Subtitrari Subtitrari filme si seriale http://www.subs.ro/ Fri, 25 Apr 2014 07:59:28 GMT Copyright 2005-2012 Subs.ro web@subs.ro web@subs.ro 60 Subs.ro : Subtitrari filme si seriale http://cdn.subs.ro/img/subs-rss-logo.png http://www.subs.ro/ 88 31 Subtitrari filme si seriale 300: Rise of an Empire Fri, 25 Apr 2014 07:59:28 +0300 subs.ro http://subs.ro/subtitrare/300-rise-of-an-empire-2014/44483 300.Rise.of.an.Empire.2014.ENG.BLURRED.SUBS.WEBRIP.Xvid.AC3-MiLLENiUM; 300 Rise Of An Empire 2014 HDRip XviD AC3-NoGroup; 300.Rise.of.an.Empire.2014.ENG.720p.WEB-DL.XviD.AC3-PolishQuality; 300.Rise.Of.An.Empire.2014.720p.HDRip.BLUR-SUBS.AC3.x264-BladeBDP; 30...!]]> Blue Potato Fri, 25 Apr 2014 07:07:52 +0300 subs.ro http://subs.ro/subtitrare/blue-potato-2013/47173 Release(s): Beneath.the.Harvest.Sky.2013.HDRip.XviD.MP3-RARBG.avi!]]> Memoria de mis putas tristres Fri, 25 Apr 2014 07:07:47 +0300 subs.ro http://subs.ro/subtitrare/memoria-de-mis-putas-tristres-2011/47172 Release(s): memoria.de.mis.putas.tristes.2011.720p.bluray.x264-publichd!]]> What Price Glory Fri, 25 Apr 2014 06:00:25 +0300 subs.ro http://subs.ro/subtitrare/what-price-glory-1952/47171 What Price Glory (1952) - DVDrip. XviD. AC3. Aranjat textul si adaugate diacritice. Enjoy! Multumiri traducatorului.!]]> Open Range Fri, 25 Apr 2014 04:37:35 +0300 subs.ro http://subs.ro/subtitrare/open-range-2003/47169 Release(s): Open.Range.2003.720p.BluRay.x264.YIFY!]]> Seven Years in Tibet Fri, 25 Apr 2014 02:37:05 +0300 subs.ro http://subs.ro/subtitrare/seven-years-in-tibet-1997/47168 Release(s): Seven Years in Tibet 1997 BDRip 1080p DTS multighCode, Seven.Years.In.Tibet.1997.720p.BluRay.DTS.x264-ESiR [PublicHD] , Seven.Years.In.Tibet.1997.1080p.Bluray.x264.anoXmous, Seven Years in Tibet-720p MP4 AAC x264 BRRip 1997-CC, Seven Years in Tibet...!]]> No Breathing Fri, 25 Apr 2014 02:36:59 +0300 subs.ro http://subs.ro/subtitrare/no-breathing/47167 Release(s): No.Breathing.2013.720p.BluRay.x264-WiKi, No Breathing (2013) BluRay 1080p 5.1CH x264 Ganool, No Breathing (2013) BluRay 720p 800MB Ganool, No.Breathing.2013.1080p.BluRay.x264.DTS-WiKi [PublicHD] , No Breathing 2013 720p BluRay AC3 XVID-SaRGN,!]]> That Awkward Moment Fri, 25 Apr 2014 02:07:01 +0300 subs.ro http://subs.ro/subtitrare/that-awkward-moment-2014/47166 Release(s): That Awkward Moment[2014] BRRip XViD juggs!]]> Ju Dou Fri, 25 Apr 2014 01:07:51 +0300 subs.ro http://subs.ro/subtitrare/ju-dou-1990/47165 Release(s): Release info (2 Files):Ju.Dou.1990.DvdRip.Xvid.Ac3.5.1.[scare] [Allzine] , Ju.Dou.1990.DvdRip.Xvid.Ac3.5.1.[scare] [Allzine] -CD1, Ju.Dou.1990.DvdRip.Xvid.Ac3.5.1.