Subtitrari Subtitrari filme si seriale http://www.subs.ro/ Thu, 23 Feb 2017 18:32:07 GMT Copyright 2005-2012 Subs.ro web@subs.ro web@subs.ro 60 Subs.ro : Subtitrari filme si seriale http://cdn.subs.ro/img/subs-rss-logo.png http://www.subs.ro/ 88 31 Subtitrari filme si seriale McQ Thu, 23 Feb 2017 18:32:07 +0300 subs.ro http://subs.ro/subtitrare/mcq-1974/58245 McQ.1974.DVDRip-TicTac; McQ (1974) 1CD=1.26 GB si inca o varianta. Aranjat textul si adaugate diacritice. Enjoy! Multumiri traducatorului.!]]> March or Die Thu, 23 Feb 2017 18:30:11 +0300 subs.ro http://subs.ro/subtitrare/march-or-die-1997/7694 March.Or.Die.1977.1080p.BluRay.x264.DD2.0-FGT; March.Or.Die.1977.1080p-720p.BluRay.H264.AAC-RARBG; March.Or.Die.1977.BRRip.XviD.MP3-RARBG si inca o varianta. Enjoy!!]]> John Wick: Chapter Two Thu, 23 Feb 2017 17:41:16 +0300 subs.ro http://subs.ro/subtitrare/john-wick-chapter-two-2017/75364 John.Wick.Chapter.2.2017.HD-TS.x264-CPG; John.Wick.Chapter.2-2017.HDTS.NEW.VIDEO-UnKnOwN; John.Wick-Chapter.2.2017.HD-TS.DD2.0.x264-BDP. Enjoy!!]]> Call of the Wolf (When the Wolf Calls) Thu, 23 Feb 2017 06:42:20 +0300 subs.ro http://subs.ro/subtitrare/call-of-the-wolf-when-the-wolf-calls-2017/75361 Call.of.the.Wolf.2017.1080p.WEB-DL.DD5.1.H264-FGT; Call.Of.The.Wolf.2017.1080p-720p.WEB-DL.x264.AAC-eSc; Call.of.the.Wolf.2017.720p.WEB-DL.XviD.AC3-FGT; Call.Of.The.Wolf.2017.720p.WEB-DL.DD5.1.x264-BDP; Call.of.the.Wolf.2017.720p.WEB-DL.950MB.ShAaNiG; Call.of...!]]> Once Upon a Time in China IV Thu, 23 Feb 2017 06:37:17 +0300 subs.ro http://subs.ro/subtitrare/once-upon-a-time-in-china-iv-1993/75360 Once Upon a Time in China IV (1993). Aranjat textul. Enjoy!!]]> Shut In Thu, 23 Feb 2017 01:56:54 +0300 subs.ro http://subs.ro/subtitrare/shut-in-2016/75284 Shut.In.2016.BluRay.1080p-720p.x264.DTS-HDChina; Shut.In.2016.1080p-720p.BluRay.x264-GECKOS; Shut.In.2016.1080p-720p.BluRay.H264.AAC-RARBG; Shut.In.2016.720p.BRRip.XviD.AC3-RARBG; Shut.In.2016.720p.BRRip.x264.AAC-ETRG; Shut.In.2016.BRRip.XviD.AC3-RARBG;...!]]> The Great Gilly Hopkins Thu, 23 Feb 2017 00:08:40 +0300 subs.ro http://subs.ro/subtitrare/the-great-gilly-hopkins-2016/75338 The.Great.Gilly.Hopkins.2016.DVDRip.x264.AC3-iFT; The.Great.Gilly.Hopkins.2016.DVDRip.XviD AC3-iFT; The.Great.Gilly.Hopkins.2015.FESTiVAL.DVDRiP.X264-TASTE; The.Great.Gilly.Hopkins.2016.1080p.BluRay.REMUX.AVC.DTS-HD.MA.5.1-FGT; The.Great.Gilly.Hopkins.2016.1...!]]> Anatomie Wed, 22 Feb 2017 23:57:17 +0300 subs.ro http://subs.ro/subtitrare/anatomie-2000/4907 Anatomy.2000.720p.BluRay.x264.AAC-Ozlem si inca o varianta. Adaugate diacritice. Enjoy!!]]