Subtitrari Subtitrari filme si seriale http://www.subs.ro/ Mon, 01 Sep 2014 20:52:01 GMT Copyright 2005-2012 Subs.ro web@subs.ro web@subs.ro 60 Subs.ro : Subtitrari filme si seriale http://cdn.subs.ro/img/subs-rss-logo.png http://www.subs.ro/ 88 31 Subtitrari filme si seriale Sector 4: Extraction Mon, 01 Sep 2014 20:52:01 +0300 subs.ro http://subs.ro/subtitrare/sector-4-extraction-2014/51293 Sector.4.2014.1080p.BluRay.x264-MELiTE; Sector.4.2014.720p.BluRay.x264-NOSCREENS; Sector.4.Extraction.480p.BRRip.XviD.AC3-EVO; Sector.4.2014.BDRip.x264-NOSCREENS; Sector.4.Extraction.2014.DVDRip.x264.AC3-MiLLENiUM; Sector.4.Extraction.2014.DVDRip.XviD-iFT; S...!]]> Life and Extraordinary Adventures of Private Ivan Mon, 01 Sep 2014 20:46:34 +0300 subs.ro http://subs.ro/subtitrare/life-and-extraordinary-adventures-of-private-ivan-1994/52914 The.Life.and.Adventures.of.Private.Ivan.1994.XviD.DVDRip si inca o varianta. Adaugate diacritice. Enjoy! Multumiri traducatorului.!]]> Muppets Most Wanted Mon, 01 Sep 2014 20:38:08 +0300 subs.ro http://subs.ro/subtitrare/muppets-most-wanted-2014/53094 Muppets.Most.Wanted.2014.720p.BluRay.x264-ALLiANCE; Muppets.Most.Wanted.2014.480p.BRRIP.XVID.AC3-ACAB; Muppets.Most.Wanted.2014.480p.BRRip.XviD.AC3-EVO; Muppets.Most.Wanted.2014.BDRip.x264-ALLiANCE; Muppets.Most.Wanted.2014.BRrip.Xvid.Ac3-MiLLENiUM; Muppets.M...!]]> Attharintiki daaredi 2013 Mon, 01 Sep 2014 19:41:30 +0300 subs.ro http://subs.ro/subtitrare/attharintiki-daaredi-2013/53093 THE BEST TELUGU MOVIE IN HISTORY VERSION WITH PAWAN KALYAN ALL DVDRIP VERSION!]]> The Grudge 3 Mon, 01 Sep 2014 19:06:48 +0300 subs.ro http://subs.ro/subtitrare/the-grudge-3-2009/53091 Release(s): The Grudge 3 2009 720 HD www.movcup.com,!]]> Shanghai Knights Mon, 01 Sep 2014 19:06:46 +0300 subs.ro http://subs.ro/subtitrare/shanghai-knights-2003/53090 Release(s): Shanghai Knights 2003 720 HD ww.movcup.com,!]]> Taketori monogatari Mon, 01 Sep 2014 19:06:38 +0300 subs.ro http://subs.ro/subtitrare/taketori-monogatari-1987/53089 Release(s): None!]]> The Melody Mon, 01 Sep 2014 18:06:42 +0300 subs.ro http://subs.ro/subtitrare/the-melody-2012/53088 Release(s): The Melody (2012) DVDRip x264 AAC,!]]> Rain Man Mon, 01 Sep 2014 18:06:39 +0300 subs.ro http://subs.ro/subtitrare/rain-man-1988/53087 Release(s): Rain.Man.1988.REMASTERED.720p.BluRay.X264-AMIABLE, Rain.Man.1988.REMASTERED.1080p.BluRay.X264-AMIABLE, Rain.Man.1988.REMASTERED.480p.BluRay.x264-mSD, Rain Man (198 REMASTERED BluRay 720p 950MB Ganool,!]]> Ferris Bueller's Day Off Mon, 01 Sep 2014 17:36:46 +0300 subs.ro http://subs.ro/subtitrare/ferris-bueller-s-day-off-1986/53086 Release(s): Ferris.Buellers.Day.Off.1986.720p.BluRay.x264-SiNNERS, Ferris.Buellers.Day.Off.1986.1080p.BluRay.x264-CiNEFiLE, Ferris.Buellers.Day.Off.1986.1080p.BD9.x264-BDFLiX,!]]> Veera Madakari Mon, 01 Sep 2014 17:36:43 +0300 subs.ro http://subs.ro/subtitrare/veera-madakari/53085 Release(s): Veera.Madakari.2009.Kannada.DVDRip.720p.~BindassBro's~,!]]> The Secret Number Mon, 01 Sep 2014 17:06:50 +0300 subs.ro http://subs.ro/subtitrare/the-secret-number/53084 Release(s): The.Secret.Number.2012.youtube.version,!]]> The Secret Number Mon, 01 Sep 2014 17:06:48 +0300 subs.ro http://subs.ro/subtitrare/the-secret-number/53083 Release(s): The.Secret.Number.2012.youtube.version,!]]> Jack and the Beanstalk Mon, 01 Sep 2014 16:53:10 +0300 subs.ro http://subs.ro/subtitrare/jack-and-the-beanstalk-1974/17565 Jack and the Beanstalk - 1974 1CD=680,3 MB si inca o varianta. Enjoy!!]]> Jackboots on Whitehall Mon, 01 Sep 2014 16:49:05 +0300 subs.ro http://subs.ro/subtitrare/jackboots-on-whitehall-2010/30331 Jackboots.on.Whitehall.2010.DVDRip.XViD-TASTE si inca o varianta. Enjoy!!]]> Varljivo leto '68 (The Elusive Summer of '6 Mon, 01 Sep 2014 16:40:21 +0300 subs.ro http://subs.ro/subtitrare/varljivo-leto-68-the-elusive-summer-of-68-1984/53082 Varljivo leto '68 (1984). Aranjat textul si adaugate diacritice. Enjoy! Multumiri traducatorului.!]]> The Secret Number Mon, 01 Sep 2014 16:36:36 +0300 subs.ro http://subs.ro/subtitrare/the-secret-number/53081 Release(s): The.Secret.Number.2012.youtube.version,!]]> Historie milosne (Love Stories) Mon, 01 Sep 2014 16:34:59 +0300 subs.ro http://subs.ro/subtitrare/historie-milosne-love-stories-1997/53080 Historie milosne (1997). Aranjat textul si adaugate diacritice. Enjoy! Multumiri traducatorului.!]]> Pogoda na jutro (Tomorrow's Weather) Mon, 01 Sep 2014 16:29:35 +0300 subs.ro http://subs.ro/subtitrare/pogoda-na-jutro-tomorrow-s-weather-2003/53079 Pogoda na jutro (2003). Aranjat textul si adaugate diacritice. Enjoy! Multumiri traducatorului.!]]> Snabba Cash (Easy Money) Mon, 01 Sep 2014 16:18:23 +0300 subs.ro http://subs.ro/subtitrare/snabba-cash-easy-money-2010/28540 Snabba.Cash.1.2010.Bluray.720p.x264.AC3-HDChina; Snabba.Cash.2010.PAL.DVDR.RoSubbed-TAXi. Enjoy!!]]>