Subtitrari Subtitrari filme si seriale https://subs.ro Sun, 05 Apr 2020 02:37:56 GMT Copyright 2005-2012 Subs.ro web@subs.ro web@subs.ro 60 Subs.ro : Subtitrari filme si seriale https://cdn.subs.ro/img/subs-rss-logo.png https://subs.ro 88 31 Subtitrari filme si seriale The Pardon Sun, 05 Apr 2020 02:37:56 +0300 subs.ro https://subs.ro/subtitrare/the-pardon-2013/89150 The.Pardon.2013.1080p.BluRay.x264-[YTS.AG] The.Pardon.2013.LIMITED.BDRip.x264-RedBlade!]]> 301 Moved Permanently Sun, 05 Apr 2020 02:10:56 +0300 subs.ro https://subs.ro/subtitrare/301-moved-permanently/89149 Premiera ro. Pentru varianta blu ray 23976 fps ntsc.!]]> Cold War (Zimna wojna) Sun, 05 Apr 2020 01:53:45 +0300 subs.ro https://subs.ro/subtitrare/cold-war-zimna-wojna-2018/82580 Cold War (Zimna wojna) {2018}, pentru BluRay (sincro 4You) & DVDRip (cp65). Enjoy!!]]> Tales from the Loop - Sezonul 1 Sun, 05 Apr 2020 01:40:03 +0300 subs.ro https://subs.ro/subtitrare/tales-from-the-loop-sezonul-1-2020/89148 NOU! Episodul 1. Sezonul 1, ep. 1, pentru, WEB-DL, 720p & 1080p. Enjoy!!]]> The Blacklist - Sezonul 7 Sun, 05 Apr 2020 00:40:26 +0300 subs.ro https://subs.ro/subtitrare/the-blacklist-sezonul-7-2013/86784 NOU! Episodul 13. Sezonul 7, ep. 1-13, pentru, HDTV, WEB-DL, 720p & 1080p. Enjoy!!]]> How to Get Away with Murder - Sezonul 6 Sun, 05 Apr 2020 00:37:19 +0300 subs.ro https://subs.ro/subtitrare/how-to-get-away-with-murder-sezonul-6-2014/87938 NOU! Episodul 10. Sezonul 6, ep. 1-10, pentru HDTV, WEB-DL, 720p & 1080p. Multumiri traducatorului. Enjoy!!]]> A Diva's Christmas Carol Sun, 05 Apr 2020 00:20:40 +0300 subs.ro https://subs.ro/subtitrare/a-diva-s-christmas-carol-2000/29064 A Diva's Christmas Carol (2000) NTSC si inca o varianta. Enjoy!!]]> A Perfect Murder Sun, 05 Apr 2020 00:15:53 +0300 subs.ro https://subs.ro/subtitrare/a-perfect-murder-1998/843 A.Perfect.Murder.1998.720p.BluRay.DTS.x264-EbP; A.Perfect.Murder.1998.1080p.BluRay.x264.DTS-FGT; A.Perfect.Murder.1998.1080p.BluRay.X264-AMIABLE; A.Perfect.Murder.1998.720p.BluRay.x264.AAC - Ozlem; A Perfect Murder 1998 PAL si NTSC si inca o varianta. Enjoy...!]]> Have a Laugh with Mickey Vol. 3 Sun, 05 Apr 2020 00:03:41 +0300 subs.ro https://subs.ro/subtitrare/have-a-laugh-with-mickey-vol-3-2010/89146 Have a Laugh with Mickey Vol. 3 (2010), pentru DVDRip. Enjoy! 5 episoade: Mickey's Delayed Date (1947), The Whalers {1938}, Chef Donald (1941), How to Play Baseball (1942), Pluto and the Gopher (1950).!]]> Have a Laugh with Mickey Vol. 4 Sat, 04 Apr 2020 23:50:19 +0300 subs.ro https://subs.ro/subtitrare/have-a-laugh-with-mickey-vol-4-2010/89145 Have a Laugh with Mickey Vol. 4 (2010), pentru DVDRip. Enjoy! 5 episoade: Mickey Down Under {1948}, Hawaiian Holiday (1937), Trailer Horn (1950), How to Swim (1942), Pluto's Surprise Package (1949).!]]> Donald's Laugh Factory Sat, 04 Apr 2020 23:38:34 +0300 subs.ro https://subs.ro/subtitrare/donald-s-laugh-factory-2005/89144 Donald's Laugh Factory (2005), pentru DVDRip. Enjoy! 