Subtitrari Subtitrari filme si seriale http://www.subs.ro/ Thu, 25 Aug 2016 03:42:29 GMT Copyright 2005-2012 Subs.ro web@subs.ro web@subs.ro 60 Subs.ro : Subtitrari filme si seriale http://cdn.subs.ro/img/subs-rss-logo.png http://www.subs.ro/ 88 31 Subtitrari filme si seriale OL kanno nikki: Ah! Watashi no naka de Thu, 25 Aug 2016 03:42:29 +0300 subs.ro http://subs.ro/subtitrare/ol-kanno-nikki-ah-watashi-no-naka-de-1977/73482 Release(s): Erotic Diary of an Office Lady NTSC DVD DD2.0 x264-RR ,!]]> Moon Lovers Thu, 25 Aug 2016 03:12:42 +0300 subs.ro http://subs.ro/subtitrare/moon-lovers-2016/73481 Release(s): [달의연인 보보경심 려 런닝맨] Moon Lovers Scarlet Heart Ryeo VAPP Broadcast ,!]]> Tony Robbins: I Am Not Y Thu, 25 Aug 2016 03:12:25 +0300 subs.ro http://subs.ro/subtitrare/tony-robbins-i-am-not-y/73480 Release(s): Tony.Robbins.I.Am.Not.Your.Guru.2016.720p.WEBRip.x264.FRENCH-[eSc] , Tony.Robbins.I.Am.Not.Your.Guru.2016.WEBRip.1hr-55min-38sec 23-976 FPS[eSc] ...!]]> Moonlight Drawn by Clouds  Thu, 25 Aug 2016 02:42:46 +0300 subs.ro http://subs.ro/subtitrare/moonlight-drawn-by-clouds-2016/73479 Release(s): Moonlight.Drawn.By.Clouds.E01.160822.720p-540p-450p-XViD-WITH-iPOP-BarosG-LIMO-NEXT-CHAOSrel ,!]]> Moonlight Drawn by Clouds  Thu, 25 Aug 2016 02:42:44 +0300 subs.ro http://subs.ro/subtitrare/moonlight-drawn-by-clouds-2016/73478 Release(s): Moonlight.Drawn.By.Clouds.E01.160822.720p-540p-450p-XViD-WITH-iPOP-BarosG-LIMO-NEXT-CHAOSrel ,!]]> Lego Scooby-Doo: Knight Thu, 25 Aug 2016 01:42:28 +0300 subs.ro http://subs.ro/subtitrare/lego-scooby-doo-knight/73477 Release(s): LEGO.Scooby-Doo.Knight.Time.Terror.2015.1080p.HDTV.x264-DEADPOOL , lego.scooby.doo.knight.time.terror.2015.480p.hdtv.x264.rmteam ...!]]> Bad Girls from Valley High Thu, 25 Aug 2016 01:13:29 +0300 subs.ro http://subs.ro/subtitrare/bad-girls-from-valley-high-2005/73476 Release(s): Bad Girls From Valley High.DVDRip.XviD-Crianza.en ,!]]> Robbery Thu, 25 Aug 2016 01:13:28 +0300 subs.ro http://subs.ro/subtitrare/robbery-2015/73475 Release(s): Robbery.2015.BDRip.x264-ROVERS ,!]]> Liz & Dick Thu, 25 Aug 2016 00:42:30 +0300 subs.ro http://subs.ro/subtitrare/liz-dick-2012/73474 Release(s): Liz.And.Dick.2012.DVDRip.XviD.AC3-PTpOWeR.eng ,!]]> I Love Dick Thu, 25 Aug 2016 00:12:53 +0300 subs.ro http://subs.ro/subtitrare/i-love-dick/73473 Release(s): I.Love.Dick.S01E01.Pilot.RERip.x264-RTN ,!]]> Fire Down Below Thu, 25 Aug 2016 00:10:11 +0300 subs.ro http://subs.ro/subtitrare/fire-down-below-1997/26298 Fire.Down.Below.1997.720p.WEB-DL.AAC2.0.H.264-HDCLUB; Fire.Down.Below.1997.720p.WEB-DL.AAC2.0.H264-FGT si DVD RETAIL. Enjoy!!]]> Elvis Wed, 24 Aug 2016 23:54:32 +0300 subs.ro http://subs.ro/subtitrare/elvis-1979/73472 Elvis.1979.BDRemux.1080p.Extended.Cut.AVC.DTS.HD.MA.5.1-BlueBIRD. Aranjat textul si schimbat in ANSI. Enjoy! Multumiri traducatorilor.!]]> Happy Valley - Sezonul 2 Wed, 24 Aug 2016 23:42:09 +0300 subs.ro http://subs.ro/subtitrare/happy-valley-sezonul-2-2016/73458 NOU! Episodul 1. Sezonul 2, episodul 1, pentru HDTV & 720p. Enjoy!!]]> Buffalo Soldiers Wed, 24 Aug 2016 23:40:44 +0300 subs.ro http://subs.ro/subtitrare/buffalo-soldiers-2001/568 Buffalo.Soldiers.2001.1080p.WEBRip.DD2.0.x264-FOCUS; Buffalo.Soldiers.2001.720p.WEB-DL.DD5.1.H264-FGT; Buffalo.Soldiers.2001.HDTVRip.H264.AAC.Gopo (sincro DISTEL); buffalo.soldiers.dvdrip.nogrp (sincro Keboola) si inca o varianta. Enjoy!!]]> Suits - Sezonul 6 Wed, 24 Aug 2016 23:31:01 +0300 subs.ro http://subs.ro/subtitrare/suits-sezonul-6-2011/72968 NOU! Episodul 6. Sezonul 6, ep. 1-6, pentru HDTV, 720p & WEB-DL . Enjoy!!]]> Bastard Wed, 24 Aug 2016 23:20:23 +0300 subs.ro http://subs.ro/subtitrare/bastard-2015/73471 Bastard.2015.HDRip.XviD.AC3-EVO. Multumiri traducatorului. Enjoy!!]]> She Wore a Yellow Ribbon Wed, 24 Aug 2016 23:16:57 +0300 subs.ro http://subs.ro/subtitrare/she-wore-a-yellow-ribbon-1949/9242 She.Wore.A.Yellow.Ribbon.1949.DVDRip-TiCTaC; She.Wore.a.Yellow.Ribbon.1949.1080p.Blu-ray.AVC.DTS-HD.MA.2.0-CiNEMATiC; She.Wore.A.Yellow.Ribbon.1949.1080p.BluRay.AVC.DTS-HD.MA.2.0-FGT; She.Wore.A.Yellow.Ribbon.1949.RESTORED.1080p-720p.BluRay.x264-SiNNERS; She...!]]> Forbidden Sins Wed, 24 Aug 2016 22:42:46 +0300 subs.ro http://subs.ro/subtitrare/forbidden-sins-1999/73470 Release(s): Forbidden Sins (1999) ,!]]> Ballers - Sezonul 2 Wed, 24 Aug 2016 21:43:01 +0300 subs.ro http://subs.ro/subtitrare/ballers-sezonul-2-2015/73469 NOU! Episodul 1. Sezonul 2, Episodul 1, pentru HDTV & 720p. Enjoy!!]]> The Fly II Wed, 24 Aug 2016 21:42:34 +0300 subs.ro http://subs.ro/subtitrare/the-fly-ii-1989/73468 Release(s): The Fly II.1989.1080i.HDTV.H264.AC3-Kinozal ,!]]>