Subtitrari Subtitrari filme si seriale http://www.subs.ro/ Sat, 19 Apr 2014 17:13:02 GMT Copyright 2005-2012 Subs.ro web@subs.ro web@subs.ro 60 Subs.ro : Subtitrari filme si seriale http://cdn.subs.ro/img/subs-rss-logo.png http://www.subs.ro/ 88 31 Subtitrari filme si seriale From Dusk Till Dawn: The Series - Sezonul 1 Sat, 19 Apr 2014 17:13:02 +0300 subs.ro http://subs.ro/subtitrare/from-dusk-till-dawn-the-series-sezonul-1-2014/44537 NOU! Episodul 6. Sezonul 1, ep. 1-6, pentru HDTV si WEB-DL. Enjoy! Multumiri traducatorului.!]]> UFO - Sezonul 1 Sat, 19 Apr 2014 17:11:07 +0300 subs.ro http://subs.ro/subtitrare/ufo-sezonul-1-1970/30879 NOU! Episodul 24. Sezonul 1, ep. 1-24, si pentru DVDRip (sorin1000). Vizionare placuta!!]]> Little Odessa Sat, 19 Apr 2014 17:04:14 +0300 subs.ro http://subs.ro/subtitrare/little-odessa-1994/46884 Little.Odessa.1994.iNTERNAL.DVDRip.XviD-EXViDiNT; Little Odessa, James Gray, 1994; Little Odessa (1994) [DivX - Italian - English - Sub Ita] (MIRCrew). Enjoy! Multumiri traducatorului.!]]> Chicago Fire - Sezonul 2 Sat, 19 Apr 2014 17:01:19 +0300 subs.ro http://subs.ro/subtitrare/chicago-fire-sezonul-2-2012/42131 NOU! Episodul 19. Sezonul 2, ep. 1-19, pentru HDTV, 720p & WEB-DL (sincro daxlemon). Enjoy! Multumiri traducatorului.!]]> Skins - Sezonul 5 Sat, 19 Apr 2014 16:57:23 +0300 subs.ro http://subs.ro/subtitrare/skins-sezonul-5-2007/29871 Sezonul 5 complet, 8 episoade. Multumiri traducatorilor. Enjoy!!]]> Grudge Match Sat, 19 Apr 2014 16:49:42 +0300 subs.ro http://subs.ro/subtitrare/grudge-match-2013/46883 Grudge.Match.2013.1080p.BluRay.DTS.x264-DON; Grudge.Match.2013.720p.BluRay.DD5.1.x264-DON; Grudge.Match.2013.1080p.BluRay.x264-SPARKS; Grudge.Match.2013.720p.BluRay.x264-SPARKS; Grudge.Match.2013.BDRip.x264-ALLiANCE. Enjoy!!]]> Cat City (Macskafogó) Sat, 19 Apr 2014 16:41:53 +0300 subs.ro http://subs.ro/subtitrare/cat-city-macskafogo-1986/25822 Cat.City.1986.DVDRip.XviD-iCiCLE; Cat City DVD; Macskafogó[1986] DvDrip[magyar] . Subtitle ripped from DVD5. Enjoy!!]]> About a Boy - Sezonul 1 Sat, 19 Apr 2014 16:19:12 +0300 subs.ro http://subs.ro/subtitrare/about-a-boy-sezonul-1-2014/44450 NOU! Episodul 8. Sezonul 1, episodul 1-8, pentru HDTV, 720p & WEB-DL. Enjoy! Multumiri traducatorului.!]]> Drop Dead Diva - Sezonul 6 Sat, 19 Apr 2014 16:15:03 +0300 subs.ro http://subs.ro/subtitrare/drop-dead-diva-sezonul-6-2009/44929 NOU! Episoadele 1-4. Sezonul 6, ep. 1-4, pentru HDTV si 720p. Enjoy!!]]