8 episoade comasate - 01:04:16. No Sail (1945), Tea for Two Hundred {1948}, Bee on Guard (1951), Orphans' Benefit (1941), Donald Duck and the Gorilla (1944), Trick or Treat (1952), Test Pilot Donald...!]]> Late Spring (Bom) Sat, 04 Apr 2020 23:30:43 +0300 subs.ro https://subs.ro/subtitrare/late-spring-bom-2014/89143 Late Spring (2014), pentru BluRay. Enjoy!!]]> Ice Fantasy (Huan Cheng) - Sezonul 1 Sat, 04 Apr 2020 23:28:02 +0300 subs.ro https://subs.ro/subtitrare/ice-fantasy-huan-cheng-sezonul-1-2016/87441 NOU! Episodul 32. Sezonul 1, ep. 1-32, pentru WEB-DL si 720p. Enjoy!!]]> Everybody Loves Donald Sat, 04 Apr 2020 23:26:01 +0300 subs.ro https://subs.ro/subtitrare/everybody-loves-donald-2009/89142 Everybody Loves Donald (2009), pentru DVDRip. Enjoy! 7 episoade comasate - 00.51.19. Out of Scale (1951), Donald's Dog Laundry (1940), Window Cleaners (1940), Mr. Duck Steps Out (1940), Inferior Decorator {1948}, Beezy Bear (1955), Bee at the Beach (1...!]]> Everybody Loves Goofy Sat, 04 Apr 2020 23:14:46 +0300 subs.ro https://subs.ro/subtitrare/everybody-loves-goofy-2009/89141 Everybody Loves Goofy (2009), pentru DVDRip. Enjoy! 7 episoade comasate - 00.51.38. The Big Wash {1948}, Lion Down (1951), Goofy and Wilbur (1939), Baggage Buster (1941), How to Swim (1942), How to Fish (1942), The Art of Skiing (1941).!]]> Everybody Loves Mickey Sat, 04 Apr 2020 22:59:55 +0300 subs.ro https://subs.ro/subtitrare/everybody-loves-mickey-2009/89140 Everybody Loves Mickey (2009), pentru DVDRip. Enjoy! 7 episoade comasate - 00.58.09. Brave Little Tailor {1938}, Clock Cleaners (1937), Lonesome Ghosts (1937), Thru the Mirror (1936), Hawaiian Holiday (1937), The Little Whirlwind (1941), Mickey Down U...!]]> An Inspector Calls Sat, 04 Apr 2020 22:52:14 +0300 subs.ro https://subs.ro/subtitrare/an-inspector-calls-2015/66233 An.Inspector.Calls.2015.1080p.AMZN.WEBRip.DDP5.1.x264-DBS; An.Inspector.Calls.2015.1080p.WEBRip.x264-RARBG; An.Inspector.Calls.2015.WEBRip.XviD.MP3-XVID; An.Inspector.Calls.2015.WEBRip.x264-ION10; An.Inspector.Calls.720p.HDTV.x264-TLA; An.Inspector.Calls.HDT...!]]> Wisting (Kommissar Wisting) - Sezonul 1 Sat, 04 Apr 2020 22:47:01 +0300 subs.ro https://subs.ro/subtitrare/wisting-kommissar-wisting-sezonul-1-2019/88445 NOU! Episodul 9. Sezonul 1, ep. 1-9, pentru WEB-DL, 720p & 1080p. Multumiri traducatoarei. Enjoy!!]]> The Magicians - Sezonul 5 Sat, 04 Apr 2020 22:32:47 +0300 subs.ro https://subs.ro/subtitrare/the-magicians-sezonul-5-2015/88123 Sezonul 5 complet, 13 episoade, pentru WEB-DL, 720p & 1080p. Multumiri traducatorului. Enjoy!!]]> The Morning Show - Sezonul 1 Sat, 04 Apr 2020 22:29:27 +0300 subs.ro https://subs.ro/subtitrare/the-morning-show-sezonul-1-2019/87652 NOU! Episodul 8. Sezonul 1, ep. 1-8, pentru WEB-DL, 720p & 1080p (sincro Darkness701). Enjoy!!]]>