Subtitrari Subtitrari filme si seriale http://www.subs.ro/ Sat, 23 Jul 2016 16:54:18 GMT Copyright 2005-2012 Subs.ro web@subs.ro web@subs.ro 60 Subs.ro : Subtitrari filme si seriale http://cdn.subs.ro/img/subs-rss-logo.png http://www.subs.ro/ 88 31 Subtitrari filme si seriale Quackerz Sat, 23 Jul 2016 16:54:18 +0300 subs.ro http://subs.ro/subtitrare/quackerz-2016/73045 Quackerz.2016.1080p.3D.BluRay.Half-SBS.x264.DTS-HD.MA.5.1-RARBG; Quackerz.2016.1080p-720p.BluRay.H264.AAC-RARBG.&.ROVERS; Quackerz.2016.720p.BluRay.x264-ROVERS; Quackerz.2016.1080p-720p.BRRip.x264.AAC-ETRG; Quackerz.2016.BDRip.x264-ROVERS; Quackerz....!]]> Devious Maids - Sezonul 4 Sat, 23 Jul 2016 16:15:06 +0300 subs.ro http://subs.ro/subtitrare/devious-maids-sezonul-4-2013/72793 NOU! Episodul 7. Sezonul 4, episoadele 1-7, pentru HDTV, 720p & WEB-DL (sincro Blackbird). Enjoy!!]]> The Adderall Diaries Sat, 23 Jul 2016 14:32:39 +0300 subs.ro http://subs.ro/subtitrare/the-adderall-diaries-2015/73043 The.Adderall.Diaries.2015.LIMITED.1080p.BluRay.x264-DRONES; The.Adderall.Diaries.2015.LIMITED.720p.BluRay.x264-DRONES; The.Adderall.Diaries.2015.LIMITED.DVDRip.x264-DoNE. Enjoy!!]]> High Strung Sat, 23 Jul 2016 14:27:26 +0300 subs.ro http://subs.ro/subtitrare/high-strung-2016/72941 High.Strung.2016.DVDRip.XviD-EVO; High.Strung.2016.HDRip.XViD.AC3-MAXPRO (dickVader); High.Strung.2016.HDRip.XviD.AC3-EVO. Un film cu Maia Morgenstern. ENJOY!!!!]]> Alex & Eve Sat, 23 Jul 2016 14:24:38 +0300 subs.ro http://subs.ro/subtitrare/alex-eve-2015/72390 Alex.And.Eve.2015.NORDiC.DVDRip.x264-FiCO; Alex.And.Eve.2015.1080p.WEB-DL.WEB-DL.DD5.1.H264-FGT; Alex.And.Eve.2015.720p.WEBRip.x264.AAC-ETRG; Alex.And.Eve.2015.720p.WEB-DL.XviD.AC3-FGT; Alex.And.Eve.2015.720p.WEB-DL.x264.AC3-Unforgiven; Alex.And.Eve.2015.720...!]]> American Gothic - Sezonul 1 Sat, 23 Jul 2016 10:35:38 +0300 subs.ro http://subs.ro/subtitrare/american-gothic-sezonul-1-2016/73015 NOU! Episodul 3. Sezonul 1, ep. 1-3, pentru HDTV, 720p & 1080p. Enjoy!!]]> Mom - Sezonul 3 Sat, 23 Jul 2016 06:48:32 +0300 subs.ro http://subs.ro/subtitrare/mom-sezonul-3-2013/71743 NOU! Episodul 12. Sezonul 3, Ep. 1-12, pentru HDTV, 720p & 1080p. Enjoy!!]]> Lady Snowblood Sat, 23 Jul 2016 00:45:35 +0300 subs.ro http://subs.ro/subtitrare/lady-snowblood-1973/4266 Lady.Snowblood.1973.REMASTERED.1080p-720p.BluRay.x264-SADPANDA; Lady.Snowblood.1973.REMASTERED.480p.x264-mSD; Lady.Snowblood.1973.REMASTERED.BDRip.x264-VoMiT; Lady.Snowblood.1973.DVDRip.XviD-TheWretched si inca o varianta de 1:37:17 de 1,36GB. Idee reluata ...!]]> Wrecked - Sezonul 1 Sat, 23 Jul 2016 00:39:07 +0300 subs.ro http://subs.ro/subtitrare/wrecked-sezonul-1-2016/72781 NOU! Episodul 7. Sezonul 1, ep. 1-7, pentru HDTV, 720p & 1080p. Enjoy! Multumiri traducatorului.!]]> UnREAL - Sezonul 1 Sat, 23 Jul 2016 00:29:12 +0300 subs.ro http://subs.ro/subtitrare/unreal-sezonul-1-2015/73041 NOU! Episodul 1. Sezonul 1, ep. 1, pentru HDTV si 720p. Enjoy!!]]