Subtitrari Subtitrari filme si seriale http://www.subs.ro/ Sat, 16 Dec 2017 00:41:13 GMT Copyright 2005-2012 Subs.ro web@subs.ro web@subs.ro 60 Subs.ro : Subtitrari filme si seriale http://cdn.subs.ro/img/subs-rss-logo.png http://www.subs.ro/ 88 31 Subtitrari filme si seriale Fast & Furious 6 Sat, 16 Dec 2017 00:41:13 +0300 subs.ro http://subs.ro/subtitrare/fast-furious-6-2013/42039 Fast&Furious.6.2013.Extended.2160p.UHD.Blu-ray.HEVC.DTS-HD.HRA.7.1-TERMINAL; Fast.and.Furious.6.2013.EXTENDED.2160p.BluRay.REMUX.HEVC.DTS-HR.7.1-FGT; Fast.&.Furious.6.2013.Extended.Cut.REPACK.BDREMUX.2160p.4K.UltraHD.HEVC.HDR.ExKinoRay; Fast.and.Furious.6....!]]> Angry Birds Sat, 16 Dec 2017 00:38:58 +0300 subs.ro http://subs.ro/subtitrare/angry-birds-2016/73909 Angry.Birds.2016.2160p.UHD.Blu-ray.HEVC.TrueHD.7.1-COASTER; Angry.Birds.2016.2160p.BluRay.REMUX.HEVC.DTS-HD.MA.TrueHD.7.1.Atmos-FGT; The.Angry.Birds.Movie.2016.BDREMUX.2160p.4K.UltraHD.HEVC.HDR.ExKinoRay; Angry.Birds.2016.1080p-720p.BluRay.x264-GECKOS; The.A...!]]> Star Trek Sat, 16 Dec 2017 00:31:28 +0300 subs.ro http://subs.ro/subtitrare/star-trek-2009/22327 Star.Trek.2009.2160p.UHD.Blu-ray.HEVC.TrueHD.7.1-COASTER; Star.Trek.2009.2160p.BluRay.REMUX.HEVC.DTS-HD.MA.TrueHD.7.1.Atmos-FGT; Star.Trek.2009.BDREMUX.2160p.4K.UltraHD.HEVC.HDR.ExKinoRay; Star.Trek.2009.2160p.BluRay.x265.10bit.HDR.TrueHD.7.1.Atmos-IAMABLE; ...!]]> Eyeborgs Fri, 15 Dec 2017 23:42:42 +0300 subs.ro http://subs.ro/subtitrare/eyeborgs-2009/27103 Eyeborgs.2009.1080p.BluRay.x264.DTS-FGT; Eyeborgs.2009.1080p-720p.BluRay.H264.AAC-RARBG; Eyeborgs.2009.BRRip.XviD.MP3-RARBG; Eyeborgs.2009.DVDRip.XviD-SYBERYA; Eyeborgs.2009.DVDRip.XviD-lOVE; Eyeborgs.2009.DVDRip.XviD-VendeTTa. Evident, savurati!!]]> Earth 2100 Fri, 15 Dec 2017 23:38:23 +0300 subs.ro http://subs.ro/subtitrare/earth-2100-2009/23058 Earth.2100.2009.1080p.BluRay.x264-HD4U; Earth.2100.2009.1080p-720p.BluRay.H264.AAC-RARBG; Earth.2100.2009.BRRip.XviD.MP3-RARBG; Earth.2100.2009.DVDRip.XviD-ViSiON. Enjoy!!]]> Leadbelly Fri, 15 Dec 2017 23:28:14 +0300 subs.ro http://subs.ro/subtitrare/leadbelly-1976/78548 Leadbelly (1976) 1CD=615.437.657 bytes (cp65) si inca o varianta. Enjoy!!]]> Dolan's Cadillac Fri, 15 Dec 2017 23:25:11 +0300 subs.ro http://subs.ro/subtitrare/dolan-s-cadillac-2009/20357 Dolan's.Cadillac.2009.1080p.Blu-ray.AVC.DTS-HD.MA.5.1-BDarea; Dolan's.Cadillac.2009.1080p.Blu-ray.REMUX.AVC.DTS-HD.MA.5.1-playBD; Stephen.King.Dolans.Cadillac.2009.1080p.BluRay.x264-CLASSiC; Stephen.King.Dolans.Cadillac.2009.1080p-720p.BluRay.H264.AAC-RARBG...!]]> Divergent Fri, 15 Dec 2017 23:10:03 +0300 subs.ro http://subs.ro/subtitrare/divergent-2014/52173 Divergent.2014.2160p.UHD.Blu-ray.HEVC.DTS:X-HD.MA.7.1-COASTER; Divergent.2014.UHD.BluRay.2160p.DTS-X.7.1.HEVC.REMUX-FraMeSToR; Divergent.2014.BDREMUX.2160p.4K.UltraHD.HEVC.HDR.ExKInoRay; Divergent.2014.2160p.BluRay.REMUX.HEVC.DTS-X.7.1-FGT; Divergent.2014.216...!]]> Lost in Paris (Paris pieds nus) Fri, 15 Dec 2017 22:14:44 +0300 subs.ro http://subs.ro/subtitrare/lost-in-paris-paris-pieds-nus-2016/78553 Lost.in.Paris.2016.1080p.BluRay.REMUX.AVC.DTS-HD.MA.5.1-FGT; Lost.in.Paris.2016.1080p-720p.BluRay.H264.AAC-RARBG; Lost.in.Paris.2016.1080p-720p.BluRay.x264-PSYCHD; Lost.in.Paris.2016.1080p-720p-YTS.YIFY; Lost.in.Paris.2016.BluRay.720p.700MB-Ganool.se; L...!]]