Subtitrari Subtitrari filme si seriale http://www.subs.ro/ Tue, 24 Jan 2017 00:57:02 GMT Copyright 2005-2012 Subs.ro web@subs.ro web@subs.ro 60 Subs.ro : Subtitrari filme si seriale http://cdn.subs.ro/img/subs-rss-logo.png http://www.subs.ro/ 88 31 Subtitrari filme si seriale xXx: The Return of Xander Cage Tue, 24 Jan 2017 00:57:02 +0300 subs.ro http://subs.ro/subtitrare/xxx-the-return-of-xander-cage-2017/75005 xXx.Return.of.Xander.Cage.2017.HDCAM.XviD-CAT; xXx.Il.Ritorno.Di.Xander.Cage.2017.iTALiAN.MD.TELESYNC.XviD-FLASH. Enjoy!!]]> Death Race 2050 Tue, 24 Jan 2017 00:48:24 +0300 subs.ro http://subs.ro/subtitrare/death-race-2050-2017/75001 Death.Race.2050.2017.DVDRip.XviD.AC3-EVO; Death.Race.2050.2017.DVDRip.XviD.AC3-iFT; Death.Race.2050.2017.1080p.BluRay.REMUX.AVC.DTS-HD.MA.5.1-FGT; Death.Race.2050.2017.1080p.BluRay.DTS-HD.MA.5.1.x264-iFT; Death.Race.2050.2017.1080p-720p.BluRay.x264-ROVERS;...!]]> Hacksaw Ridge Mon, 23 Jan 2017 22:30:36 +0300 subs.ro http://subs.ro/subtitrare/hacksaw-ridge-2016/74996 NOU! Hacksaw.Ridge.2016.DVDScr.XVID.AC3.HQ.Hive-CM8; Hacksaw.Ridge.2016.576p.DVDScr.x264.AC3.HQ-MRN; Hacksaw.Ridge.2016.DVDScr.AAC.2CH.x265.HEVC-GunGravE. Enjoy!!]]> Krigen (A War) Mon, 23 Jan 2017 22:26:10 +0300 subs.ro http://subs.ro/subtitrare/krigen-a-war-2015/69846 Krigen.2015.1080p.BluRay.x264-NODLABS; Krigen.2015.1080p.BRRip.x264.Danish.AAC-ETRG; Krigen.2015.720p.BRRip.x264.Danish.AAC-ETRG; Krigen.2015.DANiSH.1080p.BluRay.x264-BLUEYES; Krigen.2015.DANISH.1080p.WEB-DL.DD5.1.H.264-ROLLiT; Krigen.2015.DANISH.720p.WEB-...!]]> Masterminds Mon, 23 Jan 2017 22:11:46 +0300 subs.ro http://subs.ro/subtitrare/masterminds-2016/74370 Masterminds.2016.DVDRip.x264.AC3-iFT; Masterminds.2016.1080p.Blu-ray.REMUX.AVC.DTS-HD.MA.5.1-playBD; Masterminds.2016.1080p.BRRip.6CH.1.8GB.MkvCage; Masterminds.2016.DVDRip.XviD.AC3-EVO; Masterminds.2016.1080p-720p.BluRay.X264-AMIABLE; Masterminds.2016.720...!]]> The Duelist (Duelyant) Mon, 23 Jan 2017 22:10:26 +0300 subs.ro http://subs.ro/subtitrare/the-duelist-duelyant-2016/75002 The.Duelist.2016.720p.BluRay.x264.AC3.DTS-ExKinoRay; Dy3lHyat.2016.WEB-DLRip-AVC. Enjoy!!]]> When a Stranger Calls Mon, 23 Jan 2017 22:02:17 +0300 subs.ro http://subs.ro/subtitrare/when-a-stranger-calls-2006/75003 When a Stranger Calls (2006) BRrip 720p x264 Dual Audio [Eng-Hindi] XdesiArsenal [ExD-XMR] ; When.A.Stranger.Calls.2006.HDTV.720p.x264-HDL; When.a.Stranger.Calls.DVDRip.XviD-DoNE; When.A.Stranger.Calls[2006] DvDrip.AC3[Eng] -aXXo. Enjoy!!]]> The Glass House Mon, 23 Jan 2017 21:57:35 +0300 subs.ro http://subs.ro/subtitrare/the-glass-house-2001/6341 The.Glass.House.2001.720p.WEB-DL.AAC2.0.h264-HAi; The.Glass.House.2001.DVDRip.XviD-Nile (sincro nikusor). Enjoy!!]]> Stir of Echoes Mon, 23 Jan 2017 21:53:47 +0300 subs.ro http://subs.ro/subtitrare/stir-of-echoes-1999/447 Stir.of.Echoes.1999.720p.BRrip.x264.YIFY; Stir.Of.Echoes.1999.HDRip.XviD-TLF. Enjoy!!]]