Subtitrari Subtitrari filme si seriale https://subs.ro Mon, 21 May 2018 00:04:24 GMT Copyright 2005-2012 Subs.ro web@subs.ro web@subs.ro 60 Subs.ro : Subtitrari filme si seriale https://cdn.subs.ro/img/subs-rss-logo.png https://subs.ro 88 31 Subtitrari filme si seriale A Fantastic Woman (Una Mujer Fantástica) Mon, 21 May 2018 00:04:24 +0300 subs.ro https://subs.ro/subtitrare/a-fantastic-woman-una-mujer-fantastica-2017/80710 A.Fantastic.Woman.2017.BluRay.1080p.AVC.DTS-HD.MA5.1-CHDBits; A.Fantastic.Woman.2017.1080p.Blu-Ray.REMUX.AVC.DTS-HD.MA5.1-XtremeBD; A.Fantastic.Woman.2017.1080p.Blu-Ray.REMUX.AVC.DTS-HD.MA5.1-playBD; A.Fantastic.Woman.2017.BluRay.1080p.720p.DTS.x264-CHD; Una...!]]> I Kill Giants Mon, 21 May 2018 00:01:00 +0300 subs.ro https://subs.ro/subtitrare/i-kill-giants-2017/79930 I.Kill.Giants.2017.1080p.Blu-ray.AVC.DTS-HD.MA.5.1-CHDBits; I.Kill.Giants.2017.1080p.BluRay.REMUX.AVC.DTS-HD.MA5.1-XtremeBD; I.Kill.Giants.2017.1080p.Blu-Ray.REMUX.AVC.DTS-HD.MA.5.1-playBD; I.Kill.Giants.2017.BluRay.1080p.DTS-HD.MA.5.1.AVC.REMUX-HDLobby; I.K...!]]> Red Sparrow Sun, 20 May 2018 23:49:12 +0300 subs.ro https://subs.ro/subtitrare/red-sparrow-2018/80315 Red.Sparrow.2018.1080p.EUR.Blu-ray.AVC.DTS-HD.MA.7.1-CHD; Red.Sparrow.2018.1080p.BluRay.DTS-ES.x264-HDVN; Red.Sparrow.2018.1080p.BluRay.DD5.1.x264-SA89; Red.Sparrow.2018.BDRip.10Bit.1080p.Multi-Multi.H265-d3g; Red.Sparrow.2018.1080p.BluRay.DTS-HD.MA.7.1.x26...!]]> The Greatest Showman Sun, 20 May 2018 23:48:11 +0300 subs.ro https://subs.ro/subtitrare/the-greatest-showman-2017/80409 The.Greatest.Showman.2017.MULTi.2160p.UHD.BluRay.x265-THREESOME; The.Greatest.Showman.2017.2160p.UHD.Blu-ray.HEVC.TrueHD.7.1-OMFUG; The.Greatest.Showman.2017.2160p.BluRay.REMUX.HEVC.DTS-HD.MA.TrueHD.7.1.Atmos-FGT; The.Greatest.Showman.2017.UHD.BluRay.2160p.T...!]]> Knock Knock Who's There? (Yau hak do) Sun, 20 May 2018 23:38:15 +0300 subs.ro https://subs.ro/subtitrare/knock-knock-who-s-there-yau-hak-do-2015/80722 Knock.Knock.Whos.There.2015.Chinese.DUAL.ENG.SUB.1080p.BluRay.x264.AAC-DDL. Enjoy!!]]> Samson Sun, 20 May 2018 23:27:39 +0300 subs.ro https://subs.ro/subtitrare/samson-2018/80721 Samson.2018.1080p.Blu-ray.AVC.DTS-HD.MA.5.1-LAZERS; Samson.2018.1080p.BluRay.REMUX.AVC.DTS-HD.MA.5.1-FGT; Samson.2018.1080p.Blu-ray.Remux.AVC.DTS-HD.MA.5.1-KRaLiMaRKo; Samson.2018.REMUX.1080p.Blu-ray.AVC.DTS-HD.MA.5.1-LEGi0N; Samson.2018.1080p.BluRay.DT...!]]> True Grit Sun, 20 May 2018 20:14:46 +0300 subs.ro https://subs.ro/subtitrare/true-grit-2010/29293 True.Grit.2010.BluRay.1080p.DTSMA.5.1.x264.dxva-FraMeSToR; True.Grit.2010.BluRay.1080p.DTS-HD.MA5.1.x264-th71@beAst; True.Grit.2010.1080p.BluRay.DTS.x264-HDBits; True.Grit.DL.1080p.BluRay.AVC.REMUX-LeetHD; True.Grit.2010.720p.BluRay.x264.DTS-WiKi; True.Grit.2...!]]> Pup Star: World Tour Sun, 20 May 2018 19:59:43 +0300 subs.ro https://subs.ro/subtitrare/pup-star-world-tour-2018/80720 Pup.Star.3.World.Tour.2018.1080p.WEBRip.DDP5.1.x264-FGT; Pup.Star.3.World.Tour.2018.WEBRip.x264-ION10; Pup.Star.World.Tour.2018.HDRip.AC3.X264-CMRG. Enjoy!!]]