Subtitrari Subtitrari filme si seriale https://subs.ro Tue, 22 Oct 2019 07:54:20 GMT Copyright 2005-2012 Subs.ro web@subs.ro web@subs.ro 60 Subs.ro : Subtitrari filme si seriale https://cdn.subs.ro/img/subs-rss-logo.png https://subs.ro 88 31 Subtitrari filme si seriale Scary Stories to Tell in the Dark Tue, 22 Oct 2019 07:54:20 +0300 subs.ro https://subs.ro/subtitrare/scary-stories-to-tell-in-the-dark-2019/86826 Scary Stories to Tell in the Dark 2019 READNFO 1080p WEB-DL H264 AC3-EVO Scary Stories to Tell in the Dark 2019 READNFO HDRip XviD-EVO Scary Stories to Tell in the Dark 2019 HDRip AC3 x264-CMRG Scary Stories to Tell in the Dark 2019.1080p.WEB-DL.DD5.1.H264-CMR...!]]> The Kitchen Tue, 22 Oct 2019 07:08:20 +0300 subs.ro https://subs.ro/subtitrare/the-kitchen-2019/86961 The.Kitchen.2019.1080p.BluRay.x264-DRONES!]]> Detective Story Tue, 22 Oct 2019 01:17:30 +0300 subs.ro https://subs.ro/subtitrare/detective-story-1951/6886 Detective.Story.1951.1080p.AMZN.WEBRip.DD2.0.x264-SbR; Detective.Story.1951.WEBRip.x264-ION10 si inca 2 variante. Enjoy!!]]> Dead Presidents Tue, 22 Oct 2019 01:14:22 +0300 subs.ro https://subs.ro/subtitrare/dead-presidents-1995/5780 Dead.Presidents.1995.1080p.AMZN.WEBRip.DD2.0.x264-KiNGS; Dead.Presidents.1995.1080p.WEBRip.x264-RARBG; Dead.Presidents.1995.WEBRip.XviD.MP3-XVID; Dead.Presidents.1995.WEBRip.x264-ION10; Dead.Presidents.DVDRiP.DivX.DDay. Enjoy!!]]> The Whole Nine Yards Mon, 21 Oct 2019 18:40:08 +0300 subs.ro https://subs.ro/subtitrare/the-whole-nine-yards-2000/31691 The.Whole.Nine.Yards.2000.1080p.720p.BluRay.x264-[YTS.AM] ; The.Whole.Nine.Yards.2000.720p.BluRay.Dual.Audio.English.Hindi.GOPI.SAHI PDR (sattan); The.Whole.Nine.Yards.2000.1080p.WEB-DL.DD5.1.H264-FGT; The.Whole.Nine.Yards[2000] DvDrip[Eng] si DVD RETAIL...!]]> The Patriot Mon, 21 Oct 2019 18:08:13 +0300 subs.ro https://subs.ro/subtitrare/the-patriot-1998/37332 The.Patriot.1998.720p.BluRay.DD5.1.x264-ASCE si inca o varianta pentru DVD PAL. Enjoy!!]]> Kill Chain Mon, 21 Oct 2019 14:05:42 +0300 subs.ro https://subs.ro/subtitrare/kill-chain-2019/86956 Kill.Chain.2019.720p.AMZN.WEB-DL.DDP5.1.H.264-NTG!]]> Great Expectations Mon, 21 Oct 2019 01:38:57 +0300 subs.ro https://subs.ro/subtitrare/great-expectations-1998/28050 Great.Expectations.1998.1080p.BluRay.x264.DTS-FGT; Great.Expectations.1998.1080p.720p.BluRay.H264.AAC-RARBG; Great.Expectations.1998.720p.BluRay.DTS5.1.x264-ASCE; Great.Expectations.1998.BRRip.XviD.MP3-XVID; Great.Expectations.1998.720p.WEB-DL.AAC2.0.H.264-...!]]> Trick 'r Treat Sun, 20 Oct 2019 19:02:37 +0300 subs.ro https://subs.ro/subtitrare/trick-r-treat-2008/21834 Trick.r.Treat.2007.INTERNAL.REMASTERED.1080p.720p.BluRay.X264-AMIABLE; Trick.r.Treat.2007.REMASTERED.1080p.720p.BluRay.H264.AAC-RARBG; Trick.r.Treat.2007.REMASTERED.BRRip.XviD.MP3-XVID (dickVader); Trick.R.Treat.BRRip.XviD.AC3-DEViSE (Alien); Trick.r.Treat[...!]]> Prom Sun, 20 Oct 2019 18:55:08 +0300 subs.ro https://subs.ro/subtitrare/prom-2011/86947 Prom (2011) DVD RETAIL. Enjoy!!]]> The Next Karate Kid Sun, 20 Oct 2019 11:04:04 +0300 subs.ro https://subs.ro/subtitrare/the-next-karate-kid-1994/647 The.Next.Karate.Kid.1994.720p.BluRay.DD5.1.x264-Ayaku; The.Next.Karate.Kid.1995.1080p.BluRay.x264-CLASSiC; The.Next.Karate.Kid.1995.1080p-720p.BluRay.H264.AAC-RARBG; The.Next.Karate.Kid.1995.BRRip.XviD.MP3-RARBG; The.Next.Karate.Kid.