Subtitrari Subtitrari filme si seriale https://subs.ro Wed, 01 Dec 2021 20:51:11 GMT Copyright 2005-2012 Subs.ro web@subs.ro web@subs.ro 60 Subs.ro : Subtitrari filme si seriale https://cdn.subs.ro/img/subs-rss-logo.png https://subs.ro 88 31 Subtitrari filme si seriale Home Sweet Home Alone (Singur acasă 6) Wed, 01 Dec 2021 20:51:11 +0300 subs.ro https://subs.ro/subtitrare/home-sweet-home-alone-singur-acasa-6-2021/98703 Home Sweet Home Alone (2021), pentru WEB-DL & HDRip (Laurbest). Vizionare plăcută!!]]> The Power of the Dog Wed, 01 Dec 2021 20:45:02 +0300 subs.ro https://subs.ro/subtitrare/the-power-of-the-dog-2021/97417 The Power of the Dog (2021), pentru WEBRip, WEB-DL & HDRip. Enjoy!!]]> The Book of Vision  Wed, 01 Dec 2021 19:53:24 +0300 subs.ro https://subs.ro/subtitrare/the-book-of-vision-2021/98706 Pt varianta The.Book.of.Vision.2021.720p.WEBRip.800MB.x264-GalaxyRG[TGx] dupa o subtitrare spaniola 24 fps!]]> Eravamo solo mille Wed, 01 Dec 2021 19:17:55 +0300 subs.ro https://subs.ro/subtitrare/eravamo-solo-mille-2007/98705 DVDRip & WebDL!]]> Law & Order: Organized Crime - Sezonul 2 Wed, 01 Dec 2021 18:09:29 +0300 subs.ro https://subs.ro/subtitrare/law-order-organized-crime-sezonul-2-2021/98565 NOU! Episodul 2. Sezonul 2, episoadele 1-2, pentru WEB-DL. Multumiri traducatorului. Enjoy!!]]> Deceit - Sezonul 1 Wed, 01 Dec 2021 18:08:29 +0300 subs.ro https://subs.ro/subtitrare/deceit-sezonul-1-2021/98704 Sezonul 1 complet, 4 episoade, pentru WEB-DL, 720p & 1080p. Enjoy!!]]> Hawkeye - Sezonul 1 Wed, 01 Dec 2021 18:04:50 +0300 subs.ro https://subs.ro/subtitrare/hawkeye-sezonul-1-2021/98586 NOU! Episodul 3. Sezonul 1, ep. 1-3, pentru WEB-DL (DISTEL). Enjoy!!]]> The Rookie - Sezonul 4 Wed, 01 Dec 2021 16:23:36 +0300 subs.ro https://subs.ro/subtitrare/the-rookie-sezonul-4-2021/97676 Nou! Episodul 5. Sezonul 4, ep. 1-4, pentru WEB-DL & WEBRip. Enjoy!!]]> 1776, or The Hessian Renegade Wed, 01 Dec 2021 14:02:59 +0300 subs.ro https://subs.ro/subtitrare/1776-or-the-hessian-renegade-1909/98701 1776, or The Hessian Renegade (1909). Enjoy! Scurt-metraj mut un regia lui D.W. Griffith.!]]> What Drink Did Wed, 01 Dec 2021 13:54:24 +0300 subs.ro https://subs.ro/subtitrare/what-drink-did-1909/98700 What Drink Did (1909). Enjoy! Scurt-metraj in regia lui D.W. Griffith.!]]> The Wanderer Wed, 01 Dec 2021 13:52:00 +0300 subs.ro https://subs.ro/subtitrare/the-wanderer-1913/98699 The Wanderer (1913). Enjoy! Scurt-metraj in regia lui D.W. Griffith.!]]> The Violin Maker of Cremona Wed, 01 Dec 2021 13:36:47 +0300 subs.ro https://subs.ro/subtitrare/the-violin-maker-of-cremona-1909/98698 The Violin Maker of Cremona (1909). Enjoy! Scurt-metraj in regia lui D.W> Griffith.!]]> The Sealed Room Wed, 01 Dec 2021 13:26:52 +0300 subs.ro https://subs.ro/subtitrare/the-sealed-room-1909/98697 The Sealed Room (1909). Enjoy! Scurt metraj mut in regia lui D.W. Griffith.!]]> Resurrection Wed, 01 Dec 2021 13:24:31 +0300 subs.ro https://subs.ro/subtitrare/resurrection-1909/98696 Resurrection (1909). Enjoy! Scurt-metraj mut in regia lui D.W. Griffith.!]]> Her Terrible Ordeal Wed, 01 Dec 2021 13:21:54 +0300 subs.ro https://subs.ro/subtitrare/her-terrible-ordeal-1910/98695 Her Terrible Ordeal (1910). Enjoy! Scurt-metraj in regia lui D.W. Griffith.!]]> Romance of a Jewess Wed, 01 Dec 2021 12:36:34 +0300 subs.ro https://subs.ro/subtitrare/romance-of-a-jewess-1908/98694 Romance of a Jewess (190. Enjoy! Scurt-metraj in regia lui D.W. Griffith.!]]> An Arcadian Maid Wed, 01 Dec 2021 12:30:42 +0300 subs.ro https://subs.ro/subtitrare/an-arcadian-maid-1910/98693 An Arcadian Maid (1910). Enjoy! Scurt-metraj mut in regia lui D.W. Griffith. Cu Mary Pickford.!]]> Riverdale - Sezonul 6 Wed, 01 Dec 2021 12:11:06 +0300 subs.ro https://subs.ro/subtitrare/riverdale-sezonul-6-2017/98499 NOU! Episodul 3. Sezonul 6, ep. 1-3, pentru WEB-DL. Enjoy!!]]> His Trust: The Faithful Devotion and Self-Sacrific Wed, 01 Dec 2021 11:49:55 +0300 subs.ro https://subs.ro/subtitrare/his-trust-the-faithful-devotion-and-self-sacrific-1911/98692 His Trust: The Faithful Devotion and Self-Sacrifice of an Old Negro Servant (1911). Enjoy! Scurt-metraj in regia lui D.W. Griffith.!]]> Ramona Wed, 01 Dec 2021 11:47:59 +0300 subs.ro https://subs.ro/subtitrare/ramona-1910/98691 Ramona (1910). Enjoy! Scurt metraj mut in regia lui D.W. Griffith.!]]>