Subtitrari Subtitrari filme si seriale http://www.subs.ro/ Sun, 25 Jan 2015 23:58:26 GMT Copyright 2005-2012 Subs.ro web@subs.ro web@subs.ro 60 Subs.ro : Subtitrari filme si seriale http://cdn.subs.ro/img/subs-rss-logo.png http://www.subs.ro/ 88 31 Subtitrari filme si seriale My Tutor Sun, 25 Jan 2015 23:58:26 +0300 subs.ro http://subs.ro/subtitrare/my-tutor-1983/58170 My.Tutor.1983.1080p-720p.BluRay.x264.YIFY!]]> Alexander and the Terrible, Horrible, No Good, Ver Sun, 25 Jan 2015 23:53:26 +0300 subs.ro http://subs.ro/subtitrare/alexander-and-the-terrible-horrible-no-good-ver-2014/58169 alexander-and-the-terrible-horrible-no-good-very-bad-day.720p.BluRay.x264.YIFY!]]> Captain Clegg Sun, 25 Jan 2015 23:51:40 +0300 subs.ro http://subs.ro/subtitrare/captain-clegg-1962/58168 Night.Creatures.1962.1080p.BluRay.x264.YIFY!]]> Final Exam Sun, 25 Jan 2015 23:48:46 +0300 subs.ro http://subs.ro/subtitrare/final-exam-1981/58167 Final.Exam.1981.1080p-720p.BluRay.x264.YIFY!]]> Mindwarp Sun, 25 Jan 2015 23:46:45 +0300 subs.ro http://subs.ro/subtitrare/mindwarp-1992/58166 Mindwarp.1992.1080p-720p.BluRay.x264.YIFY!]]> Clouds of Sils Maria Sun, 25 Jan 2015 23:43:32 +0300 subs.ro http://subs.ro/subtitrare/clouds-of-sils-maria-2014/58165 Clouds.of.Sils.Maria.2014.720p.WEB-DL.x264.AAC-Monster; Clouds.of.Sils.Maria.2014.720p.WEB-DL.999MB-MMKV; Clouds.of.Sils.Maria.2014.HDRip.XviD.AC3-iFT; Clouds.Of.Sils.Maria.2014.LiMiTED.iNTERNAL.DVDRip.x264-EXViDiNT. Enjoy! Multumiri traducatorului.!]]> The Private Life of Sherlock Holmes Sun, 25 Jan 2015 23:42:53 +0300 subs.ro http://subs.ro/subtitrare/the-private-life-of-sherlock-holmes-1970/58164 The.Private.Life.of.Sherlock.Holmes.1970.1080p-720p.BluRay.x264.YIFY.Eng!]]> Confessione di un commissario di polizia al procur Sun, 25 Jan 2015 23:40:43 +0300 subs.ro http://subs.ro/subtitrare/confessione-di-un-commissario-di-polizia-al-procur-1971/58163 Confessione.di.un.commissario.di.polizia.al.procuratore.della.repubblica.1971.FULL.DVD9.PAL-ANDRONiKA. Enjoy! Multumiri traducatorului.!]]> The Legend of Billie Jean Sun, 25 Jan 2015 23:38:41 +0300 subs.ro http://subs.ro/subtitrare/the-legend-of-billie-jean-1985/58162 The.Legend.of.Billie.Jean.1985.720p.BluRay.x264.YIFY!]]> The Black Windmill Sun, 25 Jan 2015 23:28:13 +0300 subs.ro http://subs.ro/subtitrare/the-black-windmill-1974/58161 The Black Windmill (1974). Multumiri traducatorului. Enjoy!!]]> The Art of War Sun, 25 Jan 2015 23:24:39 +0300 subs.ro http://subs.ro/subtitrare/the-art-of-war-2000/31553 The.Art.of.War.2000.1080p-720p.BluRay.x264-AN0NYM0US; The.Art.of.War.2000.1080p-720p.BluRay.H264.AAC-RARBG; The.Art.of.War.2000.1080p-720p.BluRay.x264.YIFY; The.Art.of.War.2000.BRRip.XviD.MP3-RARBG si DVD RETAIL. Enjoy!!]]> The A-Team Sun, 25 Jan 2015 23:15:58 +0300 subs.ro http://subs.ro/subtitrare/the-a-team-2010/26819 The.A-Team.2010.Extended.Cut.BRRip.x264.AC3-QLTY; The.A.Team.2010.DVDRip.XVID.AC3-lOVE; The.A-Team.2010.DVDRip.XviD-iLG; The A-Team R5 LiNE XViD-KiNGDOM (anval); The A-Team 2010 TS V2 READNFO XViD - IMAGiNE. Enjoy!!]]> Escobar: Paradise Lost Sun, 25 Jan 2015 20:42:38 +0300 subs.ro http://subs.ro/subtitrare/escobar-paradise-lost-2014/58145 Escobar.Paradise.Lost.2014.HDRip.XviD.AC3-iFT; Escobar.Paradise.Lost.2014.HDRip.XviD.AC3-EVO; Escobar.Paradise.Lost.2014.1080p.WEB-DL.x264.AAC-Pimp4003. Enjoy!!]]> Mannequin Sun, 25 Jan 2015 20:14:00 +0300 subs.ro http://subs.ro/subtitrare/mannequin-1987/29843 Mannequin.1987.720p.AC3.HDTV si varianta pentru Dvd-PAL. Enjoy!!]]> Dune Sun, 25 Jan 2015 20:12:05 +0300 subs.ro http://subs.ro/subtitrare/dune-1984/22387 Dune.1984.1080p.BRrip.x264.YIFY; Dune.1984.BRRip.XviD.AC3-SANTi. Enjoy!!]]> The Replacements Sun, 25 Jan 2015 20:07:01 +0300 subs.ro http://subs.ro/subtitrare/the-replacements-2000/31073 The.Replacements.2000.1080p-720p.BluRay.x264.YIFY; The.Replacements.2000.720p.WEB-DL.HDCLUB si DVD RETAIL. Enjoy!!]]> Tikhaya zastava Sun, 25 Jan 2015 20:02:27 +0300 subs.ro http://subs.ro/subtitrare/tikhaya-zastava-2011/31196 Tikhaya.Zastava.2010.RUS.BDRip.XviD.AC3.-HQ-ViDEO si inca o varianta. Enjoy!!]]> One Hundred and One Dalmatians Sun, 25 Jan 2015 20:01:54 +0300 subs.ro http://subs.ro/subtitrare/one-hundred-and-one-dalmatians-1961/58158 101.Dalmatians.1961.720p.BluRay.DD5.1.x264-HDAccess. Enjoy!!]]> The Scalphunters Sun, 25 Jan 2015 19:55:20 +0300 subs.ro http://subs.ro/subtitrare/the-scalphunters-1968/4947 The Scalphunters (196 720p BrRip si inca 2 variante. Enjoy!.!]]> Der Krieger und die Kaiserin Sun, 25 Jan 2015 19:53:16 +0300 subs.ro http://subs.ro/subtitrare/der-krieger-und-die-kaiserin-2000/4640 The.Princess.and.the.Warrior.2000.DVDrip.x264 si inca o varianta. Enjoy!!]]>