Subtitrari Subtitrari filme si seriale http://www.subs.ro/ Mon, 22 Dec 2014 16:31:56 GMT Copyright 2005-2012 Subs.ro web@subs.ro web@subs.ro 60 Subs.ro : Subtitrari filme si seriale http://cdn.subs.ro/img/subs-rss-logo.png http://www.subs.ro/ 88 31 Subtitrari filme si seriale Spellbound Mon, 22 Dec 2014 16:31:56 +0300 subs.ro http://subs.ro/subtitrare/spellbound-1945/56819 Spellbound.1945.BluRay.1080p-720p.X264-AMIABLE. Enjoy!!]]> The First Texan Mon, 22 Dec 2014 16:24:50 +0300 subs.ro http://subs.ro/subtitrare/the-first-texan-1956/40263 1956 - The First Texan, 2 variante. Aranjat textul si adaugate diacritice. Enjoy! Multumiri traducatorului.!]]> Redirected Mon, 22 Dec 2014 16:08:36 +0300 subs.ro http://subs.ro/subtitrare/redirected-2014/56813 Redirected.2014.720p.WEB-DL.DD5.1.H.264- PLAYNOW; Redirected.2014.480p.WEBrip.XVID.AC3-ACAB; Redirected.2014.HDRip.XviD.AC3-EVO. ENJOY!!!!]]> Race Gurram Mon, 22 Dec 2014 14:08:11 +0300 subs.ro http://subs.ro/subtitrare/race-gurram/56817 Release(s): Race Gurram (2014) - Untouched Mango HD - 720P By Karthik,!]]> Menace II Society Mon, 22 Dec 2014 14:07:59 +0300 subs.ro http://subs.ro/subtitrare/menace-ii-society-1993/56816 Release(s): Menace.II.Society.1993.DC.iNTERNAL.720p.BluRay.x264-LiBRARiANS, Menace.II.Society.1993.DC.iNTERNAL.1080p.BluRay.x264-LiBRARiANS, Menace.II.Society.1993.DC.iNTERNAL.1080p.BluRay.H264.AAC-RARBG, Menace.II.Society.1993.DC.iNTERNAL.720p.BluRay.H264.AAC...!]]> The Inbetweeners 2 Mon, 22 Dec 2014 13:38:07 +0300 subs.ro http://subs.ro/subtitrare/the-inbetweeners-2-2014/56815 Release(s): The.Inbetweeners.2.2014.720p.BluRay.X264-AMIABLE, The.Inbetweeners.2.2014.1080p.BluRay.X264-AMIABLE, The.Inbetweeners.2.2014.BDRip.X264-AMIABLE, The.Inbetweeners.2.2014.720p.BluRay.H264.AAC-RARBG, The.Inbetweeners.2.2014.1080p.BluRay.H264.AAC-RARBG...!]]> Dolls Mon, 22 Dec 2014 10:37:59 +0300 subs.ro http://subs.ro/subtitrare/dolls-1987/56814 Release(s): Dolls.1987.720p.BluRay.x264.YIFY,!]]> Dolls Mon, 22 Dec 2014 09:07:51 +0300 subs.ro http://subs.ro/subtitrare/dolls-1987/56811 Release(s): Dolls.1987.720p.BluRay.x264.YIFY,!]]> Outcast Mon, 22 Dec 2014 08:37:53 +0300 subs.ro http://subs.ro/subtitrare/outcast/56810 Release(s): Outcast.2015.720p.WEB-DL.DD5.1.H264-RARBG,!]]> Kodalu Diddina Kapuram Mon, 22 Dec 2014 08:37:51 +0300 subs.ro http://subs.ro/subtitrare/kodalu-diddina-kapuram/56809 Release(s): Kodalu Diddina Kapuram (1970) Telugu Xvid 2cd Eng Subs NTR, Vanisri, Savitri [DDR] ,!]]> Parvarish Mon, 22 Dec 2014 08:37:49 +0300 subs.ro http://subs.ro/subtitrare/parvarish-1958/56808 Release(s): None!]]> Victory Mon, 22 Dec 2014 08:08:08 +0300 subs.ro http://subs.ro/subtitrare/victory/56807 Release(s): Victory Telugu Full Movie_Nitin,Mamatha Mohandas With English Subtitles.,!]]> Prem Aggan Mon, 22 Dec 2014 08:08:05 +0300 subs.ro http://subs.ro/subtitrare/prem-aggan-1998/56806 Release(s): None!]]> Chingaari Mon, 22 Dec 2014 08:08:02 +0300 subs.ro http://subs.ro/subtitrare/chingaari-2006/56805 Release(s): None!]]> Allari Bullodu Mon, 22 Dec 2014 08:08:00 +0300 subs.ro http://subs.ro/subtitrare/allari-bullodu-2005/56804 Release(s): None!]]> Barood Mon, 22 Dec 2014 08:07:58 +0300 subs.ro http://subs.ro/subtitrare/barood-1998/56803 Release(s): None!]]> Raja Part Rangadurai Mon, 22 Dec 2014 08:07:55 +0300 subs.ro http://subs.ro/subtitrare/raja-part-rangadurai-1973/56802 Release(s): Rajapartu Rangadurai (1973) Tamil Xvid 2cd Eng Subs Shivaji, Usha Nandini [DDR] ,!]]> Mehboob Ki Mehndi Mon, 22 Dec 2014 08:07:54 +0300 subs.ro http://subs.ro/subtitrare/mehboob-ki-mehndi-1971/56801 Release(s): Mehboob Ki Mehndi (1971) Xvid 2cd Eng Subs Rajesh Khanna, Leela Chandavarkar [DDR] ,!]]> The Baron of Arizona Mon, 22 Dec 2014 08:07:37 +0300 subs.ro http://subs.ro/subtitrare/the-baron-of-arizona-1950/56800 Release(s): le baron de l'arizona,!]]> The Baron of Arizona Mon, 22 Dec 2014 08:07:35 +0300 subs.ro http://subs.ro/subtitrare/the-baron-of-arizona-1950/56799 Release(s): le baron de l'arizona,!]]>