Subtitrari Subtitrari filme si seriale https://subs.ro Wed, 08 Apr 2020 18:59:41 GMT Copyright 2005-2012 Subs.ro web@subs.ro web@subs.ro 60 Subs.ro : Subtitrari filme si seriale https://cdn.subs.ro/img/subs-rss-logo.png https://subs.ro 88 31 Subtitrari filme si seriale 301 Moved Permanently Wed, 08 Apr 2020 18:59:41 +0300 subs.ro https://subs.ro/subtitrare/301-moved-permanently/89201 Aranjat textul, eliminate erorile, inserat linii suplimentare si traduse cantecele si pasajele cu negru. ANSI si UTF-8. Sincronizare Costin Berca. Uitasem, filmul nu este mut. Enjoy !!]]> Les misérables Wed, 08 Apr 2020 18:01:59 +0300 subs.ro https://subs.ro/subtitrare/les-miserables-2019/89200 Les.Miserables.2019.FRENCH.1080p.WEB.H264-iTunes-en!]]> Inherit the Viper Wed, 08 Apr 2020 17:54:05 +0300 subs.ro https://subs.ro/subtitrare/inherit-the-viper-2019/89199 Inherit.the.Viper.2019.720p.BluRay.x264-YOL0W!]]> The Gentlemen Wed, 08 Apr 2020 16:31:54 +0300 subs.ro https://subs.ro/subtitrare/the-gentlemen-2019/89034 The Gentlemen (2019), pentru BluRay (sincro Rust) WEB-DL si HDRip. Enjoy!!]]> White Oleander Wed, 08 Apr 2020 12:24:23 +0300 subs.ro https://subs.ro/subtitrare/white-oleander-2002/28823 White Oleander (2002), pentru WEB-DL, HDRip & DVD PAL. Enjoy!!]]> When Calls the Heart Wed, 08 Apr 2020 12:20:54 +0300 subs.ro https://subs.ro/subtitrare/when-calls-the-heart-2013/48146 When Calls the Heart (2013), pentru WEB-DL & HDRip, HDTV (sincro DISTEL) & DVDRip. Enjoy!!]]> La dottoressa preferisce i marinai Wed, 08 Apr 2020 09:23:15 +0300 subs.ro https://subs.ro/subtitrare/la-dottoressa-preferisce-i-marinai-1981/89196 La dottoressa preferisce i marinai 1981!]]> The In-Laws Wed, 08 Apr 2020 02:32:16 +0300 subs.ro https://subs.ro/subtitrare/the-in-laws-1979/22535 The In-Laws (1979), pentru BluRay & DVD. Enjoy!!]]> The In-Laws Wed, 08 Apr 2020 02:29:35 +0300 subs.ro https://subs.ro/subtitrare/the-in-laws-2003/25914 The In-Laws (2003), pentru WEB-DL, HDRip & DVD. Enjoy!!]]> Paranoia (A Quiet Place to Kill) Wed, 08 Apr 2020 02:20:08 +0300 subs.ro https://subs.ro/subtitrare/paranoia-a-quiet-place-to-kill-1970/89194 Paranoia (1970), pentru BluRay. Enjoy! Aranjat textul si adaugate diacritice. Premiera ro.!]]> Where the Wild Things Are Wed, 08 Apr 2020 01:01:31 +0300 subs.ro https://subs.ro/subtitrare/where-the-wild-things-are-2009/89193 Where the Wild Things Are (2009), pentru BluRay & DVD PAL. Enjoy!!]]> The Rhythm Section Tue, 07 Apr 2020 21:46:50 +0300 subs.ro https://subs.ro/subtitrare/the-rhythm-section-2020/89192 The Rhythm Section (2020), pentru WEB-DL, HDRip & HDCAM. Enjoy!!]]> The Elephant Man Tue, 07 Apr 2020 21:42:37 +0300 subs.ro https://subs.ro/subtitrare/the-elephant-man-1980/7131 The Elephant Man (1980), pentru BluRay (HDLobby si ceaca) & DVD. Enjoy!!]]> Sniper 3 Tue, 07 Apr 2020 21:26:38 +0300 subs.ro https://subs.ro/subtitrare/sniper-3-2004/1079 Sniper.3.2004.1080p.AMZN.WEBRip.DDP5.1.x264-ABM; Sniper.3.2004.DVDRip.H264-FileLiST; Sniper.3.2004.1080p.HDTV.x264.DD2.0-FGT; Sniper.3.2004.HDTV.XviD.MP3-RARBG si inca 2 variante. Enjoy!!]]> Take the Lead Tue, 07 Apr 2020 21:23:57 +0300 subs.ro https://subs.ro/subtitrare/take-the-lead-2006/3849 Take the Lead (2006), pentru WEB-DL & HDRip, HDTV & DVDRip (Misha si lader2k). Enjoy!!]]> Last Plane Out Tue, 07 Apr 2020 21:04:37 +0300 subs.ro https://subs.ro/subtitrare/last-plane-out-1983/85699 Last Plane Out (1983), pentru BluRay. Enjoy! Aranjarea textului si sincronizarea nikusor, diacritice, Cristian82.!]]> Resistance Tue, 07 Apr 2020 20:58:24 +0300 subs.ro https://subs.ro/subtitrare/resistance-2020/89065 Resistance (2020), pentru WEB-DL & HDRip. Enjoy! PREMIERA.!]]> Emma Tue, 07 Apr 2020 20:51:00 +0300 subs.ro https://subs.ro/subtitrare/emma-2020/89189 Emma (2020), pentru WEB-DL & HDRip. Enjoy!!]]> Butterflies Are Free Tue, 07 Apr 2020 19:49:32 +0300 subs.ro https://subs.ro/subtitrare/butterflies-are-free-1972/76427 Butterflies Are Free (1972), pentru WEBRip (dickVader) si HDTVRip (Extras si corectat subtitluri pentru - goldies.in). Enjoy!!]]> The Flu (Gamgi) Tue, 07 Apr 2020 14:36:42 +0300 subs.ro https://subs.ro/subtitrare/the-flu-gamgi-2013/88897 The Flu (Gamgi) (2013), pentru BluRay. Enjoy!!]]>