Subtitrari Subtitrari filme si seriale http://www.subs.ro/ Mon, 08 Feb 2016 00:34:26 GMT Copyright 2005-2012 Subs.ro web@subs.ro web@subs.ro 60 Subs.ro : Subtitrari filme si seriale http://cdn.subs.ro/img/subs-rss-logo.png http://www.subs.ro/ 88 31 Subtitrari filme si seriale Mädchen in Wittstock Mon, 08 Feb 2016 00:34:26 +0300 subs.ro http://subs.ro/subtitrare/madchen-in-wittstock-1975/70494 Release(s): Mädchen in Wittstock (1975),!]]> Forbidden Planet Mon, 08 Feb 2016 00:34:24 +0300 subs.ro http://subs.ro/subtitrare/forbidden-planet-1956/70493 Release(s): Forbidden.Planet.1956.1080p.BluRay.H264.AAC-RARBG,!]]> Fast and Furious 7 Sun, 07 Feb 2016 23:34:31 +0300 subs.ro http://subs.ro/subtitrare/fast-and-furious-7-2015/70492 Release(s): Furious.Seven.2015.1080p.BluRay.x264.YIFY,!]]> The Longest Ride Sun, 07 Feb 2016 23:34:30 +0300 subs.ro http://subs.ro/subtitrare/the-longest-ride-2015/70491 Release(s): The.Longest.Ride.2015.1080p.BluRay.x264.YIFY,!]]> Focus Sun, 07 Feb 2016 23:34:27 +0300 subs.ro http://subs.ro/subtitrare/focus-2015/70490 Release(s): Focus.2015.1080p.BluRay.x264.YIFY ,!]]> Jupiter Ascending Sun, 07 Feb 2016 23:34:26 +0300 subs.ro http://subs.ro/subtitrare/jupiter-ascending-2015/70489 Release(s): Jupiter.Ascending.2015.1080p.BluRay.x264.YIFY,!]]> Paper Towns Sun, 07 Feb 2016 23:34:25 +0300 subs.ro http://subs.ro/subtitrare/paper-towns-2015/70488 Release(s): Paper.Towns.2015.1080p.BluRay.x264.YIFY ,!]]> Ted 2 Sun, 07 Feb 2016 23:34:23 +0300 subs.ro http://subs.ro/subtitrare/ted-2-2015/70486 Release(s): Ted.2.2015.1080p.BluRay.x264.YIFY,!]]> Wild Card Sun, 07 Feb 2016 23:34:23 +0300 subs.ro http://subs.ro/subtitrare/wild-card-2015/70487 Release(s): Wild.Card.2015.1080p.BluRay.x264.YIFY ,!]]> Mission: Impossible - Rogue Nation Sun, 07 Feb 2016 23:04:42 +0300 subs.ro http://subs.ro/subtitrare/mission-impossible-rogue-nation-2015/70485 Release(s): Mission.Impossible.Rogue.Nation.2015.1080p.BluRay.x264.YIFY [YTS.AG] ,!]]> Southpaw Sun, 07 Feb 2016 23:04:40 +0300 subs.ro http://subs.ro/subtitrare/southpaw-2015/70484 Release(s): Southpaw.2015.1080p.BluRay.x264.YIFY [YTS.AG] ,!]]> Magic Mike XXL Sun, 07 Feb 2016 23:04:35 +0300 subs.ro http://subs.ro/subtitrare/magic-mike-xxl-2015/70483 Release(s): Magic.Mike.XXL.2015.1080p.BluRay.x264.YIFY [YTS.AG] ,!]]> Tomorrowland Sun, 07 Feb 2016 23:04:33 +0300 subs.ro http://subs.ro/subtitrare/tomorrowland-2015/70482 Release(s): Tomorrowland.2015.1080p.BluRay.x264.YIFY [YTS.AG] ,!]]> Spy Sun, 07 Feb 2016 23:04:32 +0300 subs.ro http://subs.ro/subtitrare/spy-2015/70481 Release(s): Spy.2015.1080p.BluRay.x264.YIFY,!]]> Aloha Sun, 07 Feb 2016 23:04:29 +0300 subs.ro http://subs.ro/subtitrare/aloha-2015/70480 Release(s): Aloha.2015.1080p.BluRay.x264.YIFY fre,!]]> The Age of Adaline Sun, 07 Feb 2016 23:04:28 +0300 subs.ro http://subs.ro/subtitrare/the-age-of-adaline-2015/70479 Release(s): The.Age.of.Adaline.2015.1080p.BluRay.x264.YIFY,!]]> Elite Squad: The Enemy Within (Tropa de Elite 2) Sun, 07 Feb 2016 22:51:46 +0300 subs.ro http://subs.ro/subtitrare/elite-squad-the-enemy-within-tropa-de-elite-2-2010/29902 Elite.Squad.2.2011.SUBBED.720p.BluRay.x264-SONiDO; Tropa.De.Elite.2.2010.720p.BRRip.XviD.AC3.TiMPE; Elite.Squad.2.2011.SUBBED.480p.BluRay.x264-mSD; Tropa.de.Elite.2.2010.720p.BluRay.x264-ZMG; Tropa.De.Elite.2.2010.480p.BRRip.XviD.AC3-ViSiON; Elite.Squad.2....!]]> Ant-Man Sun, 07 Feb 2016 22:34:54 +0300 subs.ro http://subs.ro/subtitrare/ant-man-2015/70477 Release(s): Ant-Man.2015.1080p.BluRay.x264.YIFY [YTS.AG] ,!]]> The Good Dinosaur Sun, 07 Feb 2016 22:34:52 +0300 subs.ro http://subs.ro/subtitrare/the-good-dinosaur-2015/70406 The.Good.Dinosaur.2015.DVDRip.XviD.AC3-iFT; The.Good.Dinosaur.2015.DVDRip.XviD-EVO; The.Good.Dinosaur.2015.1080p.BRRip.x264.AAC-m2g; The.Good.Dinosaur.2015.1080p-720p.BluRay.x264-SPARKS; The.Good.Dinosaur.2015.1080p.BluRay.DTS.x264-HDMaNiAcS; The.Good.Dinosau...!]]> Lal gece (Night of Silence) Sun, 07 Feb 2016 22:27:01 +0300 subs.ro http://subs.ro/subtitrare/lal-gece-night-of-silence-2012/70476 Lal gece Night of Silence 2012 » video movies 1CD=698 MB. Aranjat textul si adaugate diacritice. Multumiri traducatorului. Enjoy!!]]>