Subtitrari Subtitrari filme si seriale http://www.subs.ro/ Tue, 30 Jun 2015 15:13:06 GMT Copyright 2005-2012 Subs.ro web@subs.ro web@subs.ro 60 Subs.ro : Subtitrari filme si seriale http://cdn.subs.ro/img/subs-rss-logo.png http://www.subs.ro/ 88 31 Subtitrari filme si seriale Hot Pursuit Tue, 30 Jun 2015 15:13:06 +0300 subs.ro http://subs.ro/subtitrare/hot-pursuit-2015/60902 Hot.Pursuit.2015.CAM.READNFO.XVID.AC3-EVE; Hot.Pursuit.2015.CAM.x264-P2P. ENJOY!!!!]]> Un Americano a Roma (An American in Rome) Tue, 30 Jun 2015 00:23:58 +0300 subs.ro http://subs.ro/subtitrare/un-americano-a-roma-an-american-in-rome-1954/60899 An American in Rome (1954). Adaugate diacritice. Enjoy! Multumiri traducatorului.!]]> Ulysses (Ulisse) Tue, 30 Jun 2015 00:17:49 +0300 subs.ro http://subs.ro/subtitrare/ulysses-ulisse-1954/60898 Ulysses (1954). Multumiri traducatorului. Enjoy!!]]> The Longest Ride Tue, 30 Jun 2015 00:12:32 +0300 subs.ro http://subs.ro/subtitrare/the-longest-ride-2015/60897 The.Longest.Ride.2015.1080p.WEB-DL.DD5.1.H264-TEC; The.Longest.Ride.2015.720p.WEB-DL.DD5.1.H.264-PLAYNOW; The.Longest.Ride.2015.720p.WEBRIP.x264.AC3-EVE; The.Longest.Ride.2015.WEB-DL.x264-RARBG; The.Longest.Ride.2015.HDRip.XviD.AC3-BDP. Enjoy!!]]> Mea culpa Mon, 29 Jun 2015 23:18:22 +0300 subs.ro http://subs.ro/subtitrare/mea-culpa-2014/60349 Mea.Culpa.2014.FRENCH.DVDRip.XviD-UTT (cp65); Mea.Culpa.2014.720p.BluRay.DD5.1.x264-QLTY; Mea.Culpa.2014.FRENCH.720p.BluRay.x264-LOST. Enjoy! Multumiri traducatorului.!]]> Fear Clinic Mon, 29 Jun 2015 22:04:08 +0300 subs.ro http://subs.ro/subtitrare/fear-clinic-2014/59954 Fear.Clinic.2014.720p.BluRay.DD5.1.x264-QLTY; Fear.Clinic.2014.UNCUT.1080p-720p.BluRay.H264.AAC-RARBG; Fear.Clinic.UNCUT.2014.1080p-720p.BluRay.x264-STRATOS; Fear.Clinic.2014.UNCUT.1080p-720p.BluRay.x264.AAC-ETRG; Fear.Clinic.2014.1080p-720p.BluRay.x264.YIFY;...!]]> Gangnam 1970 Mon, 29 Jun 2015 20:53:48 +0300 subs.ro http://subs.ro/subtitrare/gangnam-1970-2015/60894 Gangnam.Blues.2015.LIMITED.1080p.BluRay.x264-ROVERS!]]> San Andreas Mon, 29 Jun 2015 20:37:23 +0300 subs.ro http://subs.ro/subtitrare/san-andreas-2015/60893 San.Andreas.2015.NEW.HDTS.H264.AC3-MRG; San.Andreas.2015.TS.NEW.SOURCE.XVID.AC3-EVE. Enjoy! Multumiri traducatorului.!]]> The Chase Mon, 29 Jun 2015 20:34:28 +0300 subs.ro http://subs.ro/subtitrare/the-chase-1966/60892 The.Chase.1966.720p.WEB-DL.AAC2.0.H.264-ViGi; Chase,The.1966.DVDRip.XviD-KAFFEREP; The Chase (1966) 1CD=1.466.607.616 bytes. Enjoy! Multumiri traducatorului.!]]> Torrente 3: El protector Mon, 29 Jun 2015 19:28:52 +0300 subs.ro http://subs.ro/subtitrare/torrente-3-el-protector-2005/3402 Torrente.3.El.Protector.[DVDRip] [Spanish] .[WwW.DivXaTope.CoM] (sattan); Torrente.3.El.Protector.BRRip.XviD.AC3.playXD si inca o varianta. Adaugate diacritice. Enjoy!!]]