> Secret Window Mon, 23 Jan 2017 21:45:13 +0300 subs.ro http://subs.ro/subtitrare/secret-window-2004/28462 Secret.Window.2004.720p.BluRay.x264.YIFY; Secret.Window.2004.DVD5.720p.BluRay.x264-REVEiLLE si DVD RETAIL. Enjoy!!]]> Arsenal Mon, 23 Jan 2017 19:31:39 +0300 subs.ro http://subs.ro/subtitrare/arsenal-2017/74997 Arsenal.2017.1080p.WEB-DL.DD5.1.H264-FGT; Arsenal.2017.1080p.WEB-DL.DD5.1.x264-BDP; Arsenal.2017.720p.WEB-DL.XviD.AC3-FGT; Arsenal.2017.720p.WEB-DL.x264.AC3-Moita; Arsenal.2017.WEB-DL.XviD.MP3-FGT; Arsenal.2017.WEB-DL.XviD.AC3-FGT; Arsenal.2017.HDRip.XviD.AC...!]]> The Magical Clock Mon, 23 Jan 2017 16:38:59 +0300 subs.ro http://subs.ro/subtitrare/the-magical-clock-1928/74998 Un film de Wladyslaw Starewicz. Pentru versiunea The Magical Clock, or The Little Girl Who Wanted to Be a Princess (192 (Short) (TVrip XviD) cu durata de 00:45:03 şi fişierul de 466.462.720 bytes.!]]> A Hard Day's Night Mon, 23 Jan 2017 00:32:03 +0300 subs.ro http://subs.ro/subtitrare/a-hard-day-s-night-1964/74995 A Hard Day's Night (1964)[DVDRip] [big_dad_e™] . Enjoy!!]]> Ben-Hur Mon, 23 Jan 2017 00:03:21 +0300 subs.ro http://subs.ro/subtitrare/ben-hur-2016/74994 Ben-Hur.2016.1080p.BluRay.DTS.x264-HDVN; Ben.Hur.2016.1080p.BluRay.x264-GECKOS; Ben.Hur.2016.1080p.BluRay.H264.AAC-RARBG; Ben.Hur.2016.1080p.BluRay.6CH.ShAaNiG; Ben.Hur.2016.720p.BluRay.x264-GECKOS; Ben.Hur.2016.720p.BluRay.H264.AAC-RARBG; Ben.Hur.2016.720p.B...!]]> Corvette Summer Sun, 22 Jan 2017 23:38:07 +0300 subs.ro http://subs.ro/subtitrare/corvette-summer-1978/74993 Corvette Summer {1978}. Enjoy!!]]> The Last Lullaby Sun, 22 Jan 2017 23:16:19 +0300 subs.ro http://subs.ro/subtitrare/the-last-lullaby-2008/74991 The.Last.Lullaby.2008.DVDRip.XviD-IGUANA. Enjoy!!]]> Close Range Sun, 22 Jan 2017 22:25:11 +0300 subs.ro http://subs.ro/subtitrare/close-range-2015/74988 Pentru toate versiunile BluRay, WEB-DL si DVDRip. Enjoy!!]]> Kill Kane Sun, 22 Jan 2017 22:09:04 +0300 subs.ro http://subs.ro/subtitrare/kill-kane-2016/74987 Kill.Kane.2016.DVDRip.x264-GHOULS; Kill.Kane.2016.720p.WEB-DL.x264.AC3-ETRG; Kill.Kane.2016.720p.WEB-DL.XviD.AC3-FGT; Kill.Kane.2016.720p.WEB-DL.550MB.MkvCage; Kill.Kane.2016.WEB-DL.XviD.AC3-MP3-FGT; Kill.Kane.2016.HDRip.XviD.AC3-iFT; Kill.Kane.2016.HDRip....!]]> Tangerine Sun, 22 Jan 2017 21:58:00 +0300 subs.ro http://subs.ro/subtitrare/tangerine-2015/74985 Tangerine.2015.LIMITED.REPACK.1080p-720p.BluRay.x264-SNOW Tangerine.2015.LIMITED.1080p-720p.BluRay.x264-SNOW; Tangerine.2015.1080p-720p.BluRay.H264.AAC-RARBG; Tangerine.2015.BRRip.XviD.AC3-MP3-RARBG; Tangerine.2015.BRRip.XviD.AC3-EVO. Enjoy!!]]> The Asian Connection  Sun, 22 Jan 2017 21:53:13 +0300 subs.ro http://subs.ro/subtitrare/the-asian-connection-2016/74984 The.Asian.Connection.2016.1080p.WEB-DL.DD5.1.H264-FGT; The.Asian.Connection.2016.1080p.WEB-DL.H264.AC3-EVO; The.Asian.Connection.2016.1080p.WEB-DL.x264.AC3-JYK; The.Asian.Connection.2016.720p.WEBRip.x264.AAC-ETRG; The.Asian.Connection.2016.720p.WEB-DL.XviD.AC...!]]>