Subtitrari Subtitrari filme si seriale http://www.subs.ro/ Sun, 07 Feb 2016 12:04:27 GMT Copyright 2005-2012 Subs.ro web@subs.ro web@subs.ro 60 Subs.ro : Subtitrari filme si seriale http://cdn.subs.ro/img/subs-rss-logo.png http://www.subs.ro/ 88 31 Subtitrari filme si seriale Nee Yellam Nalla Varuvada Sun, 07 Feb 2016 12:04:27 +0300 subs.ro http://subs.ro/subtitrare/nee-yellam-nalla-varuvada-2015/70400 Release(s): Kaaval (2015) SUARA 720P [HD] x264 AC3 2.1 ESubs Chaps - Team SR,!]]> Concussion Sun, 07 Feb 2016 11:46:33 +0300 subs.ro http://subs.ro/subtitrare/concussion-2015/68378 Concussion.2015.DVDScr.XVID.AC3.HQ.Hive-CM8; Concussion.2015.DVDScr.x264.AC3-iFT; Concussion.2015.DVDSCR.x264.AC3-RiPRG; Concussion.2015.DVDSCR x264-TURG; Concussion.2015.DVDSCR.x264-NGP; Concussion.2015.DVDSCR.AVC-AAC; Concussion.2015.DVDSCR.XviD.MP3-ViZNU; ...!]]> Lady Death Sun, 07 Feb 2016 11:34:37 +0300 subs.ro http://subs.ro/subtitrare/lady-death-2004/70399 Release(s): lady death 2004 dvdrip english,!]]> The Shuttered Room Sun, 07 Feb 2016 11:32:47 +0300 subs.ro http://subs.ro/subtitrare/the-shuttered-room-1967/70398 Release(s): The.Shuttered.Room.1967.DVDRip.XviD-CG.[AC3-SHAG] ,!]]> Criminal Minds - Sezonul 11 Sun, 07 Feb 2016 10:06:15 +0300 subs.ro http://subs.ro/subtitrare/criminal-minds-sezonul-11-2005/65779 NOU! Episodul 13. Sezonul 11, ep. 1-13, pentru HDTV si 720p (sincro DISTEL). Enjoy!!]]> Minority Report - First season Sun, 07 Feb 2016 10:04:46 +0300 subs.ro http://subs.ro/subtitrare/minority-report-first-season-0/70397 Release(s): Minority.Report.S01.HDTV.x264-KILLERS, Minority.Report.S01.HDTV.x264-FLEET, Minority.Report.S01.HDTV.x264-2HD, Minority.Report.S01.HDTV.XviD-AFG, Minority.Report.S01.HDTV.XviD-FUM, Minority.Report.S01.480p.HDTV.x264-mSD, Minority.Report.S01.720p.HD...!]]> The Blacklist - Sezonul 3 Sun, 07 Feb 2016 09:37:09 +0300 subs.ro http://subs.ro/subtitrare/the-blacklist-sezonul-3-2013/64317 NOU! Episodul 13. Sezonul 3, episoadele 1-13, pentru HDTV, 720p & WEB-DL (sincro BBM, DISTEL & waitforit). Enjoy!!]]> Colony - First Season Sun, 07 Feb 2016 09:34:41 +0300 subs.ro http://subs.ro/subtitrare/colony-first-season-0/70396 Release(s): Colony - 01x01 - Pilot.SRS.French,!]]> Seven Days: Monday - Thursday Sun, 07 Feb 2016 08:03:50 +0300 subs.ro http://subs.ro/subtitrare/seven-days-monday-thursday-2015/70395 Release(s): None!]]> Fair Game Sun, 07 Feb 2016 07:34:20 +0300 subs.ro http://subs.ro/subtitrare/fair-game-2010/70394 Release(s): Fair.Game.2010.1080p.BluRay.H264.AAC-RARBG,!]]> The Halliday Brand Sun, 07 Feb 2016 07:34:19 +0300 subs.ro http://subs.ro/subtitrare/the-halliday-brand-1957/70393 Release(s): The.Halliday.Brand.1957.DVDRip.x264.AC3-SEV,!]]> The Fear of Darkness Sun, 07 Feb 2016 07:04:21 +0300 subs.ro http://subs.ro/subtitrare/the-fear-of-darkness-2014/70392 Release(s): The.Fear.of.Darkness.2014.720p.WEB-DL.700MB.MkvCage, The.Fear.Of.Darkness.2014.1080p.BluRay.H264.AAC-RARBG, The.Fear.Of.Darkness.2014.720p.BluRay.x264-PFa,!]]> Dissonance Sun, 07 Feb 2016 06:04:16 +0300 subs.ro http://subs.ro/subtitrare/dissonance/70391 Release(s): Dissonance.2015.1080p.WEBRip.h264-Ltu,!]]> I Am Somebody Sun, 07 Feb 2016 06:04:14 +0300 subs.ro http://subs.ro/subtitrare/i-am-somebody-2015/70390 Release(s): I.Am.Somebody.2015.720p.BluRay.x264-PaHe.in,!]]> Gekij├┤-ban Naruto: Daigekitotsu! Maboroshi no chit Sun, 07 Feb 2016 05:04:19 +0300 subs.ro http://subs.ro/subtitrare/gekijo-ban-naruto-daigekitotsu-maboroshi-no-chit-2005/70389 Release(s): Naruto.The.Movie.Legend.Of.The.Stone.Of.Gelel.2005.JPN.Blu-ray.720P.AVC.DTS-HD.MA5.1-ADC,!]]> iZombie - Sezonul 2 Sun, 07 Feb 2016 05:01:38 +0300 subs.ro http://subs.ro/subtitrare/izombie-sezonul-2-2015/68486 NOU! Episodul 7. Sezonul 2, ep. 1-7, pentru HDTV, 720p, 1080p & WEB-DL. Enjoy!!]]> Europa Sun, 07 Feb 2016 04:53:46 +0300 subs.ro http://subs.ro/subtitrare/europa-1991/6400 Europa Criterion de 1CD=1h52m18s si inca o varianta. Un film de Lars von Trier. Enjoy!!]]> Death in Paradise - Sezonul 5 Sun, 07 Feb 2016 04:44:05 +0300 subs.ro http://subs.ro/subtitrare/death-in-paradise-sezonul-5-2016/68663 NOU! Episodul 5. Sezonul 5, ep. 1-5, pentru HDTV si 720p (sincro DISTEL). Enjoy!!]]> Tumsa Nahin Dekha Sun, 07 Feb 2016 03:41:29 +0300 subs.ro http://subs.ro/subtitrare/tumsa-nahin-dekha-2004/8500 Tumsa Nahin Dekha 2004 Hindi 720p DvDRip x264 AC3 5 1 Hon3y (sincro DISTEL); Tumsa Nahin Dekha DVDRip AC3 Dts Dlby M3tRiX. Enjoy! Multumiri traducatorului.!]]> Yeh Hai Jalwa Sun, 07 Feb 2016 02:22:37 +0300 subs.ro http://subs.ro/subtitrare/yeh-hai-jalwa-2002/9939 Yeh Hai Jalwa 2002 Hindi 480p DvDRip x264 AC3 5.1...Hon3y (sincro DISTEL); Yeh.Hai.Jalwa.2002.DVDRip.XviD-NoGrp (AdySim); Arhiva mai contine o varianta pt 1 CD. Enjoy!!]]>