Seriale » Detalii sectiune ( TV SHOWS TALK )

• Dupa cum spune si numele aici e locul unde sa discutati despre serialele voastre preferate, fiecare in parte. Smiley
  • Aici putem discuta despre anumite seriale care s-au terminat si nu are rost sa le facem topicuri separat. Tot aici putem da sfaturi sau putem ajuta unele persoane sa vizioneze un anumit serial.
    Fara spamm si dublu post.
  • ...sau ce ne place la un serial ?
  • Da, normal.
  • si cum procedam ?

io , spre exemplu , mai nou , am febra 'australiana' ... am inceput cu 'a place to call home' , woodley' ; acum sunt la 'doctor blake' si 'rake' [care apropo , va fi din toamna si la americani...] . ati mai vizionat si altele ; ce si cum v-a placut ?
  • Nu am prea vizionat seriale care nu sunt americane, mai vizionez cateva englezesti insa atata tot... Poate o sa arunc o privire si la serialul asta. Smiley
  • Intrucat nu imi merge sa postez mesaje pe shoutbox - nu stiu de ce , pe aceasta cale tin sa multumesc tuturor traducatorilor buni care mi-au dat prilejul sa vad un film bun sau serial . Multumiri in special Corneliei care mi-a facut azi perdaf , poate ca pe undeva are dreptate. Multe multumiri lui Distel promt si profesional si-l rog sa ierte un om de 60 de ani care il piseaza. Multe multumiri
  • Gata, sedaka! Mulţumesc! E suficient!
    Îmi ajunge pentru toată viaţa!
    Gata!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    Mersi!
  • si cum procedam ?

io , spre exemplu , mai nou , am febra 'australiana' ... am inceput cu 'a place to call home' , woodley' ; acum sunt la 'doctor blake' si 'rake' [care apropo , va fi din toamna si la americani...] . ati mai vizionat si altele ; ce si cum v-a placut ?

-Miss Fisher's Murder Mysteries
    -Wentworth
    -Janet King
    -Jack Irish

Vizionare placuta!
  • Mooamăăă, de 4 ani nu a mai postat nimeni aici. Bun , am şi eu o întrebare adresată celor care au vizionat Legends of Tomorrow sez.1. Episodul 0 trebuie să-l văd primul sau ultimul? Mulţumesc pt. răspuns.
  • Da, vezi intai episodul 0 si apoi continui cu restul de 16 episoade. Vizionare placuta!
  • Dupa datele de upload primul episod a fost urcat episodul 0, si a doua zi episodul 1.
  • Mulţumesc DISTEL şi Bursucel pt. lămurire. O seară bună vă doresc. Smiley