(1994).HR.DVDRiP.XviD-LaR...!]]> Thirty Day Princess Sun, 20 Oct 2019 10:59:17 +0300 subs.ro https://subs.ro/subtitrare/thirty-day-princess-1934/86946 Thirty Day Princess (1934) 1CD=697MB. Aranjat textul si adaugate diacritice. Enjoy!!]]> Rio Grande Sun, 20 Oct 2019 10:47:46 +0300 subs.ro https://subs.ro/subtitrare/rio-grande-1950/4480 Rio.Grande.1950.Bluray.1080p.DTS-HD-1.0.x264-Grym; Rio.Grande.1950.1080p.BluRay.x264.EAC3-SARTRE; Rio.Grande.1950.1080p.720p.BluRay.x264-[YTS.AM] ; Rio.Grande.1950.720p.BluRay.x264-HD4U (cp65); Rio.Grande.1950.DVDRip-TiCTaC; Rio.Grande.1950.WS.AC3.DVDRip.Xv...!]]> Central Do Brasil (Central Station) Sun, 20 Oct 2019 10:44:16 +0300 subs.ro https://subs.ro/subtitrare/central-do-brasil-central-station-1998/5586 Central.Station.1998.1080p.720p.BluRay.x264-USURY; Central.Station.1998.PORTUGUESE.1080p.BluRay.x264-HANDJOB Central.Station.1998.PORTUGUESE.1080p.720p.BluRay.H264.AAC-VXT; Central.Station.1998.1080p.720p.BluRay.x264-[YTS.LT] ; Central.Station.1998.iNTERNAL.B...!]]> One Crazy Summer Sun, 20 Oct 2019 10:07:47 +0300 subs.ro https://subs.ro/subtitrare/one-crazy-summer-1986/27871 One.Crazy.Summer.1986.1080p.720p.AMZN.WEB-DL.DDP2.0.H.264-ABM (sincro Rust) si inca o varianta. Aranjat textul si adaugate diacritice. Enjoy!!]]> Wounds Sun, 20 Oct 2019 09:26:28 +0300 subs.ro https://subs.ro/subtitrare/wounds-2019/86942 Wounds.2019.1080p.NF.WEB-DL.DDP5.1.H264-CMRG; Wounds.2019.1080p.NF.WEB-DL.HIn-Multi.DD+5.1.x264-Telly; Wounds.2019.1080p.NF.WEBRip.DD5.1.x264-FGT; Wounds.2019.1080p.NF.WEB-DL.DDP5.1.x264-homefei. Enjoy!!]]> Journey to the West: Conquering the Demons Sat, 19 Oct 2019 23:28:56 +0300 subs.ro https://subs.ro/subtitrare/journey-to-the-west-conquering-the-demons-2013/59507 Journey.To.The.West.Conquering.The.Demons.2013.720p.BRRip.950MB.MkvCage.com; Journey.to.the.West.2013.720p.BluRay.x264-x0r; Journey to the West Conquering the Demons - Eng Dub - [Synn93] (sincro DISTEL); Journey.to.the.West.Conquering.the.Demons.2013.1080p-...!]]> The Angry Birds Movie 2 Sat, 19 Oct 2019 23:13:52 +0300 subs.ro https://subs.ro/subtitrare/the-angry-birds-movie-2-2019/86941 The.Angry.Birds.Movie.2.2019.1080p.HC.HDRip.x264.AC3-EVO; The.Angry.Birds.Movie.2.2019.1080p.KORSUB.HDRip.x264.AAC2.0-STUTTERSHIT; The.Angry.Birds.Movie.2.2019.1080p.720p.KORSUB.HDRip.x264.AAC2.LLG; The.Angry.Birds.Movie.2.2019.1080p.720p.KORSUB.HDRip.x264-HD...!]]> Nikki Glaser: Bangin' Sat, 19 Oct 2019 22:58:29 +0300 subs.ro https://subs.ro/subtitrare/nikki-glaser-bangin-2019/86940 Nikki.Glaser.Bangin.2019.1080p.720p.NF.WEB-DL.DD+5.1.x264-monkee; Nikki.Glaser.Bangin.2019.iNTERNAL.1080p.WEB.X264-AMRAP; Nikki.Glaser.Bangin.2019.1080p.WEBRip.x264-RARBG; Nikki.Glaser.Bangin.2019.720p.WEBRip.x264-STOUT; Nikki.Glaser.Bangin.2019.WEBRip.x26...!]]> Switch Sat, 19 Oct 2019 22:44:22 +0300 subs.ro https://subs.ro/subtitrare/switch-1991/15819 Switch.1991.1080p.BluRay.REMUX.AVC.DTS-HD.MA.2.0-FGT; Switch.1991.1080p.720p.BluRay.x264-GUACAMOLE; Switch.1991.1080p.720p.BluRay.H264.AAC-RARBG; Switch.1991.1080p.720p.BluRay.x264-[YTS.LT] ; Switch.1991.BRRip.XviD.MP3-XVID; Switch.1991.1080p.AMZN.WEBRip.DD...!]]>