> Dom Hemingway Sat, 19 Apr 2014 16:12:47 +0300 subs.ro http://subs.ro/subtitrare/dom-hemingway-2013/46870 Dom.Hemingway.2013.BluRay.1080p.DTS.x264-CHD; Dom.Hemingway.2013.1080p.BluRay.x264.anoXmous; Dom.Hemingway.2013.Bluray.1080p.DTS-HD.x264-Grym; Dom.Hemingway.2013.BluRay.1080p.x264.DTS-HD.MA.5.1-LTT; Dom.Hemingway.2013.Blu.Ray.1080p.CINEMANIA; Dom.Hemingway.20...!]]> Reign - Sezonul 1 Sat, 19 Apr 2014 16:05:52 +0300 subs.ro http://subs.ro/subtitrare/reign-sezonul-1-2013/42484 NOU! Episodul 18. Sezonul 1, ep. 1-18, pentru HDTV, 720p & WEB-DL (sincro DISTEL si Blackbird). Multumiri traducatoarei. Enjoy!!]]> The Americans - Sezonul 2 Sat, 19 Apr 2014 16:03:53 +0300 subs.ro http://subs.ro/subtitrare/the-americans-sezonul-2-2013/44295 NOU! Episodul 8. Sezonul 2, ep. 1-8, pentru HDTV, 720p & WEB-DL (sincro Blackbird). Enjoy! Multumiri traducatoarei.!]]> Mad Men - Sezonul 7 Sat, 19 Apr 2014 15:54:57 +0300 subs.ro http://subs.ro/subtitrare/mad-men-sezonul-7-2007/46869 NOU! Episodul 1. Sezonul 7, episodul 1, pentru HDTV si 720p. Enjoy!Multumiri traducatorilor.!]]> Jack Irish: Dead Point Sat, 19 Apr 2014 15:37:53 +0300 subs.ro http://subs.ro/subtitrare/jack-irish-dead-point/46882 Release(s): Jack.Irish.Dead.Point.2014.HDRip.XviD.AC3-RARBG-eng!]]> Ådalen '31 Sat, 19 Apr 2014 15:37:51 +0300 subs.ro http://subs.ro/subtitrare/adalen-31-1969/46881 Release(s): Ådalen 31 (1969)!]]> The Bicycle Looking for Whale (Miracle / Goraereul Sat, 19 Apr 2014 15:37:49 +0300 subs.ro http://subs.ro/subtitrare/the-bicycle-looking-for-whale-miracle/goraereul/46880 Release(s): Bicycle Looking For A Whale 2011.KOR.DVDRIP.XVID-CINE21i!]]> The Adventurer: The Curse of the Midas Box Sat, 19 Apr 2014 15:07:39 +0300 subs.ro http://subs.ro/subtitrare/the-adventurer-the-curse-of-the-midas-box-2014/46879 Release(s): The.Adventurer.The.Curse.of.the.Midas.Box.25.fps.Fr!]]> Battle of the Year: The Dream Team Sat, 19 Apr 2014 14:37:36 +0300 subs.ro http://subs.ro/subtitrare/battle-of-the-year-the-dream-team-2013/46877 Release(s): Battle.of.the.Year.25.fps.Fr!]]> Devil's Due Sat, 19 Apr 2014 14:37:30 +0300 subs.ro http://subs.ro/subtitrare/devil-s-due-2014/46876 Release(s): Devil´s.Due.2014.720p.BluRay.x264-BLOW, Devil´s.Due.2014.1080p.BluRay.x264-BLOW, Devil's Due (2014) 1080p BrRip x264 - YIFY, Devil's Due (2014) 720p BrRip x264 - YIFY, Devil's Due[2014] HDRip XViD juggs[ETRG] , Devil's Du...!]]> The Railway Man Sat, 19 Apr 2014 14:07:43 +0300 subs.ro http://subs.ro/subtitrare/the-railway-man-2013/46875 Release(s): The.Railway.Man.2013.720p.BluRay.X264-AMIABLE, The.Railway.Man.2013.1080p.BluRay.X264-AMIABLE, The.Railway.Man.2013.BDRip.X264-AMIABLE, The.Railway.Man.2013.720p.BluRay.x264.YIFY, The.Railway.Man.2013.1080p.BluRay.x264.YIFY, The.Railway.Man.2013.72...!]]>