Subtitrari Subtitrari filme si seriale http://www.subs.ro/ Thu, 19 Oct 2017 07:57:43 GMT Copyright 2005-2012 Subs.ro web@subs.ro web@subs.ro 60 Subs.ro : Subtitrari filme si seriale http://cdn.subs.ro/img/subs-rss-logo.png http://www.subs.ro/ 88 31 Subtitrari filme si seriale Lethal Weapon - Sezonul 2 Thu, 19 Oct 2017 07:57:43 +0300 subs.ro http://subs.ro/subtitrare/lethal-weapon-sezonul-2-2016/77547 NOU! Episodul 4. Sezonul 2, ep. 1-4, pentru HDTV, WEB-DL, 720p & 1080p. Multumiri traducatorului. Enjoy!!]]> The State - Sezonul 1 Thu, 19 Oct 2017 01:34:39 +0300 subs.ro http://subs.ro/subtitrare/the-state-sezonul-1-2017/77821 Sezonul 1 COMPLET, 4 episoade, pentru HDTV, 720p & 1080p. Enjoy!!]]> The Orville - Sezonul 1 Thu, 19 Oct 2017 00:16:51 +0300 subs.ro http://subs.ro/subtitrare/the-orville-sezonul-1-2017/77850 NOU! Episodul 1. Sezonul 1, episodul 1, pentru HDTV, 720p, 1080p & WEB-DL (sincro DISTEL). Vizionare plăcută!!]]> Supergirl - Sezonul 3 Thu, 19 Oct 2017 00:14:11 +0300 subs.ro http://subs.ro/subtitrare/supergirl-sezonul-3-2015/77749 NOU! Episodul 2. Sezonul 3, ep. 1-2, pentru HDTV, 720p, 1080p & WEB-DL. Multumiri traducatorilor. Enjoy!!]]> Scorpion - Sezonul 4 Thu, 19 Oct 2017 00:11:44 +0300 subs.ro http://subs.ro/subtitrare/scorpion-sezonul-4-2014/77586 NOU! Episodul 4. Sezonul 4, ep. 1-4, pentru HDTV, 720p, 1080p & WEB-DL. Multumiri traducatoarei. Enjoy!!]]> Valor - Sezonul 1 Thu, 19 Oct 2017 00:09:44 +0300 subs.ro http://subs.ro/subtitrare/valor-sezonul-1-2017/77751 NOU! Episodul 2. Sezonul 1, ep. 1-2, pentru HDTV, 720p & 1080p. Multumiri traducatorului. Enjoy!!]]> Legends of Tomorrow - Sezonul 3 Wed, 18 Oct 2017 23:44:12 +0300 subs.ro http://subs.ro/subtitrare/legends-of-tomorrow-sezonul-3-2016/77760 NOU! Episodul 2. Sezonul 3, ep. 1-2, pentru HDTV, 720p & 1080p. Enjoy!!]]> The Flash - Sezonul 4 Wed, 18 Oct 2017 19:57:40 +0300 subs.ro http://subs.ro/subtitrare/the-flash-sezonul-4-2014/77763 NOU! Episodul 2. Sezonul 4, ep. 1-2, pentru HDTV, 720p & 1080p & WEB-DL (sincro DISTEL). Enjoy!!]]> Good Behavior - Sezonul 1 Wed, 18 Oct 2017 19:15:33 +0300 subs.ro http://subs.ro/subtitrare/good-behavior-sezonul-1-2016/74461 Sezonul 1 complet, 10 episoade, pentru HDTV, 720p & WEB-DL (sincro DISTEL & Sil3). Enjoy! Multumiri traducatorului.!]]> NCIS: Los Angeles - Sezonul 9 Wed, 18 Oct 2017 13:41:56 +0300 subs.ro http://subs.ro/subtitrare/ncis-los-angeles-sezonul-9-2009/77664 NOU! Episodul 3. Sezonul 9, ep. 1-3, pentru HDTV, 720p & 1080p. Enjoy!!]]> Good Behavior - Sezonul 2 Wed, 18 Oct 2017 09:09:04 +0300 subs.ro http://subs.ro/subtitrare/good-behavior-sezonul-2-2016/77856 NOU! Episodul 1. Sezonul 2, episodul 1, pentru HDTV, 720p, 1080p & WEB-DL (sincro DISTEL). Multumiri traducatorului. Enjoy!!]]> Super Monsters - Sezonul 1 Wed, 18 Oct 2017 02:27:17 +0300 subs.ro http://subs.ro/subtitrare/super-monsters-sezonul-1-2017/77855 Sezonul 1 complet, 10 episoade, pentru WEB-DL, 720p & 1080p. Enjoy!!]]> Weissensee - Sezonul 2 Tue, 17 Oct 2017 22:56:53 +0300 subs.ro http://subs.ro/subtitrare/weissensee-sezonul-2-2013/77571 NOU! Episodul 4. Sezonul 2, ep. 1-4, pentru Weissensee.S02.GERMAN.720p.BluRay.x264-iNTENTiON. Enjoy!!]]> Doubt - Sezonul 1 Tue, 17 Oct 2017 22:51:48 +0300 subs.ro http://subs.ro/subtitrare/doubt-sezonul-1-2017/77328 NOU! Episodul 6. Sezonul 1, ep. 1-6, pentru HDTV si 720p. Enjoy!!]]> StartUp - Sezonul 2 Tue, 17 Oct 2017 22:32:05 +0300 subs.ro http://subs.ro/subtitrare/startup-sezonul-2-2016/77639 NOU! Episodul 6. Sezonul 2, ep. 1-6, pentru WEB-DL, 720p & 1080p. Multumiri traducatorului. Enjoy!!]]> The Gifted - Sezonul 1 Tue, 17 Oct 2017 22:29:21 +0300 subs.ro http://subs.ro/subtitrare/the-gifted-sezonul-1-2017/77679 NOU! Episodul 3. Sezonul 1, ep. 1-3, pentru HDTV, 720p, 1080p & WEB-DL (sync DISTEL si cRaZyKong). Multumiri traducatorului. Enjoy!!]]> Jane the Virgin - Sezonul 3 Tue, 17 Oct 2017 22:27:01 +0300 subs.ro http://subs.ro/subtitrare/jane-the-virgin-sezonul-3-2014/77275 NOU! Episoadele 11-15. Sezonul 3, ep. 1-15, pentru HDTV, 720p, 1080 & WEB-DL. Multumiri traducatorului. Enjoy!!]]> Bull - Sezonul 2 Tue, 17 Oct 2017 21:42:12 +0300 subs.ro http://subs.ro/subtitrare/bull-sezonul-2-2016/77612 NOU! Episodul 3. Sezonul 2, ep. 1-3, pentru HDTV, 720p & 1080p (sincro DISTEL). Multumiri traducatorului. Enjoy!!]]> American Horror Story - Sezonul 7 Tue, 17 Oct 2017 20:36:53 +0300 subs.ro http://subs.ro/subtitrare/american-horror-story-sezonul-7-2011/77390 NOU! Episodul 6. Sezonul 7, ep. 1-6, pentru HDTV, 720p si WEB-DL. Multumiri traducatoarei. Enjoy!!]]> The Brave - Sezonul 1 Tue, 17 Oct 2017 20:17:07 +0300 subs.ro http://subs.ro/subtitrare/the-brave-sezonul-1-2017/77847 NOU! Episodul 1. Sezonul 1, episodul 1, pentru HDTV si 720p. Enjoy!!]]>