Subtitrari Subtitrari filme si seriale http://www.subs.ro/ Sun, 20 Apr 2014 14:07:40 GMT Copyright 2005-2012 Subs.ro web@subs.ro web@subs.ro 60 Subs.ro : Subtitrari filme si seriale http://cdn.subs.ro/img/subs-rss-logo.png http://www.subs.ro/ 88 31 Subtitrari filme si seriale The Suspect Sun, 20 Apr 2014 14:07:40 +0300 subs.ro http://subs.ro/subtitrare/the-suspect-2013/46915 Release(s): The.Suspect.2013.1080p.BluRay.x264-SONiDO.Eng!]]> Sebunsu kodo Sun, 20 Apr 2014 13:37:45 +0300 subs.ro http://subs.ro/subtitrare/sebunsu-kodo-2013/46914 Release(s): Seventh Code (Sebunsu kôdo)!]]> Powder Room Sun, 20 Apr 2014 13:07:48 +0300 subs.ro http://subs.ro/subtitrare/powder-room-2013/46912 Release(s): Powder.Room.2013.720p.BluRay.DTS.x264-PublicHD, Powder.Room.2013.1080p.BluRay.DTS.x264-PublicHD, Powder.Room.2013.BluRay.720p-Ganool, Powder.Room.2013.BluRay.1080p-Ganool, Powder.Room.2013.720p.BRRiP.XViD.AC3-LEGi0N,!]]> Otona no miru ehon - Umarete wa mita keredo Sun, 20 Apr 2014 12:45:45 +0300 subs.ro http://subs.ro/subtitrare/otona-no-miru-ehon-umarete-wa-mita-keredo-1932/35167 1. Pentru versiunea I.Was.Born.But.(1932).DVDRip.XViD.ECLiPSE cu durata de 01:30:37, fişier 1.168.957.440 bytes, FPS 23.976. 2. Pentru versiunea cu durata de 01:30:32, fişier 733.374.464 bytes, cu titrarea în spaniolă pe film (FPS 25.000).!]]> The Loves of Carmen Sun, 20 Apr 2014 12:37:32 +0300 subs.ro http://subs.ro/subtitrare/the-loves-of-carmen-1948/46911 Release(s): N/A!]]> Shall we dansu? Sun, 20 Apr 2014 12:18:44 +0300 subs.ro http://subs.ro/subtitrare/shall-we-dansu-1996/46910 Shall We Dansu (Dansu wo shimasho ka) (1996)706MB!]]> The Auction (The Dismantlement / Le démant Sun, 20 Apr 2014 12:07:32 +0300 subs.ro http://subs.ro/subtitrare/the-auction-the-dismantlement/le-d-233mant-2/46908 Release(s): The Auction (2013) BRRip.720p.x264-RedBlade, The Auction (2013) BRRip.720p.x264-Ganool,!]]> Arachnophobia Sun, 20 Apr 2014 11:07:29 +0300 subs.ro http://subs.ro/subtitrare/arachnophobia-1990/46907 Release(s): Arachnophobia.1990.720p.BrRip.x264.BOKUTOX.YIFY!]]> Andhaa Kanoon Sun, 20 Apr 2014 09:07:29 +0300 subs.ro http://subs.ro/subtitrare/andhaa-kanoon-1983/46906 Release(s): N/A!]]> Karamati Coat Sun, 20 Apr 2014 09:07:26 +0300 subs.ro http://subs.ro/subtitrare/karamati-coat/46905 Release(s): N/A!]]> MOKSSH Sun, 20 Apr 2014 08:37:24 +0300 subs.ro http://subs.ro/subtitrare/mokssh/46904 Release(s): MOKSSH (2014) 1CD DVDRip X264 AAC 5.1 ESUBs [CHAUDHARY]!]]> Qahar Sun, 20 Apr 2014 08:37:22 +0300 subs.ro http://subs.ro/subtitrare/qahar-1997/46903 Release(s): N/A!]]> Son of Batman Sun, 20 Apr 2014 07:55:03 +0300 subs.ro http://subs.ro/subtitrare/son-of-batman-2014/46902 Son.of.Batman.2014.720p.BluRay.x264-ROVERS; Son.of.Batman.2014.BDRip.x264-ROVERS. Enjoy!!]]> Two Faces of My Girlfriend (두 얼굴의 여친 / Du eolgurui Sun, 20 Apr 2014 07:37:12 +0300 subs.ro http://subs.ro/subtitrare/two-faces-of-my-girlfriend/du-eolgurui/46901 Release(s): Two.Faces.Of.My.Girlfriend.2007[mHD.720P] [x264] [AC3] [TRiMT]!]]> Eui-roi-in Sun, 20 Apr 2014 07:07:25 +0300 subs.ro http://subs.ro/subtitrare/eui-roi-in-2011/46900 Release(s): The.Client.2011.720p.HDRip.x264-ENT!]]> Performance Sun, 20 Apr 2014 05:21:36 +0300 subs.ro http://subs.ro/subtitrare/performance-1970/17902 Performance (1970) 720p BrRip x264 - YIFY si inca o varianta. Enjoy!!]]> Our Children (À perdre la raison) Sun, 20 Apr 2014 05:17:51 +0300 subs.ro http://subs.ro/subtitrare/our-children-a-perdre-la-raison-2012/41116 Our Children 2012 1080p BluRay x264 AAC - Ozlem; Our Children 2012 720p BluRay DD5.1 x264-EbP si inca o varianta. Enjoy! Filmul porneşte de la un caz real şi tratează drama unei soţii cu 4 copii, care, din cauza stresului şi oboselii uriaşe acumulate, ...!]]> No Way Back Sun, 20 Apr 2014 05:15:39 +0300 subs.ro http://subs.ro/subtitrare/no-way-back-1995/46591 No Way Back 1995 720p Bluray Ac3 X264 -terriblehd; No.Way.Back.1995.DVDRIP.XVID-Snake; No.Way.Back.1995.DvDRip.x264-WiNTeaM; No.Way.Back.1995.DVDRip.XviD-BDMF. Multumiri traducatorului. Enjoy!!]]> The Geisha Boy Sun, 20 Apr 2014 05:14:30 +0300 subs.ro http://subs.ro/subtitrare/the-geisha-boy-1958/44618 The Geisha Boy 1958 -720p BDRip x264 Ac3 mp4-Winke; The.Geisha.Boy.1958.DVDRip.XviD. Aranjat textul si adaugate diacritice. Enjoy! Multumiri traducatorului.!]]> Vanilla Sky Sun, 20 Apr 2014 03:37:16 +0300 subs.ro http://subs.ro/subtitrare/vanilla-sky-2001/46899 Release(s): Vanilla.Sky.720p.AC3.5.1.x264-DiR!]]>