[scare] [Allzine] -CD2,!]]> TPB AFK: The Pirate Bay Away from Keyboard Fri, 25 Apr 2014 00:37:43 +0300 subs.ro http://subs.ro/subtitrare/tpb-afk-the-pirate-bay-away-from-keyboard-2013/47163 Release(s): TPB.AFK.2013.1080p.h264-SimonKlose!]]> Babel Fri, 25 Apr 2014 00:37:39 +0300 subs.ro http://subs.ro/subtitrare/babel-2006/47162 Release(s): Release info (2 Files):fl-babel-proper-dvdrip-xvid, fl-babel-proper-dvdrip-xvid-cd1, fl-babel-proper-dvdrip-xvid-cd2,!]]> The Art of the Steal Fri, 25 Apr 2014 00:18:56 +0300 subs.ro http://subs.ro/subtitrare/the-art-of-the-steal-2013/47161 The.Art.of.the.Steal.2013.LIMITED.1080p-720p.BluRay.x264-GECKOS; The.Art.of.the.Steal.2013.1080p-720p.BluRay.x264.YIFY; The.Art.of.the.Steal.2013.LIMITED.720p.BRRip.x264.AC3-UNDERCOVER; The.Art.of.the.Steal.2013.LIMITED.720p.BRRip.XviD.AC3-RARBG; The.Art.Of.T...!]]> Cast Away Fri, 25 Apr 2014 00:07:43 +0300 subs.ro http://subs.ro/subtitrare/cast-away-2000/47160 Release(s): Cast.Away.BRrip.H264-Bezauk!]]> Little Shop of Horrors Thu, 24 Apr 2014 23:50:43 +0300 subs.ro http://subs.ro/subtitrare/little-shop-of-horrors-1986/45550 Little Shop of Horrors 1986.DIRECTORS.CUT.720p.BrRip.x264.BOKUTOX.YIFY (boboqtzr) si inca o varianta. Multumiri traducatorului. Enjoy!!]]> A Song to Remember Thu, 24 Apr 2014 23:47:27 +0300 subs.ro http://subs.ro/subtitrare/a-song-to-remember-1945/46982 A Song to Remember (1944) Xvid 1cd - Biography [DDR] (cp65) si inca o varianta. Aranjat textul si adaugate diacritice. Enjoy! Multumiri traducatorului.!]]> Green Lantern: Emerald Knights Thu, 24 Apr 2014 23:43:52 +0300 subs.ro http://subs.ro/subtitrare/green-lantern-emerald-knights-2011/31358 Green Lantern Emerald Knights 2011 PAL.dd5.1-4.59GB-rut; DVDRip.XviD-ViP3R; DVDRIP.XVID-SCR0N; DVDRip.XviD-Noir; DVDRip.XviD-RAWNiTRO; 720p.BluRay.X264-7SinS; 720p.BluRay.X264-FZHD BDRip.XVID.AC3.HQ.Hive-CM8. Enjoy!!]]> Amistad Thu, 24 Apr 2014 23:37:47 +0300 subs.ro http://subs.ro/subtitrare/amistad-1997/47158 Release(s): Amistad.1997.720p.BluRay.x264.YIFY, Amistad.1997.1080p.BluRay.x264-YIFY, Amistad.1997.720p.BluRay.x264-HD4U, Amistad.1997.1080p.BluRay.x264-HD4U,!]]> The Ladykillers Thu, 24 Apr 2014 23:37:44 +0300 subs.ro http://subs.ro/subtitrare/the-ladykillers-1955/47157 Release(s): The.Ladykillers.1955.BluRay.720p.650MB-Ganool!]]> Little Favour Thu, 24 Apr 2014 23:07:55 +0300 subs.ro http://subs.ro/subtitrare/little-favour/47155 Release(s): Little Favour (HD) EN.arto.en!]]> Small Time Thu, 24 Apr 2014 23:07:53 +0300 subs.ro http://subs.ro/subtitrare/small-time-2014/47154 Release(s): Small Time [2013] HDRip XviD-SaM[ETRG] .arto.en!]]>