Subtitrari Subtitrari filme si seriale http://www.subs.ro/ Tue, 27 Jun 2017 09:49:17 GMT Copyright 2005-2012 Subs.ro web@subs.ro web@subs.ro 60 Subs.ro : Subtitrari filme si seriale http://cdn.subs.ro/img/subs-rss-logo.png http://www.subs.ro/ 88 31 Subtitrari filme si seriale Un Village Francais - Sezonul 5 Tue, 27 Jun 2017 09:49:17 +0300 subs.ro http://subs.ro/subtitrare/un-village-francais-sezonul-5-2013/76673 NOU! Episodul 1. Sezonul 5, ep.1, pentru HDTV. Enjoy!!]]> Preacher - Sezonul 2 Tue, 27 Jun 2017 06:16:12 +0300 subs.ro http://subs.ro/subtitrare/preacher-sezonul-2-2016/76672 NOU! Episodul 1. Sezonul 2, episodul 1, pentru HDTV si 720p. Multumiri traducatorului. Enjoy!!]]> The Son - Sezonul 1 Tue, 27 Jun 2017 04:00:50 +0300 subs.ro http://subs.ro/subtitrare/the-son-sezonul-1-2017/76263 Sezonul 1 complet, 10 episoade, pentru HDTV, 720p & WEB-DL (sincro DISTEL). Enjoy!!]]> The Vampire Diaries - Sezonul 8 Mon, 26 Jun 2017 22:41:33 +0300 subs.ro http://subs.ro/subtitrare/the-vire-diaries-sezonul-8-2009/74030 Sezonul 8 complet, 16 episoade + Episodul Special pentru HDTV, 720p, 1080p, WEBRip & BluRay. Enjoy!!]]> White Gold - Sezonul 1 Mon, 26 Jun 2017 22:36:43 +0300 subs.ro http://subs.ro/subtitrare/white-gold-sezonul-1-2017/76351 NOU! Episodul 5. Sezonul 1, ep 1-5, pentru HDTV, 720p, 1080p & WEB. Enjoy!!]]> El Chapo - Sezonul 1 Mon, 26 Jun 2017 22:32:56 +0300 subs.ro http://subs.ro/subtitrare/el-chapo-sezonul-1-2017/76595 Sezonul 1 complet, 9 episoade, pentru WEBRip, 720p & 1080p. Enjoy!!]]> Reign - Sezonul 4 Mon, 26 Jun 2017 19:48:45 +0300 subs.ro http://subs.ro/subtitrare/reign-sezonul-4-2013/75433 NOU! Episodul 15. Sezonul 4, ep. 1-15, pentru HDTV, 720p & WEB-DL (sincro DISTEL si MSn). Multumiri traducatoarei. Enjoy!!]]> Foyle's War - Sezonul 8 Mon, 26 Jun 2017 18:22:58 +0300 subs.ro http://subs.ro/subtitrare/foyle-s-war-sezonul-8-2002/76669 NOU! Episodul 1. Sezonul 8, episodul 1, pentru DVDRip.x264-HANDJOB. Vizionare plăcută!!]]> Code Black - Sezonul 1 Mon, 26 Jun 2017 17:03:26 +0300 subs.ro http://subs.ro/subtitrare/code-black-sezonul-1-2015/76546 NOU! Episodul 4. Sezonul 1, ep. 1-4, pentru HDTV si 720p. Enjoy!!]]> Bull - Sezonul 1 Sun, 25 Jun 2017 21:52:10 +0300 subs.ro http://subs.ro/subtitrare/bull-sezonul-1-2016/73805 NOU! Episodul 16. Sezonul 1, ep. 1-16, pentru HDTV, 720p & 1080p (sincro DISTEL). Enjoy! Multumiri traducatorilor.!]]> Poldark - Sezonul 3 Sun, 25 Jun 2017 21:43:27 +0300 subs.ro http://subs.ro/subtitrare/poldark-sezonul-3-2015/76547 NOU! Episodul 2. Sezonul 3, ep. 1-2, pentru HDTV, 720p, 1080p & WEBRip. Enjoy!!]]> Dark Matter - Sezonul 3 Sun, 25 Jun 2017 17:48:25 +0300 subs.ro http://subs.ro/subtitrare/dark-matter-sezonul-3-2015/76549 NOU! Episodul 3. Sezonul 3, ep. 1-3, pentru HDTV, 720p, 1080p & WEBRip. Multumiri traducatoarei. Enjoy!!]]> Shadowhunters: The Mortal Instruments - Sezonul 2 Sun, 25 Jun 2017 17:34:12 +0300 subs.ro http://subs.ro/subtitrare/shadowhunters-the-mortal-instruments-sezonul-2-2016/74766 NOU! Episodul 12. Sezonul 2, ep. 1-12, pentru HDTV, 720p & WEB-DL (sincro DISTEL si bogyvaly). Multumiri traducatoarei. Enjoy!!]]> Harlots - Sezonul 1 Sun, 25 Jun 2017 17:18:34 +0300 subs.ro http://subs.ro/subtitrare/harlots-sezonul-1-2017/76658 NOU! Episodul 1. Sezonul 1, episodul 1, pentru WEBRip, 720p & 1080p. Enjoy!!]]> Soviet Storm - World War II In The East Sun, 25 Jun 2017 17:10:16 +0300 subs.ro http://subs.ro/subtitrare/soviet-storm-world-war-ii-in-the-east-2011/75255 NOU! Episodul 13. Episoadele 1-13. Varianta Youtube (dickVader) si inca o varianta. Enjoy!!]]> Madam Secretary - Sezonul 3 Sun, 25 Jun 2017 17:08:58 +0300 subs.ro http://subs.ro/subtitrare/madam-secretary-sezonul-3-2014/73898 NOU! Episodul 12. Sezonul 3, ep. 1-12, pentru HDTV, 720p & 1080p. Enjoy!!]]> Janet King - Sezonul 3 Sun, 25 Jun 2017 17:06:34 +0300 subs.ro http://subs.ro/subtitrare/janet-king-sezonul-3-2017/76655 NOU! Episodul 1. Sezonul 3, ep. 1, pentru HDTV & 720p. Enjoy!!]]> Doctor Who - Sezonul 10 Sun, 25 Jun 2017 00:47:50 +0300 subs.ro http://subs.ro/subtitrare/doctor-who-sezonul-10-2005/74864 NOU! Episodul 6. Sezonul 10, ep. 0-6, pentru HDTV, 720p, 1080p & WEBRip. Multumiri traducatorilor. Enjoy!!]]> Queen of the South - Sezonul 2 Sun, 25 Jun 2017 00:42:01 +0300 subs.ro http://subs.ro/subtitrare/queen-of-the-south-sezonul-2-2016/76525 NOU! Episodul 3. Sezonul 2, ep. 1-3, pentru HDTV si 720p. Multumiri traducatorului. Enjoy!!]]> The Originals - Sezonul 4 Sat, 24 Jun 2017 22:06:10 +0300 subs.ro http://subs.ro/subtitrare/the-originals-sezonul-4-2013/75617 Sezonul 4 complet, 13 episoade, pentru HDTV, 720p & WEBRip (sincro DISTEL). Enjoy!!]]>