> The Game Sat, 23 Jul 2016 00:22:45 +0300 subs.ro http://subs.ro/subtitrare/the-game-2014/73036 Miniserie completa, 6 episoade. si pentru WEB-DL ( sandokabn). Enjoy! Multumiri.!]]> All Girls Weekend Fri, 22 Jul 2016 22:57:52 +0300 subs.ro http://subs.ro/subtitrare/all-girls-weekend-2015/73039 All.Girls.Weekend.2016.1080p.WEB-DL.AAC2.0.H264-FGT; All.Girls.Weekend.2016.720p.WEB-DL.XviD.MP3-FGT; All.Girls.Weekend.2016.720p.WEBRip.x264.AAC-ETRG; All.Girls.Weekend.2016.720p.WEB-DL.x264-Ganool; All.Girls.Weekend.2016.720p.WEB-DL.2CH.x265.HEVC-PSA; All.G...!]]> Elvis & Nixon Fri, 22 Jul 2016 22:51:23 +0300 subs.ro http://subs.ro/subtitrare/elvis-nixon-2016/73038 Elvis.&.Nixon.2016.1080p.Blu-ray.AVC.DTS-HD.MA.5.1-LAZERS; Elvis.and.Nixon.2016.LIMITED.1080p-720p.BluRay.x264-GECKOS; Elvis.and.Nixon.2016.1080p-720p.BluRay.H264.AAC-RARBG; Elvis.and.Nixon.2016.1080p-720p.BRRip.x264.AAC-ETRG; Elvis.and.Nixon.2016.720p.Blu-ra...!]]> Zoo - Sezonul 2 Fri, 22 Jul 2016 21:33:42 +0300 subs.ro http://subs.ro/subtitrare/zoo-sezonul-2-2015/72834 NOU! Episodul 5. Sezonul 2, ep. 1-5, pentru HDTV, 720p, 1080p. Vizionare placuta!!]]> Miles Ahead Fri, 22 Jul 2016 20:53:19 +0300 subs.ro http://subs.ro/subtitrare/miles-ahead-2015/73037 Miles.Ahead.2015.BluRay.1080p.AVC.DTS-HD.MA5.1-MTeam; Miles.Ahead.2015.1080p.BluRay.x264-DRONES; Miles.Ahead.2015.1080p.BluRay.H264.AAC-RARBG; Miles.Ahead.2015.720p.BluRay.x264-DRONES; Miles.Ahead.2015.720p.Blu-ray.DD5.1.x264-playHD; Miles.Ahead.2015.720p.Bl...!]]> Hvidsten gruppen (This Life) Fri, 22 Jul 2016 20:42:42 +0300 subs.ro http://subs.ro/subtitrare/hvidsten-gruppen-this-life-2012/73035 Hvidsten.Gruppen.2012.Swesub.DVDrip.Xvid.AC3-Haggebulle. Aranjat textul si adaugate diacritice. Multumiri traducatorului. Enjoy!!]]> Ancient Aliens - Sezonul 11 Fri, 22 Jul 2016 20:19:22 +0300 subs.ro http://subs.ro/subtitrare/ancient-aliens-sezonul-11-2009/71795 NOU! Episodul 8. Sezonul 11, ep. 1-8, pentru HDTV si 720p. Enjoy! Multumiri traducatorului.!]]> Kya Kehna Fri, 22 Jul 2016 20:08:18 +0300 subs.ro http://subs.ro/subtitrare/kya-kehna-2000/23525 Kya.Kehna.2000.720p.WEBRip.x264.AAC.G3M (sincro DISTEL); Kya.Kehna.2000.DVDRip.XviD. Aranjata si adaugate diacritice. Enjoy!!]]> Keanu Fri, 22 Jul 2016 18:59:29 +0300 subs.ro http://subs.ro/subtitrare/keanu-2016/72895 Keanu.2016.1080p-720p.BluRay.x264-DRONES; Keanu.2016.1080p-720p.BluRay.H264.AAC-RARBG; Keanu.2016.720p.BRRip.XviD.AC3-RARBG; Keanu.2016.BDRip.x264-DRONES; Keanu.2016.BRRip.XviD.AC3-EVO; Keanu.2016.BRRip.XViD-ETRG; Keanu.2016.BRRip.XviD.AC3-MP3-RARBG; Keanu.2...!]]> Happy Face Killer Fri, 22 Jul 2016 18:20:18 +0300 subs.ro http://subs.ro/subtitrare/happy-face-killer-2014/73030 Happy.Face.Killer.2014.720p.HDTV.x264-W4F; Happy.Face.Killer.2014.HDTV.x264-W4F; Happy.Face.Killer.2014.HDTV.XviD-AFG; Happy Face Killer 2014 TVRip 720p x264 AC3 [English_Latino] . Probabil se potriveste si pentru alte variante existente. Enjoy!!]]>