Subtitrari Subtitrari filme si seriale http://www.subs.ro/ Mon, 28 Jul 2014 06:06:13 GMT Copyright 2005-2012 Subs.ro web@subs.ro web@subs.ro 60 Subs.ro : Subtitrari filme si seriale http://cdn.subs.ro/img/subs-rss-logo.png http://www.subs.ro/ 88 31 Subtitrari filme si seriale For Those in Peril Mon, 28 Jul 2014 06:06:13 +0300 subs.ro http://subs.ro/subtitrare/for-those-in-peril-2013/51500 Release(s): For Those In Peril 2013 DVDRIP XVID AC3 D3LBOY,!]]> Locke Mon, 28 Jul 2014 06:06:06 +0300 subs.ro http://subs.ro/subtitrare/locke-2013/51499 Release(s): Locke.2013.LIMITED.720p.BluRay.X264-AMIABLE, Locke.2013.720p.BRRip.XviD.AC3-EVO, Locke.2013.480p.BRRip.XviD.AC3-EVO, Locke 2013 BluRay 720p x264 DTS-HDWinG, Locke.2013.BRRip.XViD-juggs[ETRG] , Locke.2013.720p.BluRay.X264.YIFY, Locke.2013.1080p.BluR...!]]> Cross Bearer Mon, 28 Jul 2014 05:36:10 +0300 subs.ro http://subs.ro/subtitrare/cross-bearer-2012/51498 Release(s): Cross.Bearer.2012.720p.BluRay.x264.YIFY,!]]> Blood Shot Mon, 28 Jul 2014 05:36:08 +0300 subs.ro http://subs.ro/subtitrare/blood-shot-2011/51497 Release(s): Blood Shot (2013) DVDRip AC3 XViD -ViCKY,!]]> The 100-Year-Old Man Who Climbed Out the Window an Mon, 28 Jul 2014 03:34:27 +0300 subs.ro http://subs.ro/subtitrare/the-100-year-old-man-who-climbed-out-the-window-an-2013/51496 The 100-Year-Old Man Who Climbed Out the Window and Disappeared (2013) 720p BluRay x264-GNiSTOR; The 100-Year-Old Man Who Climbed Out the Window and Disappeared (2013) Bluray - XORBiTANT. Enjoy! Multumiri traducatorului.!]]> Deewana Mastana Mon, 28 Jul 2014 03:21:47 +0300 subs.ro http://subs.ro/subtitrare/deewana-mastana-1997/51495 Deewana Mastana (1997) DVDRip Xvid AC3 Esubs [DDR] . Enjoy! Aranjat textul si adaugate diacritice. Multumiri traducatorilor.!]]> Batwara Mon, 28 Jul 2014 03:11:07 +0300 subs.ro http://subs.ro/subtitrare/batwara-1989/51494 Batwara (1989). Aranjat textul si adaugate diacritice. Enjoy! Multumiri traducatorului.!]]> Ritual Mon, 28 Jul 2014 03:06:04 +0300 subs.ro http://subs.ro/subtitrare/ritual-2012/51493 Release(s): Ritual.2013.DVDRip.x264-VH-PROD,!]]> Barood Mon, 28 Jul 2014 02:55:00 +0300 subs.ro http://subs.ro/subtitrare/barood-1998/51492 BAROOD 1998 - DVDRIP - DX50 - MP3 - JY- TEAM - M2Tv. Aranjat textul si adaugate diacritice. Multumiri traducatorului. Enjoy!!]]> Memories of Midnight Mon, 28 Jul 2014 00:36:47 +0300 subs.ro http://subs.ro/subtitrare/memories-of-midnight-1991/51491 Memories of Midnight (1991), Size=2.91GB. Adaugate diacritice. Enjoy! Multumiri traducatorului.!]]> Akayla Mon, 28 Jul 2014 00:28:33 +0300 subs.ro http://subs.ro/subtitrare/akayla-1991/44631 Akayla (1991) DVD9 NTSC - Versions Shemaroo; Akayla.(1991).DVDrip-XviD-ESub[Team-Bindass] (sincro DISTEL); Akayla (1991)13DVDrip-XviD-ESub. Multumiri traducatorului. Enjoy!!]]> Found Memories (Historias que so existem quando le Mon, 28 Jul 2014 00:19:01 +0300 subs.ro http://subs.ro/subtitrare/found-memories-historias-que-so-existem-quando-le-2011/51490 Histórias que Só Existem Quando Lembradas (2011) BLOOD RIP. Aranjat textul si adaugate diacritice. Multumiri traducatorului. Enjoy!!]]> Yateem Mon, 28 Jul 2014 00:04:06 +0300 subs.ro http://subs.ro/subtitrare/yateem-1988/51489 Yateem.1988.DvdRip.Xvid.Ac3.E-Subs.K!l0.DUS. Aranjat textul si adaugate diacritice. Enjoy! Multumiri traducatoarei.!]]> Razia Sultan Sun, 27 Jul 2014 23:47:13 +0300 subs.ro http://subs.ro/subtitrare/razia-sultan-1983/51488 Razia Sultan (1983). Aranjat textul si adaugate diacritice. Enjoy! Multumiri traducatoarei.!]]> Rajput Sun, 27 Jul 2014 23:36:31 +0300 subs.ro http://subs.ro/subtitrare/rajput-1982/51487 Rajput.1982.DVDRiP.XViD. Aranjat textul si adaugate diacritice. Enjoy! Multumiri traducatoarei.!]]> Parvarish Sun, 27 Jul 2014 23:20:19 +0300 subs.ro http://subs.ro/subtitrare/parvarish-1977/51486 Parvarish.1977.Hindi.EngSubs. Aranjat textul si adaugate diacritice. Enjoy! Multumiri traducatoarei.!]]> The Expendables 3 Sun, 27 Jul 2014 23:08:43 +0300 subs.ro http://subs.ro/subtitrare/the-expendables-3-2014/51485 The Expendables 3 (2014) DVDSCR XviD-MAXSPEED!]]> Namak Halaal Sun, 27 Jul 2014 22:56:14 +0300 subs.ro http://subs.ro/subtitrare/namak-halaal-1982/51484 Namak.Halal.1982.DVDRip.XviD.700MB.By.MRSUNDEEP. Aranjat textul si adaugate diacritce. Enjoy! Multumiri traducatoarei.!]]> Heer Ranjha Sun, 27 Jul 2014 22:34:40 +0300 subs.ro http://subs.ro/subtitrare/heer-ranjha-1992/51483 Heer Ranjha (1992) DVDRip [xDM] . Aranjat textul si adaugate diacritice. Enjoy! Multumiri traducatoarei.!]]> Fakira Sun, 27 Jul 2014 22:21:35 +0300 subs.ro http://subs.ro/subtitrare/fakira-1976/51482 Fakira.1976.DVDRip. Aranjat textul si adaugate diacritice. Enjoy! Multumiri traducatoarei.!]]>