Subtitrari Subtitrari filme si seriale https://subs.ro Wed, 29 Jan 2020 03:33:33 GMT Copyright 2005-2012 Subs.ro web@subs.ro web@subs.ro 60 Subs.ro : Subtitrari filme si seriale https://cdn.subs.ro/img/subs-rss-logo.png https://subs.ro 88 31 Subtitrari filme si seriale Bombshell Wed, 29 Jan 2020 03:33:33 +0300 subs.ro https://subs.ro/subtitrare/bombshell-2019/88241 Bombshell (2019), pentru DVDScr. Enjoy!!]]> The Producers Wed, 29 Jan 2020 02:21:55 +0300 subs.ro https://subs.ro/subtitrare/the-producers-1967/80 The.Producers.1967.1080p.720p.BluRay.H264.AAC-RARBG; The.Producers.1967.BRRip.XviD.MP3-XVID (dickVader); The.Producers.1967.REMASTERED.1080p.720p.BluRay.x264-SPOOKS; The.Producers.1967.REMASTERED.1080p.720p.BluRay.H264.AAC-RARBG; The.Producers.1967.REMASTER...!]]> Above Ground Level: Dubfire Tue, 28 Jan 2020 20:08:13 +0300 subs.ro https://subs.ro/subtitrare/above-ground-level-dubfire-2017/88238 Above Ground Level: Dubfire (2017), pentru WEB-DL & HDRip. Enjoy!!]]> Storming Juno Tue, 28 Jan 2020 20:03:20 +0300 subs.ro https://subs.ro/subtitrare/storming-juno-2010/88237 Storming.Juno.2010.720p.WEB-DL.H.264-alinto.EN!]]> Quien a hierro mata Tue, 28 Jan 2020 19:57:07 +0300 subs.ro https://subs.ro/subtitrare/quien-a-hierro-mata-2019/88236 Quien.A.Hierro.Mata.1080p.WEB-DL.DD5.1.H264-PIPO!]]> Grand Isle Tue, 28 Jan 2020 19:42:54 +0300 subs.ro https://subs.ro/subtitrare/grand-isle-2019/88233 Grand.Isle.2019.1080p.BluRay.x264-ROVERS!]]> Wild Rose Tue, 28 Jan 2020 19:40:09 +0300 subs.ro https://subs.ro/subtitrare/wild-rose-2018/87911 Wild Rose {2018}, pentru BluRay, WEB-DL & HDRip. Enjoy!!]]> Basement Tue, 28 Jan 2020 19:32:48 +0300 subs.ro https://subs.ro/subtitrare/basement-2010/88232 Basement.2010.DVDRip.XviD-VoMiT. Enjoy!!]]> The Hobbit: An Unexpected Journey Tue, 28 Jan 2020 19:24:24 +0300 subs.ro https://subs.ro/subtitrare/the-hobbit-an-unexpected-journey-2012/88230 The Hobbit: An Unexpected Journey (2012), pentru BluRay.EXTENDED. Enjoy!!]]> Mysterious Island (Jules Verne's The Mysterious Is Tue, 28 Jan 2020 18:56:01 +0300 subs.ro https://subs.ro/subtitrare/mysterious-island-jules-verne-s-the-mysterious-is-2010/88215 Mysterious Island (2010), pentru DVDRip (gepetordi) & HDRip. Enjoy!!]]> Late Night Tue, 28 Jan 2020 18:12:03 +0300 subs.ro https://subs.ro/subtitrare/late-night-2019/88229 Late Night (2019), pentru BluRay & DVD PAL. Enjoy!!]]> The Good Liar Tue, 28 Jan 2020 01:46:45 +0300 subs.ro https://subs.ro/subtitrare/the-good-liar-2019/88224 The Good Liar (2019), pentru BluRay. Enjoy!!]]> Airplane Mode (Modo Avião) Mon, 27 Jan 2020 22:26:11 +0300 subs.ro https://subs.ro/subtitrare/airplane-mode-modo-aviao-2020/88222 Airplane Mode (2020), pentru WEB-DL & HDRip. Enjoy!!]]> Till We Meet Again Mon, 27 Jan 2020 21:06:44 +0300 subs.ro https://subs.ro/subtitrare/till-we-meet-again-2015/88220 Till We Meet Again (2015), pentru BluRay. Enjoy!!]]> Like Water For Chocolate (Como agua para chocolate Mon, 27 Jan 2020 21:05:07 +0300 subs.ro https://subs.ro/subtitrare/like-water-for-chocolate-como-agua-para-chocolate-1992/5563 Like Water for Chocolate (1992), pentru BluRay (killyou) si inca o varianta. Enjoy!!]]> Samurai Marathon 1855 (Samurai marason) Mon, 27 Jan 2020 21:00:00 +0300 subs.ro https://subs.ro/subtitrare/samurai-marathon-1855-samurai-marason-2019/88219 Samurai Marathon (2019), pentru BluRay. Enjoy!!]]> Never on Sunday (Pote tin Kyriaki) Mon, 27 Jan 2020 20:45:19 +0300 subs.ro https://subs.ro/subtitrare/never-on-sunday-pote-tin-kyriaki-1960/88216 Never on Sunday (1960). Multumesc traducatorului.!]]> Ford v Ferrari Mon, 27 Jan 2020 20:02:55 +0300 subs.ro https://subs.ro/subtitrare/ford-v-ferrari-2019/87893 Ford v Ferrari (2019), pentru WEB-DL, HDRip & DVDScr. Enjoy!!]]> Get Gone Mon, 27 Jan 2020 18:07:42 +0300 subs.ro https://subs.ro/subtitrare/get-gone-2019/88218 Get.Gone.2019.720p.WEB-DL.x264-HD3D Get.Gone.2019.1080p.WEB-DL.x264-HD3D Get.Gone.2019.1080p.WEB-DL.H264.AC3-EVO Get.Gone.2019.HDRip.XviD.AC3-EVO Get.Gone.2019.HDRip.x264-CMRG!]]> Dear Basketball (RIP Kobe Bryant) Mon, 27 Jan 2020 14:33:00 +0300 subs.ro https://subs.ro/subtitrare/dear-basketball-rip-kobe-bryant-2017/79555 R.I.P KOBE BRYANT 23 august 1978 - 26 ianuarie 2020. Sfarsit de cariera pentru Kobe Bryant in aprilie 2016... si de viata in 26 ianuarie 2020 . Dear.Basketball.2017.1080p.WEB-DL.x265.HEVC.10bit.AAC.2.0-t3nzin; Dear.Basketball.2017.1080p.WEB-DL.x264-NoGrp; ...!]]>