Subtitrari Subtitrari filme si seriale http://www.subs.ro/ Sat, 30 Aug 2014 09:06:42 GMT Copyright 2005-2012 Subs.ro web@subs.ro web@subs.ro 60 Subs.ro : Subtitrari filme si seriale http://cdn.subs.ro/img/subs-rss-logo.png http://www.subs.ro/ 88 31 Subtitrari filme si seriale The Lincoln Lawyer Sat, 30 Aug 2014 09:06:42 +0300 subs.ro http://subs.ro/subtitrare/the-lincoln-lawyer-2011/52981 Release(s): The.Lincoln.Lawyer.2011.iNTERNAL.BDRip.x264-MARS,!]]> Silent Night, Deadly Night Sat, 30 Aug 2014 08:06:31 +0300 subs.ro http://subs.ro/subtitrare/silent-night-deadly-night-1984/52980 Release(s): Silent.Night.Deadly.Night.1984.UNRATED.1080p.BluRay.x264-HD4U, Silent.Night.Deadly.Night.1984.UNRATED.720p.BluRay.x264-HD4U,!]]> Eragon Sat, 30 Aug 2014 07:36:31 +0300 subs.ro http://subs.ro/subtitrare/eragon-2006/52979 Release(s): Eragon 2006 PAL.RETAiL,!]]> Doomsday Party (末日派對 / Mo Ri Pai Dui) Sat, 30 Aug 2014 06:06:29 +0300 subs.ro http://subs.ro/subtitrare/doomsday-party/mo-ri-pai-dui/52978 Release(s): Doomsday.Party.2013.1080p.BluRay.x264-WiKi, Doomsday.Party.2013.720p.BluRay.x264-WiKi,!]]> Juan de los Muertos Sat, 30 Aug 2014 02:36:29 +0300 subs.ro http://subs.ro/subtitrare/juan-de-los-muertos-2011/52976 Release(s): Juan.of.the.Dead.2011.720p.Bluray.x264-EbP, Juan.of.the.Dead.2011.720p.Bluray-EPHEMERiD, Juan.of.the.Dead.2011.BluRay.720p.750MB-Ganool,!]]> Coldwater Sat, 30 Aug 2014 02:06:39 +0300 subs.ro http://subs.ro/subtitrare/coldwater-2013/52975 Release(s): Coldwater.2013.720p.BluRay.x264.DTS-RARBG, Coldwater.2013.1080p.BluRay.x264.DTS-RARBG, Coldwater.2013.720p.BluRay.x264-iFPD, Coldwater.2013.1080p.BluRay.x264-iFPD, Coldwater.2013.480p.BRRip.XviD.AC3-EVO, Coldwater (2013) 720p BluRay - 750MB - ShAaN...!]]> Knights of Badassdom Sat, 30 Aug 2014 02:06:35 +0300 subs.ro http://subs.ro/subtitrare/knights-of-badassdom-2013/52974 Release(s): Knights.Of.Badassdom.2013.WEBRiP.XVID.AC3-ACAB, Knights.Of.Badassdom.2013.720p.WEBRIP.x264.AC3-CrEwSaDe, Knights.of.Badassdom.2013.HDRip.XviD-EVO, Knights.Of.Badassdom.2013.720p.WEB-DL.600MB-Ganool, Knights.Of.Badassdom.2013.HDRip.XViD-juggs, Knigh...!]]> The Avengers Sat, 30 Aug 2014 02:06:29 +0300 subs.ro http://subs.ro/subtitrare/the-avengers-2012/52973 Release(s): The.Avengers.2012.Deleted.Scenes.Spanish,!]]> Knights of Badassdom Sat, 30 Aug 2014 01:36:35 +0300 subs.ro http://subs.ro/subtitrare/knights-of-badassdom-2013/52972 Release(s): Knights.of.Badassdom.2013.LIMITED.720p.BluRay.x264-GECKOS, Knights.of.Badassdom.2013.LIMITED.1080p.BluRay.x264-GECKOS, Knights.of.Badassdom.2013.BluRay.720p.550MB-Ganool, Knights.of.Badassdom.2013.BluRay.1080p.5.1CH.x264-Ganool, Knights.of.Badassdo...!]]