Subtitrari Subtitrari filme si seriale https://subs.ro Tue, 22 Oct 2019 12:15:06 GMT Copyright 2005-2012 Subs.ro web@subs.ro web@subs.ro 60 Subs.ro : Subtitrari filme si seriale https://cdn.subs.ro/img/subs-rss-logo.png https://subs.ro 88 31 Subtitrari filme si seriale Batwoman - Sezonul 1 Tue, 22 Oct 2019 12:15:06 +0300 subs.ro https://subs.ro/subtitrare/batwoman-sezonul-1-2019/86890 NOU! Episodul 3. Sezonul 1, ep. 1-3, pentru, WEB-DL, 720p & 1080p. Enjoy!!]]> All American - Sezonul 2 Tue, 22 Oct 2019 12:14:59 +0300 subs.ro https://subs.ro/subtitrare/all-american-sezonul-2-2018/86805 NOU! Episodul 2. Sezonul 2, ep. 1-2, pentru, WEB, 720p & 1080p. Enjoy!!]]> Supergirl - Sezonul 5 Tue, 22 Oct 2019 10:34:36 +0300 subs.ro https://subs.ro/subtitrare/supergirl-sezonul-5-2015/86801 NOU! Episodul 3. Sezonul 5, ep. 1-3, pentru, WEB-DL, 720p & 1080p (sincro DISTEL). Enjoy!!]]> Harrow - Sezonul 2 Tue, 22 Oct 2019 07:21:47 +0300 subs.ro https://subs.ro/subtitrare/harrow-sezonul-2-2018/85479 NOU! Episodul 7. Sezonul 2, ep, 1-7, pentru HDTV, 720p, 1080p & WEB-DL. Enjoy!!]]> The Marvelous Mrs. Maisel - Sezonul 2 Tue, 22 Oct 2019 01:04:33 +0300 subs.ro https://subs.ro/subtitrare/the-marvelous-mrs-maisel-sezonul-2-2017/83790 NOU! Episodul 5. Sezonul 2, ep. 1-5, pentru WEB-DL, 720p & 1080p. Multumiri traducatorilor. Enjoy!!]]> Departure - Sezonul 1 Tue, 22 Oct 2019 00:57:54 +0300 subs.ro https://subs.ro/subtitrare/departure-sezonul-1-2019/86951 Sezonul 1 complet, 6 episoade, pentru HDTV, 720p & 1080p (sincro nikusor). Enjoy!!]]> Rotten - Sezoanele 1-2 Tue, 22 Oct 2019 00:48:02 +0300 subs.ro https://subs.ro/subtitrare/rotten-sezoanele-1-2-2018/86957 Sezoanele 1-2 complete, 12 episoade, pentru WEB-DL, 720p & 1080p. Enjoy!!]]> New Amsterdam - Sezonul 2 Tue, 22 Oct 2019 00:41:21 +0300 subs.ro https://subs.ro/subtitrare/new-amsterdam-sezonul-2-2018/86697 NOU! Episodul 4. Sezonul 2, ep. 1-4, pentru HDTV, 720p, 1080p & WEB-DL. Multumiri traducatorului. Enjoy!!]]> My Country: The New Age (Naui Nara) - Sezonul 1 Mon, 21 Oct 2019 20:39:46 +0300 subs.ro https://subs.ro/subtitrare/my-country-the-new-age-naui-nara-sezonul-1-2019/86884 NOU! Episoadele 3-4. Sezonul 1, ep. 1-4, pentru WEB-DL, 720p & 1080p. Enjoy!!]]> The Blacklist - Sezonul 7 Mon, 21 Oct 2019 18:22:29 +0300 subs.ro https://subs.ro/subtitrare/the-blacklist-sezonul-7-2013/86784 NOU! Episodul 3. Sezonul 7, ep. 1-3, pentru, HDTV, WEB-DL, 720p & 1080p. Enjoy!!]]> Prodigal Son - Sezonul 1 Mon, 21 Oct 2019 18:18:17 +0300 subs.ro https://subs.ro/subtitrare/prodigal-son-sezonul-1-2019/86759 NOU! Episodul 2. Sezonul 1, ep. 1-2, pentru HDTV, WEB-DL, 720p & 1080p. Enjoy!!]]> Arctic Circle (Ivalo) - Sezonul 1 Mon, 21 Oct 2019 18:11:28 +0300 subs.ro https://subs.ro/subtitrare/arctic-circle-ivalo-sezonul-1-2018/86118 NOU! Episodul 7. Sezonul 1, ep. 1-7, pentru WEB-DL si 1080p. Multumiri traducatoarei. Enjoy!!]]> The Affair - Sezonul 5 Mon, 21 Oct 2019 17:44:50 +0300 subs.ro https://subs.ro/subtitrare/the-affair-sezonul-5-2014/86288 NOU! Episodul 9. Sezonul 5, ep. 1-9, pentru, WEB-DL, 720p & 1080p (sincro DISTEL). Enjoy!!]]> Room 104 - Sezonul 3 Mon, 21 Oct 2019 17:39:34 +0300 subs.ro https://subs.ro/subtitrare/room-104-sezonul-3-2017/86535 NOU! Episodul 6. Sezonul 3, ep. 1-6, pentru, WEB-DL, 720p & 1080p. Enjoy!!]]> Anne with an E - Sezonul 3 Mon, 21 Oct 2019 17:32:11 +0300 subs.ro https://subs.ro/subtitrare/anne-with-an-e-sezonul-3-2017/86955 NOU! Episodul 1. Sezonul 3, episodul 1, pentru HDTV si 720p. Enjoy!!]]> Batwoman - First Season Mon, 21 Oct 2019 14:22:06 +0300 subs.ro https://subs.ro/subtitrare/batwoman-first-season-2019/86795 Batwoman.S01E01.Pilot.1080p.AMZN.WEBRip.DDP5.1.x264-NTb Batwoman.S01E02.iNTERNAL.1080p.WEB.H264-BAMBOOZLE Batwoman.S01E03.INTERNAL.1080p.WEB.H264-TRUNP!]]> Watchmen - Sezonul 1 Mon, 21 Oct 2019 07:14:40 +0300 subs.ro https://subs.ro/subtitrare/watchmen-sezonul-1-2019/86954 NOU! Episodul 1. Sezonul 1, ep. 1, pentru, WEB-DL, 720p & 1080p. Enjoy!!]]> 301 Moved Permanently Mon, 21 Oct 2019 04:34:13 +0300 subs.ro https://subs.ro/subtitrare/301-moved-permanently-0/86953 Watchmen.2019.S01E01.720p.WEB.H264-STARZ.srt!]]> The Good Doctor - Sezonul 3 Mon, 21 Oct 2019 01:56:18 +0300 subs.ro https://subs.ro/subtitrare/the-good-doctor-sezonul-3-2017/86646 NOU! Episodul 4. Sezonul 3, ep. 1-4, pentru HDTV, 720p, 1080p & WEB-DL. Multumiri traducatoarei. Enjoy!!]]> Chicago Fire - Sezonul 8 Mon, 21 Oct 2019 01:53:24 +0300 subs.ro https://subs.ro/subtitrare/chicago-fire-sezonul-8-2012/86684 NOU! Episodul 4. Sezonul 8, ep. 1-4, pentru HDTV, 720p, 1080p & WEB-DL. Multumiri traducatorului. Enjoy!!]]>