> A Little Chaos Mon, 29 Jun 2015 19:04:50 +0300 subs.ro http://subs.ro/subtitrare/a-little-chaos-2014/60890 A.Little.Chaos.2014.720p.WEB-DL.XviD.AC3-RARBG; A.Little.Chaos.2014.720p.WEB-DL.DD5.1.H264-RARBG; A.Little.Chaos.2014.720p.WEB-DL.DD5.1.H.264-PLAYNOW; A.Little.Chaos.2014.WEB-DL.XviD.MP3-RARBG; A.Little.Chaos.2014.WEB-DL.XviD.AC3-RARBG; A.Little.Chaos.201...!]]> Xingu Mon, 29 Jun 2015 18:02:52 +0300 subs.ro http://subs.ro/subtitrare/xingu-2012/60888 Xingu.2012.DVDRip.XviD.5rFF. Aranjat textul si adaugate diacritice. Enjoy! Multumiri traducatorului.!]]> Vivir es fácil con los ojos cerrados (Living Is Ea Mon, 29 Jun 2015 16:54:32 +0300 subs.ro http://subs.ro/subtitrare/vivir-es-facil-con-los-ojos-cerrados-living-is-ea-2013/60885 Vivir.Es.Facil.con.Los.Ojos.Cerrados.PROPER.2013.DVDRip.x264.HORiZON-ArtSubs; Vivir.Es.Facil.Con.Los.Ojos.Cerrados.DVD.XviD.[www.DivxTotaL.com] . Enjoy!!]]> The Lovers Mon, 29 Jun 2015 16:01:47 +0300 subs.ro http://subs.ro/subtitrare/the-lovers-2015/59256 The.Lovers.2015.720p.BluRay.DD5.1.x264-QLTY; The.Lovers.2015.1080p-720p.BluRay.x264-ROVERS; The.Lovers.2015.BDRip.x264-ROVERS; The.Lovers.2015.BRRip.XviD.AC3-EVO (sincro DISTEL); The.Lovers.2015.720p.WEB-DL.DD5.1.H.264 - PLAYNOW; The.Lovers.2015.WEB-DL.x264-...!]]> Ek Paheli Leela Mon, 29 Jun 2015 14:32:13 +0300 subs.ro http://subs.ro/subtitrare/ek-paheli-leela-2015/60882 Ek Paheli Leela (2015) Hindi 720p HDRip x264 AAC - DrC. Ek Paheli Leela (2015) Hindi 720p WEBHDRip x264 AC-3 DD5.1 E-Subs - LOKI - M2Tv. Adaugate diacritice. Enjoy!!]]> The Producers Mon, 29 Jun 2015 14:28:19 +0300 subs.ro http://subs.ro/subtitrare/the-producers-1967/80 The.Producers.1967.1080p-720p.BluRay.X264-AMIABLE; Mel.Brooks.The.Producers.1968.DVDRip.XviD-TBS si The Producers 1968 Dvdrip Xvid-Mdx. Enjoy!!]]> The Paradine Case Mon, 29 Jun 2015 14:24:10 +0300 subs.ro http://subs.ro/subtitrare/the-paradine-case-1947/8173 The Paradine Case (1947) A. Hitchcock mp4 si inca 2 versiuni. Enjoy!!]]> That Hamilton Woman Mon, 29 Jun 2015 14:17:18 +0300 subs.ro http://subs.ro/subtitrare/that-hamilton-woman-1941/15662 That.Hamilton.Woman.1941.720p.BluRay.x64-x0r; That.Hamilton.Woman.1941.CRITERION.DVDRip.x264.AC3-KARiNA si inca o varianta. Un film de Oscar cu celebrii Vivien Leigh si Laurence Olivier! Vizionare placuta!!]]> Little Red Wagon Mon, 29 Jun 2015 14:11:14 +0300 subs.ro http://subs.ro/subtitrare/little-red-wagon-2012/60881 Little.Red.Wagon.2012.STV.DVDRip.XviD-MARGiN. Enjoy! Multumiri traducatorului.!]]> Przeswietlenie (X-Ray) Mon, 29 Jun 2015 11:57:44 +0300 subs.ro http://subs.ro/subtitrare/przeswietlenie-x-ray-1974/60880 Un scurt metraj de Krzysztof Kieslowski. Pentru versiunea cu durata de 00:11:57, fişier 121.214.976 bytes.!]]>