> Passengers Wed, 22 Feb 2017 23:44:24 +0300 subs.ro http://subs.ro/subtitrare/passengers-2016/74743 Passengers.2016.1080p.WEB-DL.DD5.1.H264-FGT; Passengers.2016.1080p-720p.WEB-DL.H264.AC3-EVO; Passengers.2016.720p.WEB-DL.XviD.AC3-FGT; Passengers.2016.720p.WEBRip.x264.AAC-ETRG; Passengers.2016.720p.WEB-DL.x264.ShAaNiG; Passengers.2016.WEB-DL.XviD.AC3-FGT; Pa...!]]> Passengers Wed, 22 Feb 2017 23:39:42 +0300 subs.ro http://subs.ro/subtitrare/passengers-2016/74808 Passengers.2016.1080p.WEB-DL.DD5.1.H264-FGT; Passengers.2016.1080p-720p.WEB-DL.H264.AC3-EVO; Passengers.2016.720p.WEBRip.x264.AAC-ETRG; Passengers.2016.720p.WEB-DL.XviD.AC3-FGT; Passengers.2016.720p.WEB-DL.x264.ShAaNiG; Passengers.2016.WEB-DL.XviD.AC3-FGT; ...!]]> Stockholm Wed, 22 Feb 2017 21:31:01 +0300 subs.ro http://subs.ro/subtitrare/stockholm-2017/75357 The.Abduction.of.Jennifer.Grayson.2017.1080p.WEB-DL.AAC2.0.H264-FGT!]]> In Dubious Battle Wed, 22 Feb 2017 21:26:20 +0300 subs.ro http://subs.ro/subtitrare/in-dubious-battle-2016/75356 In.Dubious.Battle.2016.WEB-DL.x264-FGT!]]> American Fable Wed, 22 Feb 2017 21:20:42 +0300 subs.ro http://subs.ro/subtitrare/american-fable-2016/75355 American.Fable.2016.1080p.WEB-DL.DD5.1.H264-FGT!]]> The Frontier Wed, 22 Feb 2017 21:14:01 +0300 subs.ro http://subs.ro/subtitrare/the-frontier-2015/75353 The.Frontier.2015.DVDRip.x264-NODLABS!]]> Fare Wed, 22 Feb 2017 21:10:10 +0300 subs.ro http://subs.ro/subtitrare/fare-2016/75352 Fare.2016.1080p.WEB-DL.DD5.1.H264-FGT!]]> The Avenue Wed, 22 Feb 2017 21:07:29 +0300 subs.ro http://subs.ro/subtitrare/the-avenue-2017/75351 The.Avenue.2017.1080p.WEB-DL.AAC2.0.H264-FGT!]]> Man Down Wed, 22 Feb 2017 21:02:55 +0300 subs.ro http://subs.ro/subtitrare/man-down-2015/75350 Man.Down.2015.720p.BluRay.x264-ROVERS!]]> Jauja Wed, 22 Feb 2017 20:17:38 +0300 subs.ro http://subs.ro/subtitrare/jauja-2014/75349 Jauja.2014.LIMITED.DVDRip.x264-RedBlade. Aranjat textul si adaugate diacritice. Enjoy!!]]> The Hidden Wed, 22 Feb 2017 18:04:49 +0300 subs.ro http://subs.ro/subtitrare/the-hidden-1987/49757 The Hidden.1987.720p.WEB-DL.DD5.1.H264-RARBG si inca o varianta. Multumiri traducatorului. Enjoy!!]]> Jeepers Creepers Wed, 22 Feb 2017 18:01:51 +0300 subs.ro http://subs.ro/subtitrare/jeepers-creepers-2001/4220 Jeepers.Creepers.2001.720p.BrRip.x264.YIFY; Jeepers.Creepers.2001.BluRay.720p.DTS.x264-CHD (sync DISTEL); Jeepers.Creepers.2001.DVDRip.XviD.iNT-MOViERUSH; Jeepers.Creepers.2001.720p.BluRay.x264-SiNNERS (sincro Dorol); Jeepers.Creepers.2001.iNTERNAL.DVDRip....!]]>