> An American Carol Fri, 15 Dec 2017 20:55:20 +0300 subs.ro http://subs.ro/subtitrare/an-american-carol-2008/17294 An.American.Carol.2008.1080p.BluRay.x264-CiNEFiLE; An.American.Carol.2008.1080p-720p.BluRay.H264.AAC-RARBG; An.American.Carol.2008.BRRip.XviD.MP3-RARBG; An.American.Carol.PROPER.DVDRip.XviD-DiAMOND. Enjoy!!]]> Flash of Genius Fri, 15 Dec 2017 20:50:58 +0300 subs.ro http://subs.ro/subtitrare/flash-of-genius-2008/18197 Flash.of.Genius.2008.720p.HDTV.x264.DD5.1-FGT; Flash.of.Genius.2008.HDTV.XviD.MP3-RARBG; Flash.of.Genius.DVDRip.XviD-Larceny; Flash.Of.Genius[2008] DvDrip-aXXo. Enjoy!!]]> Finding Amanda Fri, 15 Dec 2017 20:43:31 +0300 subs.ro http://subs.ro/subtitrare/finding-amanda-2008/27828 Finding.Amanda.2008.1080p.BluRay.x264.aAF; Finding.Amanda.2008.1080p-720p.BluRay.H264.AAC-RARBG; Finding.Amanda.2008.BRRip.XviD.MP3-RARBG (sincro DISTEL); Finding.Amanda.LiMiTED.DVDRip.XviD-LMG. Enjoy!!]]> Battle Planet Fri, 15 Dec 2017 20:40:13 +0300 subs.ro http://subs.ro/subtitrare/battle-planet-2008/24375 Battle.Planet.2008.1080p.BluRay.x264-FHD; Battle.Planet.2008.1080p-720p.BluRay.H264.AAC-RARBG; Battle.Planet.2008.BRRip.XviD.MP3-RARBG si Battle Planet [DVDRip] . Enjoy!!]]> Blood Money Fri, 15 Dec 2017 20:16:40 +0300 subs.ro http://subs.ro/subtitrare/blood-money-2017/77825 Blood.Money.2017.1080p.BluRay.REMUX.AVC.DTS-HD.MA.5.1-EPSiLON; Blood.Money.2017.1080p.BluRay.x264.DTS-HD.MA.5.1-MT; Blood.Money.2017.1080p-720p.BluRay.x264.DTS-MT; Blood.Money.2017.1080p-720p.BluRay.H264.AAC-RARBG; Blood.Money.2017.720p.BRRip.XviD.AC3-RARBG;...!]]> The Long Road Home Fri, 15 Dec 2017 20:11:45 +0300 subs.ro http://subs.ro/subtitrare/the-long-road-home-2017/78551 The.Long.Road.Home.S01E07.720p.AMZN.WEB-DL.DD.5.1.H.264-AJP69.ettv!]]> Born Romantic Fri, 15 Dec 2017 20:03:57 +0300 subs.ro http://subs.ro/subtitrare/born-romantic-2000/78550 Born Romantic (2000) HDTVRip. Enjoy!!]]> Girl Flu. Fri, 15 Dec 2017 19:54:30 +0300 subs.ro http://subs.ro/subtitrare/girl-flu-2016/78549 Girl Flu. (2016) HDTVRip. Enjoy!!]]> The Accountant Fri, 15 Dec 2017 19:47:51 +0300 subs.ro http://subs.ro/subtitrare/the-accountant-2016/75487 The.Accountant.2016.2160p.UHD.BluRay.REMUX.HDR.HEVC.DTS-HD.MA.7.1-EPSiLON; The.Accountant.2016.UHD.BluRay.2160p.DTS-HD.MA.7.1.HEVC.REMUX-FraMeSToR; The.Accountant.2016.2160p.EUR.UHD.Blu-ray.HEVC.DTS-HD.MA.7.1-NIMA4K; The.Accountant.2016.2160p.BluRay.HEVC.DTS...!]]> War for the Planet of the Apes Fri, 15 Dec 2017 19:44:12 +0300 subs.ro http://subs.ro/subtitrare/war-for-the-planet-of-the-apes-2017/77854 War.for.the.Planet.of.the.Apes.2017.2160p.UHD.Blu-ray.x265-EMERALD; War.for.the.Planet.of.the.Apes.2017.UHD.BluRay.2160p.TrueHD.Atmos.7.1.HEVC.REMUX-FraMeSToR; War.for.the.Planet.of.the.Apes.2017.2160p.UHD.Blu-ray.HEVC.TrueHD.7.1-NIMA4K; War.for.the.Planet.o...!]]> Atomic Blonde Fri, 15 Dec 2017 19:32:14 +0300 subs.ro http://subs.ro/subtitrare/atomic-blonde-2017/77611 Atomic.Blonde.2017.2160p.UHD.BluRay.REMUX.HDR.HEVC.DTS-X-EPSiLON; Atomic.Blonde.2017.2160p.UHD.Blu-ray.HEVC.DTS-HD.MA.7.1-TERMiNAL; Atomic.Blonde.2017.BDREMUX.2160p.4K.UltraHD.HEVC.HDR.ExKinoRay; Atomic.Blonde.2017.2160p.UHD.BluRay.HDR.DTS-X.7.1.x265-HDRINVA...!]]>