Subtitrari Subtitrari filme si seriale https://subs.ro Sat, 04 Jul 2020 23:26:05 GMT Copyright 2005-2012 Subs.ro web@subs.ro web@subs.ro 60 Subs.ro : Subtitrari filme si seriale https://cdn.subs.ro/img/subs-rss-logo.png https://subs.ro 88 31 Subtitrari filme si seriale God Exists, Her Name Is Petrunya Sat, 04 Jul 2020 23:26:05 +0300 subs.ro https://subs.ro/subtitrare/god-exists-her-name-is-petrunya-2019/90433 God Exists, Her Name Is Petrunya (2019), pentru WEBRip. Enjoy!!]]> Evil Roy Slade Sat, 04 Jul 2020 22:58:06 +0300 subs.ro https://subs.ro/subtitrare/evil-roy-slade-1972/90432 Evil Roy Slade -1972 - Evil Roy Slade. Enjoy!!]]> A Night at the Opera Sat, 04 Jul 2020 22:49:00 +0300 subs.ro https://subs.ro/subtitrare/a-night-at-the-opera-1935/7660 A Night at the Opera (1935), pentru HDTV & DVDRip. Enjoy!!]]> Lisbon Story Sat, 04 Jul 2020 22:43:50 +0300 subs.ro https://subs.ro/subtitrare/lisbon-story-1994/90431 1. Lisbon.Story.1994.GERMAN.1080p.BluRay.x264.DTS-FGT cu durata de 01:44:44, fişierul de 10.217.775.946 bytes, FPS 24.000 2. Lisbon Story cu durata de 01:39:02, fişierul de 1.483.321.238 bytes, FPS 25.000!]]> Shopgirl Sat, 04 Jul 2020 22:41:02 +0300 subs.ro https://subs.ro/subtitrare/shopgirl-2005/2032 Shopgirl (2005), pentru WEB-DL & DVDSCR. Enjoy!!]]> Lincoln Rhyme: Hunt for the Bone Collector - S01 Sat, 04 Jul 2020 22:32:59 +0300 subs.ro https://subs.ro/subtitrare/lincoln-rhyme-hunt-for-the-bone-collector-s01-2020/89867 NOU! Episodul 8. Sezonul 1, ep. 1-8, pentru WEB-DL, 720p & 1080p. Enjoy!!]]> State Funeral Sat, 04 Jul 2020 22:28:40 +0300 subs.ro https://subs.ro/subtitrare/state-funeral-2019/90430 State.Funeral.720p.x264.AAC.MVGroup.Forum. Enjoy!!]]> The Purge - Sezonul 2 Sat, 04 Jul 2020 22:24:37 +0300 subs.ro https://subs.ro/subtitrare/the-purge-sezonul-2-2018/89551 NOU! Episodul 4. Sezonul 2, ep. 1-4, pentru HDTV, 720p, 1080p & WEB-DL. Enjoy!!]]> Body Cam Sat, 04 Jul 2020 22:22:59 +0300 subs.ro https://subs.ro/subtitrare/body-cam-2020/89955 Body Cam (2020), pentru BluRay, WEB-DL & HDRip. Enjoy!!]]> The Patriot Sat, 04 Jul 2020 22:19:53 +0300 subs.ro https://subs.ro/subtitrare/the-patriot-2000/9812 The Patriot (2000), pentru BluRay & DVD. Enjoy!!]]> Il Miracolo (The Miracle) - Sezonul 1 Sat, 04 Jul 2020 22:15:16 +0300 subs.ro https://subs.ro/subtitrare/il-miracolothe-miracle-sezonul-1-2018/89946 NOU! Episodul 7. Sezonul 1, ep. 1-7, pentru HDTV & BluRay (boss79). Enjoy! Multumiri traducatoarei.!]]> Madam Secretary - Sezonul 6 Sat, 04 Jul 2020 22:05:01 +0300 subs.ro https://subs.ro/subtitrare/madam-secretary-sezonul-6-2014/90429 NOU! Episodul 1. Sezonul 6, episodul 1, pentru WEB-DL, 720p & 1080p. Multumiri traducatoarei. Enjoy!!]]> Ali G Indahouse Sat, 04 Jul 2020 21:52:07 +0300 subs.ro https://subs.ro/subtitrare/ali-g-indahouse-2002/3 Ali G Indahouse (2002), pentru BluRay, WEB-DL & DVDRip. Enjoy!!]]> Hanna - Sezonul 2 Sat, 04 Jul 2020 21:48:17 +0300 subs.ro https://subs.ro/subtitrare/hanna-sezonul-2-2019/90427 NOU! Episodul 4. Sezonul 2, ep. 1-4, pentru WEB-DL, 720p & 1080p. Enjoy!!]]> Hierro - Sezonul 1 Sat, 04 Jul 2020 21:45:51 +0300 subs.ro https://subs.ro/subtitrare/hierro-sezonul-1-2019/90073 Sezonul 1 complet, 8 episoade, pentru HDTV, WEB-DL, 720p & 1080p. Multumiri traducatorului. Enjoy!!]]> Prodigal Son - Sezonul 1 Sat, 04 Jul 2020 21:41:41 +0300 subs.ro https://subs.ro/subtitrare/prodigal-son-sezonul-1-2019/86759 NOU! Episodul 17. Sezonul 1, ep. 1-17, pentru HDTV, WEB-DL, 720p & 1080p. Enjoy!!]]> La Zizanie Sat, 04 Jul 2020 21:32:54 +0300 subs.ro https://subs.ro/subtitrare/la-zizanie-1978/30870 La Zizanie {1978}, pentru BluRay (sincro ltpetru) & DVD. Enjoy!!]]> The 100 - Sezonul 7 Sat, 04 Jul 2020 21:29:20 +0300 subs.ro https://subs.ro/subtitrare/the-100-sezonul-7-2014/89929 NOU! Episodul 7. Sezonul 7, ep. 1-7, pentru WEB-DL, 720p & 1080p (sincro DISTEL). Multumiri traducatoarei. Enjoy!!]]> Trackers - Sezonul 1 Sat, 04 Jul 2020 21:28:21 +0300 subs.ro https://subs.ro/subtitrare/trackers-sezonul-1-2019/90069 NOU! Episodul 5. Sezonul 1, ep. 1-5, pentru, WEB-DL, 720p & 1080p (codbara). Enjoy!!]]> The Other Lamb Sat, 04 Jul 2020 21:25:50 +0300 subs.ro https://subs.ro/subtitrare/the-other-lamb-2019/90426 The Other Lamb (2019), pentru WEB-DL si HDRip. Enjoy!!]]>