Subtitrari Subtitrari filme si seriale http://www.subs.ro/ Thu, 18 Dec 2014 20:08:29 GMT Copyright 2005-2012 Subs.ro web@subs.ro web@subs.ro 60 Subs.ro : Subtitrari filme si seriale http://cdn.subs.ro/img/subs-rss-logo.png http://www.subs.ro/ 88 31 Subtitrari filme si seriale Nema-ye Nazdik Thu, 18 Dec 2014 20:08:29 +0300 subs.ro http://subs.ro/subtitrare/nema-ye-nazdik-1990/56638 Release(s): Close-Up.1990.720p.BluRay.DD1.0.x264-CRiSC,!]]> Once Upon a Time - Sezonul 4 Thu, 18 Dec 2014 19:51:27 +0300 subs.ro http://subs.ro/subtitrare/once-upon-a-time-sezonul-4-2011/53460 NOU! Episodul 12. Sezonul 4, ep. 1-12, HDTV, 720p & WEB-DL (sincro ltpetru si DISTEL). Adaugate diacritice. Enjoy!!]]> Finding Fanny Thu, 18 Dec 2014 19:25:35 +0300 subs.ro http://subs.ro/subtitrare/finding-fanny-2014/56633 Finding Fanny (2014) Upscaled 720p DVDRip x.264 AC3 5.1 E.Sub Team TellyTNT; Finding Fanny (2014) - DVDRip - XviD - AC3 [DDR] . Enjoy!!]]> Tom and Jerry Santa's Little Helpers Thu, 18 Dec 2014 19:15:51 +0300 subs.ro http://subs.ro/subtitrare/tom-and-jerry-santa-s-little-helpers-2014/56637 Tom.and.Jerry.Santas.Little.Helpers.2014.DVDRip.x264-tomcat12[ETRG] . Enjoy!!]]> The ABCs of Death 2 Thu, 18 Dec 2014 19:10:53 +0300 subs.ro http://subs.ro/subtitrare/the-abcs-of-death-2-2014/56636 ABCs.Of.Death.2.2014.HDRIP.XVID.AC3-ACAB. Enjoy! Multumiri traducatorului.!]]> Teenage Caveman Thu, 18 Dec 2014 19:07:56 +0300 subs.ro http://subs.ro/subtitrare/teenage-caveman-2002/56635 Release(s): Teenage Caveman (2002) Uncut,!]]> Miracles Thu, 18 Dec 2014 19:06:33 +0300 subs.ro http://subs.ro/subtitrare/miracles/56634 Release(s): 02 The Friendly Skies,!]]> Hit & Miss - First Season Thu, 18 Dec 2014 18:36:36 +0300 subs.ro http://subs.ro/subtitrare/hit-miss-first-season/56632 Release(s): Hit.And.Miss.Season 1.480p.HDTV.H264,!]]> Pammal K. Sambandam Thu, 18 Dec 2014 18:08:07 +0300 subs.ro http://subs.ro/subtitrare/pammal-k-sambandam-2002/56631 Release(s): www.TamilRockers.net Pammal K. Sambandam [2002] [DVDRip XviD 1CDRip 700MB ESubs] ,!]]> Blue Bloods - Sezonul 5 Thu, 18 Dec 2014 17:45:27 +0300 subs.ro http://subs.ro/subtitrare/blue-bloods-sezonul-5-2010/53545 NOU! Episodul 9. Sezonul 5, ep. 1-9, pentru HDTV si 720p. Enjoy!!]]> Ben X Thu, 18 Dec 2014 17:38:00 +0300 subs.ro http://subs.ro/subtitrare/ben-x-2007/56630 Release(s): Resync for Xvid 640x336 (956 Kbps) 25fps ,!]]> Jai Hind Thu, 18 Dec 2014 17:37:57 +0300 subs.ro http://subs.ro/subtitrare/jai-hind/56629 Release(s): Jai Hind 1994 2CD DVDRIp XVID ESUBS Tamil,!]]> Eckhart Tolle on Oprah's Soul Series Thu, 18 Dec 2014 17:29:11 +0300 subs.ro http://subs.ro/subtitrare/eckhart-tolle-on-oprah-s-soul-series-2008/24868 Oprah Winfrey's Soul Series with Eckhart Tolle (2007) 9 parti de pe Youtube; Eckhart.Tolle.on.Oprah's.Soul.Series.Webcast in 3 parti. Enjoy!!]]> Krishnamurti: 8th Public Dialogue at Madras Thu, 18 Dec 2014 17:10:16 +0300 subs.ro http://subs.ro/subtitrare/krishnamurti-8th-public-dialogue-at-madras-1979/56628 Krishnamurti: Ultima parte a dialogurilor publice de la Madras, India (1979) - Dinamica meditatiei. Schimbata in ANSI. Detalii pe http://antiiluzii.blogspot.com/!]]> The Maze Runner Thu, 18 Dec 2014 17:07:31 +0300 subs.ro http://subs.ro/subtitrare/the-maze-runner-2014/56627 The.Maze.Runner.2014.1080p-720p.BluRay.DTS.x264-SbR; The.Maze.Runner.2014.1080p-720p.BluRay.x264-SPARKS; The.Maze.Runner.2014.BDRip.x264-SPARKS; The.Maze.Runner.2014.DVDRip.XviD-EVO; The.Maze.Runner.2014.DVDRip.x264.AC3-iFT. Enjoy!!]]> Criminal Minds - Sezonul 10 Thu, 18 Dec 2014 17:00:16 +0300 subs.ro http://subs.ro/subtitrare/criminal-minds-sezonul-10-2005/53571 NOU! Episodul 10. Sezonul 10, ep. 1 - 10, pentru HDTV, 720p & WEB-DL. Enjoy!!]]> Ocho apellidos vascos (Spanish Affair) Thu, 18 Dec 2014 16:44:02 +0300 subs.ro http://subs.ro/subtitrare/ocho-apellidos-vascos-spanish-affair-2014/56617 Ocho apellidos vascos 2014.720p.BluRay.DD5.1.x264-LolHD (KYD); Ocho apellidos vascos (DVDRip) (EliteTorrent.net). Enjoy!!]]> Time Changer Thu, 18 Dec 2014 15:11:03 +0300 subs.ro http://subs.ro/subtitrare/time-changer-2002/56626 Time.Changer.2002.DVDRip.AC3.Xvid-Nile + diacritice + mici corectari. Nu e tradus de mine dar nu am gasit numele traducatorului. Multe multumiri pentru traducere. Urmariti va rog filmul, e foarte interesant, cel putin pentru cei care vor sa faca ceva bun in/...!]]> Captive Wild Woman Thu, 18 Dec 2014 15:07:50 +0300 subs.ro http://subs.ro/subtitrare/captive-wild-woman/56625 Release(s): None!]]> Flight Redirected Thu, 18 Dec 2014 14:37:48 +0300 subs.ro http://subs.ro/subtitrare/flight-redirected-2014/56624 Release(s): Redirected.2014.720p.HDRiP.XVID.AC3-MAJESTIC,!]]>