> Havenhurst Sun, 20 May 2018 19:50:03 +0300 subs.ro https://subs.ro/subtitrare/havenhurst-2016/75930 Havenhurst.2016.BluRay.1080p.DTS-HD.MA.5.1.AVC.REMUX-HDLobby Havenhurst.2016.1080p-720p.BluRay.x264-GUACAMOLE Havenhurst.2016.1080p-720p.BluRay.H264.AAC-RARBG; Havenhurst.2016.BRRip.XviD.MP3-XVID; Havenhurst.2016.DVDRip.x264-RedBlade; Havenhurst.2016.1080p.W...!]]> 301 Moved Permanently Sun, 20 May 2018 18:55:56 +0300 subs.ro https://subs.ro/subtitrare/301-moved-permanently-0/80719 Deadpool.2.2018.720p.TS.ENG.X264.1xbit!]]> Ride, Vaquero! Sun, 20 May 2018 18:38:40 +0300 subs.ro https://subs.ro/subtitrare/ride-vaquero-1953/40386 Ride, Vaquero (1953, eng, esp). Enjoy!!]]> The Violent Men Sun, 20 May 2018 18:30:25 +0300 subs.ro https://subs.ro/subtitrare/the-violent-men-1955/40387 The Violent Men (1955) eng DVRip.x264.SKsub-JrK. Enjoy!!]]> Guns & Talks (Killerdeului suda) Sun, 20 May 2018 15:20:27 +0300 subs.ro https://subs.ro/subtitrare/guns-talks-killerdeului-suda-2001/38219 Guns & Talks.2001.H264.1080p-HDTV.EBS; Guns.And.Talks.2001.DVDRip.DivX-PosTX (sincro Fox) si inca o varianta. Aranjat textul si adaugate diacritice. Enjoy! Multumiri traducatorului.!]]> The Fundamentals of Caring Sun, 20 May 2018 14:08:19 +0300 subs.ro https://subs.ro/subtitrare/the-fundamentals-of-caring-2016/80716 The.Fundamentals.of.Caring.2016.720p.NF.WEBRip.DD5.1.x264-NTb; The.Fundamentals.of.Caring.2016.WEBRip.x264-RARBG; The.Fundamentals.of.Caring.2016_RETAiL. Enjoy!!]]> 1:54 Sat, 19 May 2018 23:09:58 +0300 subs.ro https://subs.ro/subtitrare/154-2016/79077 1-54.2016.1080p.CAN.Blu-ray.AVC.DTS-HD.MA.5.1-4FR; 1.54.2016.BluRay.1080p.DTS-HD.MA.5.1.AVC.REMUX-HDLobby; 1.54.2016.1080p.BluRay.DTS.x264-NCmt; 1.54.2016.1080p.720p.BluRay.x264-NODLABS; 1.54.2016.FRENCH.720p.BluRay.x264-PRiDEHD; 1.54.2016.BDRip.x264-NODLABS;...!]]> Komm, süsser Tod (Come Sweet Death) Sat, 19 May 2018 22:54:27 +0300 subs.ro https://subs.ro/subtitrare/komm-susser-tod-come-sweet-death-2000/80713 Komm, süsser Tod (2000). Enjoy!!]]> Annihilation Sat, 19 May 2018 22:17:10 +0300 subs.ro https://subs.ro/subtitrare/annihilation-2018/79647 Annihilation.2018.1080p.BluRay.x264.Atmos.TrueHD7.1-HDChina Annihilation.2018.1080p-720p.BluRay.x264.DD5.1-HDChina; Annihilation.2018.1080p-720p.BluRay.x264-DRONES; Annihilation.2018.1080p-720p.BluRay.H264.AAC-RARBG; Annihilation.2018.720p.BRRip.XviD.AC3-XVID...!]]> Death Wish Sat, 19 May 2018 22:14:13 +0300 subs.ro https://subs.ro/subtitrare/death-wish-2017/80707 Death.Wish.2018.720p.HD-TS.X264.LLG; Death.Wish.2018.720p.HD-TS.x264-CPG; Death.Wish.2018.HDTS.720p-X264-MP3-Zi$t; Death.Wish.2018.HD-TS.XViD.AC3-ETRG. Enjoy!!]]> The Happiest Day in the Life of Olli Mäki (Hymyile Sat, 19 May 2018 21:57:54 +0300 subs.ro https://subs.ro/subtitrare/the-happiest-day-in-the-life-of-olli-maki-hymyile-2016/80712 The.Happiest.Day.In.The.Life.Of.Olli.Maki.2016.1080p.720p.BluRay.x264-FiCO; The.Happiest.Day.In.The.Life.Of.Olli.Maki.2016.1080p.720p.BluRay.x264-FOXM; The.Happiest.Day.In.The.Life.Of.Olli.Maki.2016.1080p.BluRay.DD5.1.HEVC.x265.RMTeam; The.Happiest.Day.In.The...!]]> Stuart Little Sat, 19 May 2018 21:38:58 +0300 subs.ro https://subs.ro/subtitrare/stuart-little-1999/80711 Stuart.Little.1999.1080p.BluRay.x264.DD5.1-FGT; Stuart.Little.2000.1080p.BluRay.x264-Japhson; Stuart.Little.2000.1080p-720p.BluRay.H264.AAC-RARBG; Stuart.Little.2000.BRRip.XviD.MP3-RARBG. Enjoy!!]]>