A Place to Call Home

(Vizitator)
21-Sep-2015, 16:31 Top

Acest serial a fost anulat, în timpul difuzării sezonului 2, de către canalul Seven, din Australia.
Dar foarte mulţi fani ai serialului au considerat ca nu a fost corect.
Fapt pentru care, ei au considerat că trebuie să lupte pentru continuarea serialului.
Pentru prima oară, trebuie să recunosc că Facebook contează!!!
Aceşti fani au deschis pe Facebook o pagină pentru salvarea serialului.
Şi, în acest mod, s-au unit foarte mulţi, din foarte multe oraşe din Australia, au organizat diverse manifestări, picnicuri în diverse locuri, până când un alt canal TV a acceptat să preia şi să producă acest serial, în continuare.
Canalul respectiv se numeşte Foxtel şi transmite serialul pe postul Soho.
Din păcate, acest canal tv percepe o taxă suplimentară...
Chiar dacă e mai greu de crezut, unii useri australieni s-au arătat nemulţumiţi pentru că ar trebui să plătească ceva în plus.
Cred că, din acest motiv, acest episod modificat de la sfârşitul sezonului 2 a apărut mai târziu cu o saptămână de la difuzare.
Sezonul 3 va începe să fie difuzat pe 27 septembrie.
E posibil ca episoadele să apară pe net mai târziu cu câteva zile.

DISTEL (2,503 mesaje) (Administrator)
21-Sep-2015, 19:14 Top

Pentru mine nu conteaza cand apar, Cornelia, eu le strang si le vad pe toate odata cu maica-mea. Sper sa apara scripturi pe Addic7ed, pentru a avea ce traduce. Ar fi chin sa le faci dupa sonor.

Modificat 21-Sep-2015, 19:16

(Vizitator)
21-Sep-2015, 19:31 Top

Dupa cum vad ca nu intereseaza pe nimeni, nici nu-mi mai fac probleme.
Daca apar, bine! Daca nu, iarasi bine!
Eu o sa le vad oricum.

DISTEL (2,503 mesaje) (Administrator)
21-Sep-2015, 21:03 Top

Ei, nici chiar asa pe nimeni! Desigur, cei care au apreciat primele 2 sezoane te asteapta cu continuarea. In niciun caz, nu sunt singurul.

nikusor (101 mesaje) (Moderator Junior)
21-Sep-2015, 22:15 Top

Si eu sunt interesat. Vreau s-o imbarbatez pe autoare si s-o asigur de toata consideratia mea. Cu drag!