Subtitrari Subtitrari filme si seriale https://subs.ro Sat, 16 Feb 2019 22:23:33 GMT Copyright 2005-2012 Subs.ro web@subs.ro web@subs.ro 60 Subs.ro : Subtitrari filme si seriale https://cdn.subs.ro/img/subs-rss-logo.png https://subs.ro 88 31 Subtitrari filme si seriale Chicago Med - Sezonul 4 Sat, 16 Feb 2019 22:23:33 +0300 subs.ro https://subs.ro/subtitrare/chicago-med-sezonul-4-2015/82221 NOU! Episodul 13. Sezonul 4, ep. 1-13, pentru HDTV, 720p, 1080p & WEB-DL. Multumiri traducatorului. Enjoy!!]]> Chicago Fire - Sezonul 7 Sat, 16 Feb 2019 22:18:21 +0300 subs.ro https://subs.ro/subtitrare/chicago-fire-sezonul-7-2012/82191 NOU! Episodul 13. Sezonul 7, ep. 1-13, pentru HDTV, 720p, 1080p & WEB-DL (sincro killyou). Multumiri traducatorului. Enjoy!!]]> The Big Bang Theory - Sezonul 12 Sat, 16 Feb 2019 22:11:10 +0300 subs.ro https://subs.ro/subtitrare/the-big-bang-theory-sezonul-12-2007/82306 NOU! Episodul 15. Sezonul 12, ep. 1-15, pentru HDTV, 720p, 1080p & WEB-DL (sincro DISTEL). Multumiri traducatorului. Enjoy!!]]> The Passage - Sezonul 1 Sat, 16 Feb 2019 21:04:55 +0300 subs.ro https://subs.ro/subtitrare/the-passage-sezonul-1-2019/83516 NOU! Episodul 5. Sezonul 1, ep. 1-5, pentru 720p, 1080p & WEB-DL. Enjoy!!]]> New Amsterdam - Sezonul 1 Sat, 16 Feb 2019 20:54:43 +0300 subs.ro https://subs.ro/subtitrare/new-amsterdam-sezonul-1-2018/82225 NOU! Episodul 13. Sezonul 1, ep. 1-13, pentru HDTV, 720p, 1080p & WEB-DL. Multumiri traducatorului. Enjoy!!]]> The Gifted - Sezonul 2 Sat, 16 Feb 2019 20:50:49 +0300 subs.ro https://subs.ro/subtitrare/the-gifted-sezonul-2-2017/82155 NOU! Episodul 14. Sezonul 2, ep. 1-14, pentru WEB-DL, 720p & 1080p. Multumiri traducatorului. Enjoy!!]]> S.W.A.T. - Sezonul 2 Sat, 16 Feb 2019 20:42:47 +0300 subs.ro https://subs.ro/subtitrare/swat-sezonul-2-2017/82187 NOU! Episodul 14. Sezonul 2, ep. 1-14, pentru HDTV, 720p, 1080p & WEB-DL. Multumiri traducatorilor. Enjoy!!]]> NCIS: Los Angeles - Sezonul 10 Sat, 16 Feb 2019 20:28:56 +0300 subs.ro https://subs.ro/subtitrare/ncis-los-angeles-sezonul-10-2009/83243 NOU! Episodul 5. Sezonul 10, ep. 1-5, pentru HDTV, 720p, 1080p & WEB-DL. Enjoy!!]]> Lethal Weapon - Sezonul 3 Sat, 16 Feb 2019 20:23:34 +0300 subs.ro https://subs.ro/subtitrare/lethal-weapon-sezonul-3-2016/82188 NOU! Episodul 12-13. Sezonul 3, ep. 1-13, pentru HDTV, WEB-DL, 720p & 1080p (sincro boboqtzr). Multumiri traducatorului. Enjoy!!]]> Kevin Can Wait - Sezonul 2 Sat, 16 Feb 2019 20:22:07 +0300 subs.ro https://subs.ro/subtitrare/kevin-can-wait-sezonul-2-2016/82214 NOU! Episodul 18. Sezonul 2, ep. 1-18, pentru HDTV si 720p. Multumiri traducatorului. Enjoy!!]]> Star Trek: Discovery - Sezonul 2 Sat, 16 Feb 2019 20:19:16 +0300 subs.ro https://subs.ro/subtitrare/star-trek-discovery-sezonul-2-2017/83542 NOU! Episodul 5. Sezonul 2, ep. 1-5, pentru 720p, 1080p & WEB-DL (sincro DISTEL). Enjoy!!]]> Strike Back - Sezonul 7 Sat, 16 Feb 2019 19:36:39 +0300 subs.ro https://subs.ro/subtitrare/strike-back-sezonul-7-2010/83682 NOU! Episodul 4. Sezonul 7, ep. 1-4, pentru 720p, 1080p & WEB-DL. Enjoy!!]]> Gotham - Sezonul 5 Sat, 16 Feb 2019 19:30:46 +0300 subs.ro https://subs.ro/subtitrare/gotham-sezonul-5-2014/83360 NOU! Episodul 6. Sezonul 5, ep. 1-6, pentru WEB-DL, 720p & 1080p. Enjoy!!]]> Engrenages (Spiral) - Sezonul 7 Sat, 16 Feb 2019 18:06:50 +0300 subs.ro https://subs.ro/subtitrare/engrenages-spiral-sezonul-7-2005/84011 NOU! Episodul 1. Sezonul 7, episodul 1, pentru HDTV. Multumiri traducatoarei. Enjoy!!]]> Airwolf - Sezonul 1 Sat, 16 Feb 2019 18:04:22 +0300 subs.ro https://subs.ro/subtitrare/airwolf-sezonul-1-1984/84010 Sezonul 1 complet, 11 episoade, pentru 720p (sincro si diacritice nikusor.) Enjoy! Sursa rutracker.!]]> Death in Paradise - Sezonul 8 Sat, 16 Feb 2019 18:04:08 +0300 subs.ro https://subs.ro/subtitrare/death-in-paradise-sezonul-8-2011/83577 NOU! Episodul 5. Sezonul 8, ep. 1-5, pentru HDTV, 720p, 1080p & WEB-DL. VIZIONARE PLĂCUTĂ!!]]> Shameless (US) - Sezonul 9 Sat, 16 Feb 2019 01:44:22 +0300 subs.ro https://subs.ro/subtitrare/shameless-us-sezonul-9-2011/82027 NOU! Episodul 10. Sezonul 9, ep. 1-10, pentru WEB-DL, 720p & 1080p. Vizionare plăcută!!]]> Doom Patrol Fri, 15 Feb 2019 22:49:04 +0300 subs.ro https://subs.ro/subtitrare/doom-patrol-2019/84008 Doom.Patrol.S01E01.Pilot.1080p.DCU.WEBRip.AAC2.0.H264-NTb!]]> Larry Charles' Dangerous World of Comedy - Sezonul Fri, 15 Feb 2019 11:40:05 +0300 subs.ro https://subs.ro/subtitrare/larry-charles-dangerous-world-of-comedy-sezonul-2019/83995 Sezonul 1 complet, 4 episoade, pentru 720p, 1080p & WEB-DL. Enjoy!!]]> FBI - Sezonul 1 Fri, 15 Feb 2019 11:38:33 +0300 subs.ro https://subs.ro/subtitrare/fbi-sezonul-1-2018/82395 NOU! Episodul 12. Sezonul 1, ep. 1-12, pentru HDTV, 720p, 1080p & WEB-DL (sincro DP4Some). Enjoy!!]]>