Subtitrari Subtitrari filme si seriale http://www.subs.ro/ Fri, 25 Jul 2014 11:40:24 GMT Copyright 2005-2012 Subs.ro web@subs.ro web@subs.ro 60 Subs.ro : Subtitrari filme si seriale http://cdn.subs.ro/img/subs-rss-logo.png http://www.subs.ro/ 88 31 Subtitrari filme si seriale Ansiktet (The Magician) Fri, 25 Jul 2014 11:40:24 +0300 subs.ro http://subs.ro/subtitrare/ansiktet-the-magician-1958/51306 Integrala operei cinematografice a lui Ingmar Bergman într-o traducere unitară. Pentru versiunea Criterion The.Magician.1958.1080p cu durata de 01:41:37, fişier 8.533.807.739 bytes. Am resincronizat linie cu linie, am mărit timpii şi am împărţit altfel...!]]> Habitación en Roma Fri, 25 Jul 2014 08:06:20 +0300 subs.ro http://subs.ro/subtitrare/habitacion-en-roma-2010/51305 Release(s): Room.In.Rome.2010.720p.BluRay.x264.DTS-WiKi,!]]> Travelers: Dimension Police aka Toraberâzu: J Fri, 25 Jul 2014 05:36:20 +0300 subs.ro http://subs.ro/subtitrare/travelers-dimension-police-aka-toraber-226zu-j/51304 Release(s): Travelers Dimension Police.2013.DVDRip.x264-AST-eng,!]]> Serbuan maut Fri, 25 Jul 2014 05:06:18 +0300 subs.ro http://subs.ro/subtitrare/serbuan-maut-2011/51303 Release(s): The.Raid.Redemption.2011.720p.BluRay.x264.DTS-WiKi,!]]> La Ceremonie Fri, 25 Jul 2014 02:36:23 +0300 subs.ro http://subs.ro/subtitrare/la-ceremonie-1995/51300 Release(s): La.Ceremonie.1995..BluRay.x264-CiNEFiLE.,!]]> Boomerang Fri, 25 Jul 2014 01:06:22 +0300 subs.ro http://subs.ro/subtitrare/boomerang-1992/51299 Release(s): Boomerang (1992) 720p WEB-DL 850MB Ganool, Boomerang.1992.1080p.WEB-DL.AC3.x264-FraMeSToR ,!]]> The Red and the White (Csillagosok, katonak) Thu, 24 Jul 2014 23:59:35 +0300 subs.ro http://subs.ro/subtitrare/the-red-and-the-white-csillagosok-katonak-1968/51298 Csillagosok, katonak aka The red and the white (1967). Adaugate diacritice. Enjoy! Multumiri traducatorului.!]]> Friday After Next Thu, 24 Jul 2014 23:48:53 +0300 subs.ro http://subs.ro/subtitrare/friday-after-next-2002/51297 Friday.After.Next.2002.1080p.WEB-DL.AC3.x264-FraMeSToR si DVD RETAiL. Enjoy!!]]> A Night in Old Mexico Thu, 24 Jul 2014 23:06:25 +0300 subs.ro http://subs.ro/subtitrare/a-night-in-old-mexico-2013/51296 Release(s): A Night in Old Mexico (2013) BRRip 625MB nItRo,!]]> U Me Aur Hum Thu, 24 Jul 2014 21:56:17 +0300 subs.ro http://subs.ro/subtitrare/u-me-aur-hum-2008/22642 U Me Aur Hum [2008] 720p DvDRip x264 AC3...Hon3y; U Me Aur Hum 2008 Hindi HDRip 720p x264 AC3...Hon3y; U.Me.Aur.Hum.2008.DVDRip.XviD-SaM; U.Me.Aur.Hum.2008.DVDRip.XviD-BrG. Multumiri traducatoarei. Enjoy!!]]> Mystery of the Nile Thu, 24 Jul 2014 21:36:24 +0300 subs.ro http://subs.ro/subtitrare/mystery-of-the-nile-2005/51294 Release(s): IMAX - Mystery.of.the.Nile.2005.1080p.BluRay.DTS.DXVA.x264-PiMP,!]]> Sector 4: Extraction Thu, 24 Jul 2014 21:14:32 +0300 subs.ro http://subs.ro/subtitrare/sector-4-extraction-2014/51293 Sector.4.Extraction.2014.All.DVDRip. Enjoy!!]]> The Amazing Spider-Man 2 Thu, 24 Jul 2014 20:13:23 +0300 subs.ro http://subs.ro/subtitrare/the-amazing-spider-man-2-2014/48506 The.Amazing.Spider-Man.2.2014.720p.WEB-DL.DD5.1.H.264-HDCLUB; The.Amazing.Spider-Man.2.2014.720p.WEB-DL.XviD.AC3-RARBG; The.Amazing.Spider-Man.2.2014.WEB-DL.XviD.AC3-MP3-RARBG; The.Amazing.Spider-Man.2.2014.RETAIL.HDRip.XviD.AC3-EVO; The.Amazing.Spider-Man.2....!]]> Ring Master Thu, 24 Jul 2014 20:06:21 +0300 subs.ro http://subs.ro/subtitrare/ring-master/51292 Release(s): www.TamilRockers.net Ring Master (2014) Malayalam DVDRip x264 700MB ESubs,!]]> Gold and Copper (Tala va mes) Thu, 24 Jul 2014 19:44:15 +0300 subs.ro http://subs.ro/subtitrare/gold-and-copper-tala-va-mes-2011/51291 Tala va mes aka Gold and Copper (2011). Iranian Movie. Aranjat textul si adaugate diacritice. Enjoy! Multumiri traducatorului.!]]> Juhong geulshi Thu, 24 Jul 2014 19:36:34 +0300 subs.ro http://subs.ro/subtitrare/juhong-geulshi-2004/51290 Release(s): The.Scarlet.Letter.2004.BluRay.x264-LCHD,!]]> Take Me Home Thu, 24 Jul 2014 19:00:51 +0300 subs.ro http://subs.ro/subtitrare/take-me-home-2011/51289 Take.Me.Home.2011.LiMiTED.DVDRip.XviD-S4A. Enjoy!!]]> Saraswathi Sabatham Thu, 24 Jul 2014 18:36:44 +0300 subs.ro http://subs.ro/subtitrare/saraswathi-sabatham-1966/51288 Release(s): Saraswa.Sabatham.Xvid.,!]]> Naan Adimai Illai Thu, 24 Jul 2014 18:36:41 +0300 subs.ro http://subs.ro/subtitrare/naan-adimai-illai-1986/51287 Release(s): Naan Adimai Illai (1986.Xvid.700Mb.ESubs),!]]> Jay Thu, 24 Jul 2014 18:36:40 +0300 subs.ro http://subs.ro/subtitrare/jay-2003/51286 Release(s): Jay.Jay.DVDRip.XviD.AC3.,!]]>