonul-2-2018/92198 NOU! Episodul 20. Sezonul 2, ep. 1-20, pentru HDTV & WEB-DL (sergiocos). Enjoy!!]]> Deutschland 83 - Sezonul 1 Thu, 24 Jun 2021 23:49:34 +0300 subs.ro https://subs.ro/subtitrare/deutschland-83-sezonul-1-2015/92561 NOU! Episodul 7. Sezonul 1, ep. 1-7, pentru WEB-DL, ep. 1-5 pentru BluRay (ceaca), ep 1-4 pentru HDTV. Enjoy!!]]> Bonanza - Sezonul 1 Thu, 24 Jun 2021 23:47:16 +0300 subs.ro https://subs.ro/subtitrare/bonanza-sezonul-1-1959/94419 NOU! Episodul 22. Sezonul 1, episoadele 1-22, pentru DVDRip. Notă: titrările au fost sincronizate manual, la fel și aranjarea textului linie cu linie. Enjoy!!]]> iCarly - Sezonul 1 Thu, 24 Jun 2021 23:21:23 +0300 subs.ro https://subs.ro/subtitrare/icarly-sezonul-1-2021/96081 NOU! Episodul 3. Sezonul 1, episodul 3, pentru WEB-DL. Enjoy!!]]> Book Club Thu, 24 Jun 2021 23:11:32 +0300 subs.ro https://subs.ro/subtitrare/book-club-2018/96082 Book Club {2018}, pentru WEB-DL & HDRip. Enjoy!!]]> The Misfits Thu, 24 Jun 2021 22:58:28 +0300 subs.ro https://subs.ro/subtitrare/the-misfits-2021/96080 The Misfits (2021), pentru WEB-DL & HDRip. Enjoy!!]]> In the Dark - Sezonul 3 Thu, 24 Jun 2021 22:38:22 +0300 subs.ro https://subs.ro/subtitrare/in-the-dark-sezonul-3-2019/96079 NOU! Episodul 1. Sezonul 3, episodul 1, pentru WEB-DL. Enjoy!!]]> Killer Timing Thu, 24 Jun 2021 22:02:52 +0300 subs.ro https://subs.ro/subtitrare/killer-timing-2021/96078 Killer Timing (2021), pentru WEB-DL & HDRip. Vizionare plăcută! Al şaselea film din seria "Legile Misterelor".!]]> Abbott and Costello Go to Mars Thu, 24 Jun 2021 21:52:44 +0300 subs.ro https://subs.ro/subtitrare/abbott-and-costello-go-to-mars-1953/26336 Abbott and Costello Go to Mars (1953), pentru BluRay (41RGB) & DVDRip. Enjoy!!]]> Wynonna Earp - Sezonul 4 Thu, 24 Jun 2021 21:23:43 +0300 subs.ro https://subs.ro/subtitrare/wynonna-earp-sezonul-4-2016/90800 Sezonul 4 complet, 12 episoade, pentru HDTV, WEB-DL, 720p & 1080p. Vizionare plăcută!!]]> Mazhor (Silver Spoon) - Sezonul 1 Thu, 24 Jun 2021 21:15:20 +0300 subs.ro https://subs.ro/subtitrare/mazhor-silver-spoon-sezonul-1-2014/95877 NOU! Episodul 2. Sezonul 1, episoadele 1-2, pentru HDTV, 720p & 1080p. Enjoy! Multumiri traducatoarei.!]]> The Story of Ruth Thu, 24 Jun 2021 21:08:06 +0300 subs.ro https://subs.ro/subtitrare/the-story-of-ruth-1960/10377 The Story of Ruth (1960), pentru WEB-DL, YouTube & DVDRip. Enjoy!!]]> Pennyworth - Sezonul 2 Thu, 24 Jun 2021 21:03:47 +0300 subs.ro https://subs.ro/subtitrare/pennyworth-sezonul-2-2019/93846 Sezonul 2 complet, 10 episoade, pentru WEB-DL, 720p & 1080p. Vizionare plăcută!!]]> Brotherhood of Blades (Xiu Chun Dao) Thu, 24 Jun 2021 20:57:49 +0300 subs.ro https://subs.ro/subtitrare/brotherhood-of-blades-xiu-chun-dao-2014/58499 Brotherhood of Blades (2014), pentru BluRay. Enjoy!!]]> A Troll in Central Park Thu, 24 Jun 2021 20:51:56 +0300 subs.ro https://subs.ro/subtitrare/a-troll-in-central-park-1994/61569 A Troll in Central Park (1994), pentru WEB-DL (41RGB) & DVDRip. Enjoy!!]]> Jiva! - Sezonul 1 Thu, 24 Jun 2021 20:29:34 +0300 subs.ro https://subs.ro/subtitrare/jiva-sezonul-1-2021/96075 Sezonul 1 complet, 5 episoade, pentru WEB-DL. Enjoy!!]]> The Eye Thu, 24 Jun 2021 20:22:07 +0300 subs.ro https://subs.ro/subtitrare/the-eye-2008/12429 The Eye {2008}, pentru BluRay, DVDRip & R5. Enjoy! Traducatorii din subs.ro TEAM (Adicoto, AMC, Lovendal, ShicuTz).!]]> The Anonymous (Les anonymes) Thu, 24 Jun 2021 20:04:40 +0300 subs.ro https://subs.ro/subtitrare/the-anonymous-les-anonymes-2013/96074 The Anonymous (2013), pentru WEB-DL & HDRip. Enjoy!!]]> Jesus (The Bible: Jesus) Thu, 24 Jun 2021 19:18:05 +0300 subs.ro https://subs.ro/subtitrare/jesus-the-bible-jesus-1999/96073 Jesus (1999), 2 parti, pentru DVD. Enjoy!!]]> Salt Thu, 24 Jun 2021 19:13:14 +0300 subs.ro https://subs.ro/subtitrare/salt-2010/28862 Salt (2010), pentru BluRay & DVD. Enjoy!!]]>