Subtitrari Subtitrari filme si seriale http://www.subs.ro/ Wed, 22 Oct 2014 15:42:51 GMT Copyright 2005-2012 Subs.ro web@subs.ro web@subs.ro 60 Subs.ro : Subtitrari filme si seriale http://cdn.subs.ro/img/subs-rss-logo.png http://www.subs.ro/ 88 31 Subtitrari filme si seriale Blue Bloods - Sezonul 5 Wed, 22 Oct 2014 15:42:51 +0300 subs.ro http://subs.ro/subtitrare/blue-bloods-sezonul-5-2010/53545 NOU! Episodul 4. Sezonul 5, ep. 1-4, pentru HDTV si 720p. Enjoy!!]]> Gabriel Wed, 22 Oct 2014 15:07:58 +0300 subs.ro http://subs.ro/subtitrare/gabriel-2007/53946 Release(s): Gabriel.2007.DVDRip.XviD-EBX,!]]> Ils Wed, 22 Oct 2014 14:37:29 +0300 subs.ro http://subs.ro/subtitrare/ils-2006/53945 Release(s): Them (2006) 720p BluRay x264-HDDEViLS, Ils 2006 720p BluRay x264-CiNEFiLE, Ils (2006) PROPER DVDRip XviD-QiX,!]]> Koko and the Ghosts (Koko i duhovi) Wed, 22 Oct 2014 14:13:47 +0300 subs.ro http://subs.ro/subtitrare/koko-and-the-ghosts-koko-i-duhovi-2011/53944 Koko i duhovi [2011] domaci film. Aranjat textul si adaugate diacritice. Enjoy! Multumiri traducatorului.!]]> 30 Days of Night Wed, 22 Oct 2014 14:07:36 +0300 subs.ro http://subs.ro/subtitrare/30-days-of-night-2007/53943 Release(s): 30 Days of Night 2007 DTS DL 1080p BluRay AVC REMUX - msd, 30 Days of Night 2007 Blu-ray 1080p 720p x264 DTS MySilu,!]]> Bremer Freiheit Wed, 22 Oct 2014 14:07:34 +0300 subs.ro http://subs.ro/subtitrare/bremer-freiheit-1972/53942 Release(s): Fassbinder.-.Bremer.Freiheit.(TV.1972).VHS-Rip.XviD.fuer.Eselkult.avi ,!]]> Downton Abbey - Sezonul 5 Wed, 22 Oct 2014 13:22:19 +0300 subs.ro http://subs.ro/subtitrare/downton-abbey-sezonul-5-2010/53356 NOU! Episodul 5. Sezonul 5, ep. 1-5, pentru HDTV si 720p (sincro DISTEL). Enjoy! Multumiri traducatorilor.!]]> After Earth Wed, 22 Oct 2014 13:07:23 +0300 subs.ro http://subs.ro/subtitrare/after-earth-2013/53941 Release(s): After.Earth.2013.WEB-DL-AC3.x264-EVO, After.Earth.2013.720p.WEB-DL.750MB-Ganool, After.Earth.2013.720p.WEBRip.x264 AAC-m2g, After.Earth.2013-WEBRip.720.XVID AC3-MAJESTiC, After.Earth.2013.WEBrip.x264.Ac3-MiLLENiUM, After.Earth.2013.720p.WEB-DL XVID...!]]> Mr. Duck Steps Out Wed, 22 Oct 2014 12:57:18 +0300 subs.ro http://subs.ro/subtitrare/mr-duck-steps-out-1940/53940 Mr. Duck Steps Out (1940). Donald Duck Cartoons complete 117 episodes. Enjoy! Multumiri traducatorului.!]]> How I Live Now Wed, 22 Oct 2014 12:37:18 +0300 subs.ro http://subs.ro/subtitrare/how-i-live-now-2013/53939 Release(s): how i live now,!]]> Puli Wed, 22 Oct 2014 12:37:16 +0300 subs.ro http://subs.ro/subtitrare/puli-2010/53938 Release(s): None!]]> A Most Wanted Man Wed, 22 Oct 2014 12:07:21 +0300 subs.ro http://subs.ro/subtitrare/a-most-wanted-man-2014/53937 Release(s): A.Most.Wanted.Man.2014.720p.BluRay.x264-SPARKS, A.Most.Wanted.Man.2014.1080p.BluRay.x264-SPARKS, A.Most.Wanted.Man.2014.BDRip.x264-SPARKS, A.Most.Wanted.Man.2014.720p.BluRay.H264.AAC-RARBG, A.Most.Wanted.Man.2014.1080p.BluRay.H264.AAC-RARBG, A.Most...!]]> The Flash - Sezonul 1 Wed, 22 Oct 2014 11:50:56 +0300 subs.ro http://subs.ro/subtitrare/the-flash-sezonul-1-2014/49991 NOU! Episodul 3. Sezonul 1, episoadele 1-3, pentru HDTV, 720p & WEB-DL. Enjoy!!]]> New World Wed, 22 Oct 2014 11:29:02 +0300 subs.ro http://subs.ro/subtitrare/new-world-2013/53936 New.World.2013.BluRay.1080p.DTS.x264-CHD; New.World.2013.720p.BDRip.x264.AAC-ViSiON; New World.2013.BRRip.720p.x264.AAC-PRiSTiNE; New.World.2013.BDRip.AC3.x264-LooKMaNe. Multumiri traducatoarei. Enjoy!!]]> Hercules Reborn Wed, 22 Oct 2014 11:05:22 +0300 subs.ro http://subs.ro/subtitrare/hercules-reborn-2014/50738 Hercules.Reborn.2014.1080p-720p.BluRay.x264.YIFY; Hercules.Reborn.2014.1080p-720p.BluRay.x264.DTS-RARBG; Hercules.Reborn.2014.720P.BRRiP.XVID.AC3-MAJESTIC; Hercules.Reborn.2014.720p-480p.BDRip.x264.AC3-EVO; Hercules.Reborn.2014..BRrip.Xvid.Ac3-MiLLENIUM; Her...!]]> seve the movie Wed, 22 Oct 2014 10:07:15 +0300 subs.ro http://subs.ro/subtitrare/seve-the-movie/53935 Release(s): Seve.the.Movie.2014.BDRiP.X264-TASTE,!]]> Wild Things Wed, 22 Oct 2014 08:37:16 +0300 subs.ro http://subs.ro/subtitrare/wild-things-1998/53934 Release(s): Wild.Things.1998.720p.BluRay.x264-REVEiLLE,!]]> Alpha House Wed, 22 Oct 2014 05:07:15 +0300 subs.ro http://subs.ro/subtitrare/alpha-house-2014/53933 Release(s): Alpha House (2014) 720p YIFY,!]]> Forget Me Not Wed, 22 Oct 2014 04:37:09 +0300 subs.ro http://subs.ro/subtitrare/forget-me-not-2010/53932 Release(s): forget not 2010 dvdrip xvid vip3r ,!]]> Midnight Masquerade Wed, 22 Oct 2014 04:07:13 +0300 subs.ro http://subs.ro/subtitrare/midnight-masquerade/53931 Release(s): Midnight.Masquerade.2014.HDTV.XviD.AC3-RARBG, Midnight.Masquerade.2014.HDTV.x264W4F,!]]>