> Caixa Dois Fri, 29 Aug 2014 23:58:11 +0300 subs.ro http://subs.ro/subtitrare/caixa-dois-2007/52971 Caixa.Dois.DVDRip.XviD-pedr1nho.emule.via.clan-sudamerica.net. Enjoy! Multumiri traducatorului.!]]> The Normal Heart Fri, 29 Aug 2014 23:55:36 +0300 subs.ro http://subs.ro/subtitrare/the-normal-heart-2014/49467 The.Normal.Heart.2014.BluRay.1080p.DTS.x264-LEGi0N; The.Normal.Heart.2014.DUAL.720p.Bluray.x264-iND (Ghost); The.Normal.Heart.2014.HDRip.XviD.AC3-RARBG; The.Normal.Heart.2014.HDRip.x264.AC3-TiTAN; The.Normal.Heart.2014.HDRip.XviD.MP3-RARBG. Enjoy!!]]> Self Control Fri, 29 Aug 2014 23:51:38 +0300 subs.ro http://subs.ro/subtitrare/self-control-1938/52970 Self Control (193. Donald Duck Cartoons complete 117 episodes. Enjoy! Multumiri traducatorului.!]]> Juggernaut Fri, 29 Aug 2014 23:49:33 +0300 subs.ro http://subs.ro/subtitrare/juggernaut-1974/35209 Juggernaut.1974.720p.BluRay.x264-SiNNERS si inca 2 variante. Multumiri traducatorului. Enjoy!!]]> The Final Member Fri, 29 Aug 2014 23:42:51 +0300 subs.ro http://subs.ro/subtitrare/the-final-member-2012/52969 Final.Member.2012.1080p.BluRay.x264.YIFY. Adaugate diacritice. Enjoy! Multumiri traducatorului.!]]> My Illegal Wife 2014 Fri, 29 Aug 2014 23:36:45 +0300 subs.ro http://subs.ro/subtitrare/my-illegal-wife-2014/52968 Release(s): aqos-my.illegal.wife.2014.dvdrip.xvid,!]]> The Interview Fri, 29 Aug 2014 23:36:42 +0300 subs.ro http://subs.ro/subtitrare/the-interview-2014/52967 Release(s): --->TRAILER<--- The.Interview.2014.Teaser.Trailer.en,!]]> The Bridge Fri, 29 Aug 2014 23:36:40 +0300 subs.ro http://subs.ro/subtitrare/the-bridge-2006/52966 Release(s): The.Bridge.US.S02E03.720p.HDTV.X264-DIMENSION,!]]> Teenage Mutant Ninja Turtles Fri, 29 Aug 2014 23:34:12 +0300 subs.ro http://subs.ro/subtitrare/teenage-mutant-ninja-turtles-2014/52961 Teenage Mutant Ninja Turtles 2014 720p HDCAM READNFO x264 AAC-CPG; Teenage.Mutant.Ninja.Turtles.2014.PROPER.ENGLISH.CAM.X264.AAC-RARBG; Teenage.Mutant.Ninja.Turtles.2014.CAM.XviD-VAiN. ENJOY!!!!]]> Fast & Furious 6 Fri, 29 Aug 2014 23:06:44 +0300 subs.ro http://subs.ro/subtitrare/fast-furious-6-2013/52965 Release(s): Fast & Furious 6 2013 (EXTENDED CUT) 1080p BluRay x264 DTS-WiKi, Fast & Furious 6 2013 (EXTENDED CUT) 720p BluRay x264 DTS-WiKi, Fast And Furious 6 2013 (EXTENDED) 1080p BluRay DTS x264-PublicHD, Fast And Furious 6 2013 (EXTENDED) 720p BluR...!]]> Seburi monogatari Fri, 29 Aug 2014 23:06:39 +0300 subs.ro http://subs.ro/subtitrare/seburi-monogatari-1985/52964 Release(s): The Seburi Story,!]]>