Subtitrari Subtitrari filme si seriale http://www.subs.ro/ Sat, 01 Nov 2014 07:24:31 GMT Copyright 2005-2012 Subs.ro web@subs.ro web@subs.ro 60 Subs.ro : Subtitrari filme si seriale http://cdn.subs.ro/img/subs-rss-logo.png http://www.subs.ro/ 88 31 Subtitrari filme si seriale Jersey Boys Sat, 01 Nov 2014 07:24:31 +0300 subs.ro http://subs.ro/subtitrare/jersey-boys-2014/54377 Jersey.Boys.2014.1080p-720p.BluRay.DD5.1.x264-VietHD; Jersey.Boys.2014.1080p-720p.BluRay.x264.YIFY; Jersey.Boys.2014.1080p.BluRay.x264-SPARKS; Jersey.Boys.2014.720p.BluRay.x264-BLOW; Jersey.Boys.2014.720p.BRRiP.XVID.AC3-MAJESTIC; Jersey.Boys.2014.720p.BDRip.A...!]]> [Rec] Sat, 01 Nov 2014 07:07:23 +0300 subs.ro http://subs.ro/subtitrare/rec-2007/54379 Release(s): [Rec] 2007 BRRip 720p x264 AC3 [Castellano] CALLIXTUS 23.976 fps,!]]> Hauru no ugoku shiro Sat, 01 Nov 2014 07:07:18 +0300 subs.ro http://subs.ro/subtitrare/hauru-no-ugoku-shiro-2004/54378 Release(s): Howls.Moving.Castle.2004.1080p.BluRay.x264-EbP, Howls.Moving.Castle.2004.720p.BluRay.x264-EbP, Howls.Moving.Castle.2004.720p.BluRay.x264-SharePirate, Howl's Moving Castle 2004 BluRay 720p-SharePirate,!]]> Halloween H20: 20 Years Later Sat, 01 Nov 2014 06:09:21 +0300 subs.ro http://subs.ro/subtitrare/halloween-h20-20-years-later-1998/54376 Halloween.H20.20.Years.Later.1998.720p.BluRay.x264.DTS-HDChina. Enjoy! Multumiri traducatorului.!]]> The Sixth Sense Sat, 01 Nov 2014 05:37:16 +0300 subs.ro http://subs.ro/subtitrare/the-sixth-sense-1999/54375 Release(s): The.Sixth.Sense.1999.720p.BluRay.x264.YIFY,!]]> Duel Sat, 01 Nov 2014 05:07:20 +0300 subs.ro http://subs.ro/subtitrare/duel-1971/54374 Release(s): Duel.1971.720p.BluRay.x264.YIFY,!]]> Wild Things Sat, 01 Nov 2014 04:08:04 +0300 subs.ro http://subs.ro/subtitrare/wild-things-1998/54373 Release(s): Wild.Things.1998.720p.BluRay.x264.YIFY,!]]> Replicant Sat, 01 Nov 2014 03:07:22 +0300 subs.ro http://subs.ro/subtitrare/replicant-2001/54372 Release(s): REPLICANT_BD_2001_1080p_AVC_Shadowman,!]]> Stella cadente (Falling Star) Sat, 01 Nov 2014 01:28:52 +0300 subs.ro http://subs.ro/subtitrare/stella-cadente-falling-star-2014/54370 Stella.Cadente.DVD.XviD.[www.DivxTotaL.com] . Enjoy! Multumiri traducatorului.!]]> Candy Sat, 01 Nov 2014 01:07:18 +0300 subs.ro http://subs.ro/subtitrare/candy-2006/54369 Release(s): Candy.2006.1080p.BluRay.x264.YIFY,!]]> Villa Rides Sat, 01 Nov 2014 00:37:23 +0300 subs.ro http://subs.ro/subtitrare/villa-rides-1968/54368 Release(s): Villa Rides (196,!]]> Morning Glory Sat, 01 Nov 2014 00:37:18 +0300 subs.ro http://subs.ro/subtitrare/morning-glory-2010/54367 Release(s): Morning.Glory.2010.720p.BluRay.x264.YIFY,!]]> Bridget Jones's Diary Sat, 01 Nov 2014 00:07:28 +0300 subs.ro http://subs.ro/subtitrare/bridget-jones-s-diary-2001/54366 Release(s): Bridget Jones's Diary 2001 (MULTi) 1080p BluRay x264-FHD, Bridget Jones's Diary 2001 720p BluRay DTS 5.1 x264-CtrlHD, Bridget Jones's Diary 2001 720p BluRay x264-SiNNERS,!]]> Bridget Jones's Diary Sat, 01 Nov 2014 00:07:24 +0300 subs.ro http://subs.ro/subtitrare/bridget-jones-s-diary-2001/54365 Release(s): Bridget Jones's Diary 2001 (MULTi) 1080p BluRay x264-FHD, Bridget Jones's Diary 2001 720p BluRay DTS 5.1 x264-CtrlHD, Bridget Jones's Diary 2001 720p BluRay x264-SiNNERS,!]]> Countess Dracula Fri, 31 Oct 2014 23:37:26 +0300 subs.ro http://subs.ro/subtitrare/countess-dracula-1971/54364 Release(s): Countess.Dracula.1971.720p.BluRay.x264.YIFY,!]]> Raw Deal Fri, 31 Oct 2014 23:20:56 +0300 subs.ro http://subs.ro/subtitrare/raw-deal-1986/6540 Raw.Deal.1986.720p.BluRay.DTS.x264-BECKS; Raw.Deal.1986.x264.DTS-WAF; Raw.Deal.1987.WS.DVDRip.XviD-AXIAL; Raw.Deal.1986.DVDRip.Xvid-TBS. Enjoy!!]]> Pankot ne e mrtov Fri, 31 Oct 2014 23:07:26 +0300 subs.ro http://subs.ro/subtitrare/pankot-ne-e-mrtov-2011/54363 Release(s): Punks.Not.Dead.aka.Pankot.Ne.E.Mrtov.2011.SATRip.540p.x264-NWO,!]]> Cat's Eye Fri, 31 Oct 2014 23:07:24 +0300 subs.ro http://subs.ro/subtitrare/cat-s-eye-1985/54362 Release(s): Cats.Eye.1985.720p.BluRay.x264.YIFY,!]]> September Dawn Fri, 31 Oct 2014 23:06:22 +0300 subs.ro http://subs.ro/subtitrare/september-dawn-2006/11317 September.Dawn.2007.RERIP.1080p.BluRay.x264-MELiTE; September.Dawn..DVDR-Replica; September.Dawn.DVDRip.XviD-DiAMOND; September.Dawn.REPACK.DVDSCR.XVID-ALLiANCE. Completare dupa subpack efectuata de Goddlik3. TVQS, italice si diacritice 100%. Enjoy!!]]> Heaven Is for Real Fri, 31 Oct 2014 22:56:49 +0300 subs.ro http://subs.ro/subtitrare/heaven-is-for-real-2014/54361 Heaven Is for Real (2014) 25 FPS. Enjoy!!]]>